GSR 600 2007 ! ! !

tays said:
Darko jesi kupio motor?

nisam prijatelju,nisam jos nista dobio od osiguranja,i noga mi ide sporo(oporavak),nemogu ni auto vozit...mislim da je ova sezona za mene zavrsena sto se tice voznje,al i bolje je pricekat zimu za kupnju... :(

al na godinu ce biti slatke brige pri kupnji  :mrgreen:

p.s. sve vise razmisljam da opet kupim gsr-a,lako uđe pod kožu,s tim da razlika do gsxra 600,moze bit oklopi,auspusi,commander,i jos dosta sitnica... 8) :misli: :mrgreen:

al svakako ce bit Suzuki
 
darko_b said:
nisam prijatelju,nisam jos nista dobio od osiguranja,i noga mi ide sporo(oporavak),nemogu ni auto vozit...mislim da je ova sezona za mene zavrsena sto se tice voznje,al i bolje je pricekat zimu za kupnju... :(

al na godinu ce biti slatke brige pri kupnji  :mrgreen:

p.s. sve vise razmisljam da opet kupim gsr-a,lako uđe pod kožu,s tim da razlika do gsxra 600,moze bit oklopi,auspusi,commander,i jos dosta sitnica... 8) :misli: :mrgreen:

al svakako ce bit Suzuki
sacekaj 2010 citao sam u jednom talijanskom forumu da mozda naprave gsr750..
 
ma nista od toga da ce bit nesto vec bi se raspisali po netu vjerovatno,ovako :misli: :palacdolje:

jedino ako ukinu 600 i prebace na 750,al cisto nevjerujem,jer gsr u italiji(i drugdje)  ko alva ide.. (y)
 
al otkad sam kupio ovog gsra uvijek sam htio imat ga 'nabrijanog' i posebnog tako da  :misli: :mrgreen:
 
obby said:
link: http://www.motoblog.it/post/19993/la-suzuki-prepara-una-gsr-750-per-il-2010
izgleda ko zec, al definitivno bi ga uzeo da dodje
 
ja se  malo provozao....
evo tu i slicica.... (y)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,138109.msg2382195.html#msg2382195
 
ak ovaj gsr 750 dolazi onda mi ulazi u kombinacije,al izgleda da nista od 2010,vise ce mozda doci pocetkom 2011
 
sad tu nesto citam da postoji mogucnost da bude i 600 i 750 i 1000  :misli: iako nevjerujem za 1000 zbog B-Kinga...al 750 bi bas dobro sjeo,samo da nebude ispod 120-130ks  :mrgreen:

evo nasao jos jednu sliku
 
live-for-ride said:
koji dio tu liči zecu :misli:...osim možda guma i felgi. Niti vilice, niti auspusi, niti sic, niti svjetlo.....
dojam  :mrgreen:

ne cjepidlaci
 
live-for-ride said:
ali ovo je 600 2008. s okrenutom vilicom tak da baš ne vjerujem.

pa nije bas,malo su grane i svijetlo drukciji...a vidi razliku izmedju gsxr 600 i gsxr 750...vizualno su potpuno isti...tako da ma me nebi cudilo da Suzuki opet tako nest napravi
 
DacMan said:
dojam  :mrgreen:

ne cjepidlaci
:mrgreen: Bilo bi dobro imati konja za utrku i u toj klasi, no teško da bih ga kupio. Da izađe 1000 vjerojatno bi ga stavio u razmišljanje za slijedeći motor, no 750 mi se nekak čini malo. Volio bih osjetiti snagu iz podruma, a za sada su to smao maxi nakedi (bandit). Jbg.
darko_b said:
pa nije bas,malo su grane i svijetlo drukciji...a vidi razliku izmedju gsxr 600 i gsxr 750...vizualno su potpuno isti...tako da ma me nebi cudilo da Suzuki opet tako nest napravi
i to što kažeš. Ne bih se ni ja iznenadio.
 
po meni bi bilo bolje da ako vec namjeravaju dic kubikazu da naprave gsr 1000 koji bi direktno konkurirao z1000 i hondi cb1000 posto suzuki u tom segmentu nema ni jednog predstavnika..
 
obby said:
po meni bi bilo bolje da ako vec namjeravaju dic kubikazu da naprave gsr 1000 koji bi direktno konkurirao z1000 i hondi cb1000 posto suzuki u tom segmentu nema ni jednog predstavnika..
tak je, i ja bi motor od 999 kubika (glupi hrv zakoni)
 
obby said:
po meni bi bilo bolje da ako vec namjeravaju dic kubikazu da naprave gsr 1000 koji bi direktno konkurirao z1000 i hondi cb1000 posto suzuki u tom segmentu nema ni jednog predstavnika..

ma imaju i bolje od toga....b-king  (y) (znam da nije u klasi al prije bi kingonju kupio nego ova 2)
 
Ne bih svrstavao B-Kinga u klasu sa nakedima 1000, ipak je on povelika mrcina u odnosu na njih a i teži je 35-40kg.

Po meni Suzukiju definitivno fali jedan sport-naked u klasi 1000. (y)