GSR 600 2007 ! ! !

Sayock said:
Meni je Slovenija blizu, pa nije problem. Jučer sve obavila i BT014 je gore... :mrgreen:
Mislim da je bila zadnja... 8)
Furlan? Si rijesila povrat poreza? zajebaju na grani?























Imas li vinjetu???  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Kod Furlana. 20 min posla. Danas ili sutra ću se zaletiti po lovu od poreza. Tip me na granici nije ni pogledao. I nije mi trebala vinjeta, jer se vozim lokalnim cesticama :jesus:
 
Sayock said:
Kod Furlana. 20 min posla. Danas ili sutra ću se zaletiti po lovu od poreza. Tip me na granici nije ni pogledao. I nije mi trebala vinjeta, jer se vozim lokalnim cesticama :jesus:
imas vezu na grani  8)
trebalo bi tebe malo iskoristiti za dobro bikera u Hr  :LOL: Em blizina slo, em prolazis na osmjeh kod pandura.  :jesus: :LOL:
 
Ne. Imam putovnicu izdanu u PU Samobor, pa im je normalno da prelazim... i vozikam se... :mrgreen:
 
kod ulaska u sloveniju traži  da ti daju potvrdu da imaš novu gumu...za slućaj da te prca kod povratka.  Ono.....imate kaj za prijavit?  Imam novu gumu....Fakat se ne zezam....
 
mene je zezal...normalno da su se vidlo da je nova i lik počel srati, a na kraju pustil ko da niš nije ni bilo... :?
 
Sayock said:
Ne. Imam putovnicu izdanu u PU Samobor, pa im je normalno da prelazim... i vozikam se... :mrgreen:
možeš meni uzet 2, staviš na leđa i kad te pita carinik, reci, ma nije to ništa, samo se vozikam!?!  :LOL: :LOL:
 
live-for-ride said:
kod ulaska u sloveniju traži  da ti daju potvrdu da imaš novu gumu...za slućaj da te prca kod povratka.  Ono.....imate kaj za prijavit?  Imam novu gumu....Fakat se ne zezam....

Čula sam da znaju zezati. Jedan frend je kupio gumu i Slo i normalno prošao granicu, a kad je za 4 dana išao nešto bez veze obavljati, tip ga je zezao i tražio račun od gume. Ali može mu okačit mačku na rep nakon 4 dana.
 
jednostavno ga zamoliš da ti da nekakvu potvrdu, da si jučer kupila a da si čula da bi mogla imati problema. Ako će ti reći da mu daš račun da vidi da si kupila u hr, zamoli ga da te ne zeza i reci da su kupila i novi remen i gaće :wink: . U svakom slućaju, nije bed ako pitaš. Ja sve to obavim isti dan. Kupim, potvrdim na granici, vratim se po pare i uđem u hr. Malo je bed kad u subotu u 11 prije podne ulaziš u hr motorom. A kaj bu gledao ako ne gume. Imaju oni takvih padobranaca milion koji govore da nisu kupili. Mi to radimo jednom godišnje pa mislimo da se ne kuži, a oni imaju takvih svaki dan tak da......zamoli, nemaš kaj izgubiti.
 
Dobriiiii.....

Ali mi se Joshko svejedno vise svidja.....
Dobra je fora sto sve ostaje na motoru, ko zeli zadrzati orginal nosace tablica  to...