Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
biker4life said:
Svaka cast sto si nasao sve sto ti treba! (y) Drago mi je da je auspuh konacno tu. :wink:

Par pitanja:
> kada ces biti na cesti, sa svim gore navedenim dijelovima montiranim i ustelanim?
> kada se vidimo?
uspuh bi trebao sutra doci a karburator nadam se sutra ili u petak,danas je sve poslano,auspuh cu odmah staviti a karburator sljedeci tjedan kad rijesim sajle,namjeravao sam u nedjelju dir bar do vidikovca ali neznam jer mozda idem preluku pokusat una prodati tako da krenem u potragu za bemvejem,ipak je pala odluka na noviji model :wink:

cut cemo se jos za dir (y)
 
malaguti said:
uspuh bi trebao sutra doci a karburator nadam se sutra ili u petak,danas je sve poslano,auspuh cu odmah staviti a karburator sljedeci tjedan kad rijesim sajle,namjeravao sam u nedjelju dir bar do vidikovca ali neznam jer mozda idem preluku pokusat una prodati tako da krenem u potragu za bemvejem,ipak je pala odluka na noviji model :wink:

cut cemo se jos za dir (y)

OK! (y)
 
banley said:
malaga dal je u planu polini primar i malossi digitronic?
pa naravno,otisao sam predaleko da bi sad stao :mrgreen: ventili,primar i cdi i to je to...ali to tek pred ljeto...
 
malaguti said:
pa naravno,otisao sam predaleko da bi sad stao :mrgreen: ventili,primar i cdi i to je to...ali to tek pred ljeto...
a hočeš li kupovat  malossi glava?  :misli: da bi bilo pametnije kupit malossi glavu nego obrađivat vxr glavu  (y)
 
banley said:
a hočeš li kupovat  malossi glava?  :misli: da bi bilo pametnije kupit malossi glavu nego obrađivat vxr glavu  (y)
ma kako da ne,ta glava kosta 500e,ja svoju glavu dam na strojnu obradu po uputama za malossi ventile i tu obradu platim 100e,usis i ispuh prosirim sam za 0 kn i jedino sta ta glava ima bolje kanale za hladenje a to meni netreba jer ne mislim utrke vozit...tu glavu ce kupit samo kreten ako ne misli utrke vozit a ni za utrke nije potrebno...

glava ko glava i original kosta jako puno,a ova malossi se razlikuje od serijske po tome sto u nju idu malossi ventili bez obrade,ima siri usis i ispuh i bolje kanale za hladenje...
 
istipa622 said:
di si nabavio serdu za 500 kn jbt  :misli: i ja bi jednog,makar za 700  :LOL:
ovakvog sad prodam za 900-1000kn bez problema,ali nije na prodaju,a kako sam ga nabavio za toliko novca to je duga prica,jako duga :mrgreen:
 
evo stiglo sve  :hura: :hura: i karb i auspuh,poslje 17h mogu ici podignuti pa vam onda stavim slike (y)
 
jos nemogu vjerovati da cu imati malossi karburator :shock: :shock: novi je preko 2000kn,a polovni je skoro nemoguce naci jer u cijeloj hrvatskoj mozda ima samo par komada na skuterima...
 
:naklon: :naklon: :naklon: :naklon:



auspuh http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,25668.msg2583408.html#new
 
ovaj s titan kapom će ti puno bolje stati na skuteru, nego onaj s karbonskom kapom  (y)

toliko si govorija protiv Serdarevića, a nakraju si ga uzea.  :mrgreen:
koliko dana si ukupno čekao?
dužina plašta?
jesi dobija privjesak sa serdarevićem?  :LOL:


s prigušnicom dobivaš dublji zvuk (ka šta ima Deak,ja ako skinem prigušnicu imam isti zvuk kao u Serdarevića) i duže ti traje vuna
 
josko said:
ovaj s titan kapom će ti puno bolje stati na skuteru, nego onaj s karbonskom kapom  (y)

toliko si govorija protiv Serdarevića, a nakraju si ga uzea.  :mrgreen:
koliko dana si ukupno čekao?
dužina plašta?
jesi dobija privjesak sa serdarevićem?  :LOL:
pisi tu http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,25668.msg2583408.html#new uvijek sam govorio da bolje na skuteru stoji ovaj nego onaj sa carbon kapom....e jesam.govorio sam protiv,cekao sam skoro 2 mjeseca i iznenadio sam se kako dobro i kvalitetno izgleda....nisam dobio privjesak,nego naljepnice...

edit: vidio sam da si dodao u post i prigusnicu,ima ju i serdarevic i moze se skidati i stavljati,ali ja ju ne namjeravm stavljati,hocu da se dere jedan cilindar,bar da mislim da vozim supermoto :mrgreen:
 
malaga kad počinje šarafljanje več večeras ili sutra?  :wink:  (y)

moram priznat da nisam vjerovao dal češ ikad dobiti taj aupuh, divim ti se kako si ima živaca to čekati ja bi več par puta odusta  :naklon: :naklon:  (y)
 
banley said:
malaga kad počinje šarafljanje več večeras ili sutra?  :wink:  (y)

moram priznat da nisam vjerovao dal češ ikad dobiti taj aupuh, divim ti se kako si ima živaca to čekati ja bi več par puta odusta  :naklon: :naklon:  (y)
sutra radim cijeli dan,u subotu stavljam serdarevica i idem dir,nisam odustao jer sam dobio nov auspuh za 500kn a kosta 1600,a karburator cu sljedeci tjedan ici sajle rijesit...

na karburator sam ponosan,necu moci spavati :mrgreen:
 
kako to da nitko od vas nema michelin sport sc gume na runneru:
http://www.auto-antonio.hr/michelin/pilot-sport-sc/120/70/12/product_details.html

cijena im je i manja nego molasu i batlaxu

jel ko zna kakve su te gume
 
liberty said:
kako to da nitko od vas nema michelin sport sc gume na runneru:
http://www.auto-antonio.hr/michelin/pilot-sport-sc/120/70/12/product_details.html

cijena im je i manja nego molasu i batlaxu

jel ko zna kakve su te gume
pa jeftinija je i nego sava !!