GSR 600 2007 ! ! !

live-for-ride said:
moj savjet ti je da kupuješ Kappu nosače jer su za bočne jeftiniji. sad bu me malo vicko pak popljuval, ali moj nosač zadnjeg jemalo drugačiji od onog koji je stavljao bajac pa se malo raspitaj.

Zasto cu te popljuvat  :misli: :misli: U cemu je razlika tvoga i njegovog zadnjega nosaca
 
maredm1 said:
Znam ja to i sam, ali je takva situacija.
Pa valjda ima nekakav dodatni vizir!?
ma niš to ne treba. Dok buš toliko putovao, nebuš se ganjao  prek 150-160, a za to ti je skroz dobar. E sad, to nije turing motor, ali teško da češ u toj klasi motora naći koji. Ok je strom, versys, no to je ipak druga klasa motora. Ipak na njima dvoje ljudi, tri kofera, zaboravi pretjecanje kod 150-160. Mada, ja bi najradije bandita 1250 s ako imaš malo više para. Pa makar polovan.
 
live-for-ride said:
ma niš to ne treba. Dok buš toliko putovao, nebuš se ganjao  prek 150-160, a za to ti je skroz dobar. E sad, to nije turing motor, ali teško da češ u toj klasi motora naći koji. Ok je strom, versys, no to je ipak druga klasa motora. Ipak na njima dvoje ljudi, tri kofera, zaboravi pretjecanje kod 150-160. Mada, ja bi najradije bandita 1250 s ako imaš malo više para. Pa makar polovan.


Bandit mi je ustvari prva opcija, al su me zanimale i pojedinosti o gsr-u kao o alternativi.
 
live-for-ride said:
...ma šalim se, malo smo već diskutirali na tu temu gdje si ti tvrdio da su isti, a ja uporan da nisu (i nisu  :mrgreen: nažalost).


Bocni idu samo u kompletu sa zadnjim nosacem tako da bas nema puno izbora.Sto se tice rasprave vejrovatno mi je tad bilo jako dosadno  :mrgreen:
 
Bok! imam jedno početnićko pitanje ,a mislida je ovo pravo mjesto da ga postavim. Kupujem motor i imam dvojbu između gsr-a i honde hornet. Zanima me zašto ste vi izabrali gsr-a ,a ne hondu. Znaći koje su mu po vama prednosti u odnosu na horneta  :mrgreen:
 
Robi01 said:
Bok! imam jedno početnićko pitanje ,a mislida je ovo pravo mjesto da ga postavim. Kupujem motor i imam dvojbu između gsr-a i honde hornet. Zanima me zašto ste vi izabrali gsr-a ,a ne hondu. Znaći koje su mu po vama prednosti u odnosu na horneta  :mrgreen:
Meni osobno je hornet ljepši a i nevidim ih baš tako puno, a što se tiče gsr-a isto je lijep motor samo trebaš vidjet koji ti je jeftinije servisirat i servisni intervali,i tvoja odluka tj koji je tebi ljepši  :mrgreen:
 
Barabones said:
Meni osobno je hornet ljepši a i nevidim ih baš tako puno, a što se tiče gsr-a isto je lijep motor samo trebaš vidjet koji ti je jeftinije servisirat i servisni intervali,i tvoja odluka tj koji je tebi ljepši  :mrgreen:
meni nekak izgleda da horneta ima milion naspram gsr-a, no nema veze. Meni je to bila ljubav na prvi pogled. Nisam radio drame oko kupnje. Vidio cijenu, otišao u dučan, uplatio, došao po njega i tad prvi put sjeo. Kasnije se pokalzalo da je udoban za vozača i suvozača (u okvirima naked motocikla), vjetar ne ubija, Nešto manje troši od horneta tako da manji rezervar ne umanjuje autonomiju. Izuzetno je fluidan kod vožnje, no i hornet je.
Gle, kod ta dva motocikla jedino je izgled koji može odlučiti. Ima razlika, no one nikako ne utječu na kranji rezultat (kočnice-zaustavni put, linearnost agregata-međuubrzanje). Niti s jednim niti s drugim nečeš požaliti, samo je pitanje kako češ kojega moći gledati. Imaš par stranica prije uspordba gsr-a i horneta pa pročitaj. Trudio sam se biti objektivan jer ne patim na to da cijeli svijet vozi gsr-a :mrgreen:
 
zdravko_mileni said:
darko, vidim po kreditu volksbank da si motor kupio kod skare u osijeku, ako se ne varam!
nije me bilo na forumu par dana pa sam tek sada procitao postove...
primi sucut zbog motora!
bitno da je glava ziva!
ja inace cesto putujem u vinkovce pa sam te vidio par puta u prolasku i na moto susretu u brodu i ako se ne varam,
imas yosimurine topove? ili je to netko drugi?
i nemoj se uvrijediti mojim pitanjem, a jel ostalo sta citavo na njemu?
da rasprodamo koji dio?
a?
ili si ga vec rijesio?

da al nije moj s yoshama bila su dva u Vk,ti si vidio plavi a moj je srebrni... :wink: e jos ga nemogu prodat jer nisam nist od osiguranja dobio ...tak da neznam ni sta ni kako...
 
Drugar nije me dugo bilo pa sam tek sad skuzio da si imao bad luck.... Jebi ga bitno da tebi nije nis, j... motor!!
Kupit ces B-Kinga sad kad ozenis osiguranje :)
 
roma0907 said:
Drugar nije me dugo bilo pa sam tek sad skuzio da si imao bad luck.... Jebi ga bitno da tebi nije nis, j... motor!!
Kupit ces B-Kinga sad kad ozenis osiguranje :)

e drugar da znas da sam razmisljao o tome  :misli: :mrgreen: al ipak r je r
 
live-for-ride said:
joooj da mi je biti u tvojoj koži. Ajd piši dojmove, usporedbe s malim motorima....


Nemam još dojma, napravio sam svega 100 km, al da ide kao lud, ide.
U usporedbi sa zecom... nema usporedbe, zec mi je super motor, ali ovo...
 
J.... dobar motor.... imas 4, 5, 6 brzinu, sve ostalo ti malo kad zatreba... strašan je, vozio sam ga jedno tjedan dana i oduševljen sam....
 
a darko b, mi se vidimo u vk na susretu!
premda sam cuo neke glasine da ga nece biti...
jel istina?
ili imate neki drugi datum ili ostaje 3 vikend u 7.mj?
 
zdravko_mileni said:
a darko b, mi se vidimo u vk na susretu!
premda sam cuo neke glasine da ga nece biti...
jel istina?
ili imate neki drugi datum ili ostaje 3 vikend u 7.mj?

ma vidimo se  (y) :wink: ko ti bude odvezao motor ja sam taj  :mrgreen: ...ko ti to rekao da ga nece biti? :misli:procitaj temu u motosusretima  :wink: