GSR 600 2007 ! ! !

Nisam slikao, pa googlaj, GSF 1250 S K8, bordo boje sa ful oklopom..... Strašan je bio, tj jos jest, kupio ga je prijatelj (salonski primjerak) pa ga jos tu i tamo vidim
 
evo fotki, svijetli je straznji i ide na sve motore a prednji ide samo po naruđbi radi razlicitih vilica. ovaj je za suzukija i sipka ide kroz osovinu a moze se izvestii klasicno sa siljcima.
 
Dječaci i djevojčice ima netko da je mjenjao svjetlo na GSR-u u HID ili sl.
Naime zanima me da li ima mjesta u onoj škatuli za discharger i trafo...?
 
Evo da se pohvalim da sam za dva dana izvezao turu od 800 km po Istocnoj Srbiji kroz Djerdapsku klisuru do Bora-ako zna neko gde je to. Uopste nije bilo tesko,valja reci da mi je to prvi put da tako mnogo vozim i da se nisam bas umorio jako u ta dva dana.
Sada na satu imam 12200 km i spremam ga za servis. Narucio sam CArbone Lorraine plocice zadnje rx3 za 35 eura kod prodavca iz Beograda. Sta mislite koji filter vazduha da stavim? Imam opcije KN, BMC ili standard posto ovi iz servisa kazu da menjam na servisu. Stavio bih obicne, ne one sportske. Ili bih stavio i sportski ako cu dobiti nestosa tim.
 
Titja said:
Evo da se pohvalim da sam za dva dana izvezao turu od 800 km po Istocnoj Srbiji kroz Djerdapsku klisuru do Bora-ako zna neko gde je to. Uopste nije bilo tesko,valja reci da mi je to prvi put da tako mnogo vozim i da se nisam bas umorio jako u ta dva dana.
Sada na satu imam 12200 km i spremam ga za servis. Narucio sam CArbone Lorraine plocice zadnje rx3 za 35 eura kod prodavca iz Beograda. Sta mislite koji filter vazduha da stavim? Imam opcije KN, BMC ili standard posto ovi iz servisa kazu da menjam na servisu. Stavio bih obicne, ne one sportske. Ili bih stavio i sportski ako cu dobiti nestosa tim.

stavi auspuh i stavi bmc
 
tays said:
gdje ste gsr-ovcci? Šta ima novog! jel se vozikate?
jel se ja jos ubrajam u vas klan :misli: ako da,ja se nevozikam  :mrgreen:
 
ma stavi najobičniji filter koji treba staviti. Što će ti otvoreniji? Ionako nikada nečeš biti u situaciji iskoristiti ono što on daje (ako daj bez drugog ispuha). Radije stavi jedan zub manje. Motor je nenormalno fluidniji i dobiti češ puno više nek s bilo kojim otvorenim auspuhom ili filterom (a pogotovo na 120-130 i dalje).
 
vozikamo se po motorijadama sirom slavonije!
u subotu u Vukovaru cak 4 komada, 2 plava, ceni i jedan crno bijeli.
by the way, imene zanima kako staviti xenon?
mislim da nebitrebao biti problem.
i jel stvarno djeluje ako otkinem jedan list na filteru zraka?
a tko mjenja filter na 12000 i kocnice???
rođak preko dunava, sta radis ti sa pilom?
 
evo i mi u istri se vozikamo ali ipak cekam 9 mj da odu malo ti stranci jer ima previse prometa na nasim cestama u ovom periodu...
 
zdravko_mileni said:
vozikamo se po motorijadama sirom slavonije!
u subotu u Vukovaru cak 4 komada, 2 plava, ceni i jedan crno bijeli.
by the way, imene zanima kako staviti xenon?
mislim da nebitrebao biti problem.
i jel stvarno djeluje ako otkinem jedan list na filteru zraka?
a tko mjenja filter na 12000 i kocnice???
rođak preko dunava, sta radis ti sa pilom?

je ih se nakotilo  :LOL:
sta pitas za servis ili dal je netko mijenjao  :misli: