GSR 600 2007 ! ! !

Pozdrav ekipo!
Od prije par dana sam i ja vlasnik GSR-a, 2008, sa svega 4500km na satu... Sem gume koje su promijenjene i vizira koji je dodat, sve ostalo je u fabrickom stanju :)
Bio bi zahvalan ako bi ste poslali ovdje ili na PM link za User i Service Manuel, na forumu sam nasao neke linkove, ali samo za Service manuel na spanskom, engleski bi bio mnogo bolja opcija...
Vidimo se na cesti, pozdrav iz Podgorice
 
bajc, slike su ti prva liga! (y)
sreto jedan, blizu ti je i grcka, i cena gora i makedonija za vozanje.
nama u slavoniji je malo dojadila ravnica! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
al samo peglaj! (y)
 
Space Director said:
Pozdrav ekipo!
Od prije par dana sam i ja vlasnik GSR-a, 2008, sa svega 4500km na satu... Sem gume koje su promijenjene i vizira koji je dodat, sve ostalo je u fabrickom stanju :)
Bio bi zahvalan ako bi ste poslali ovdje ili na PM link za User i Service Manuel, na forumu sam nasao neke linkove, ali samo za Service manuel na spanskom, engleski bi bio mnogo bolja opcija...
Vidimo se na cesti, pozdrav iz Podgorice
Pozdrav i tebi! Probaj ovde http://pdfdatabase.com/index.php?q=gsr+600+service+manual&filetype=0 , ja imam service manual, za koji se ne secam gde sam ga skinuo, ali na talijanskom. Cini mi se da su ovi na engleskom... (y)
 
Hvala Igore, bacio sam pogled, cini mi se da nema, ali potrazicu kasnije detaljnije.
Ima li kakvih preporuka za frame slidere? Vidim da na stranim forumima uglavnom uzimaju R&G, a ovdje sam zapazio da ljudi uzimaju Puig.
Na E-Bay sam nasao neki crash bar, dakle ne gljive, vec pravi crash bar. Malo ruzno izgleda, ali dali bolje radi posao od gljiva?
 
Dobrodošao.
Nedavno je bajac u ovoj temi stavio link na service manual. Na engleskom je. Ja sam ga skinuo. Ima 50 MB pa ti ne mogu poslati mailom. Ne znam koja je cijena crash barova za gsr-a, no givijevi su poprilično jeftini (800 kn) tak da mislim da se isplati. Volio bih s tobom podjeliti svoja iskustva s motorom, ali nemam ti što napisati. Sjedi i vozi i tako već skoro 50000 km (y)
Ne znam odakle si, no ono što bih ti svakako htio napomenuti je da izbjegavaš eurorent u širokom luku. Nemoj se ni provesti pored njih jer će ti vjerojatno sjebati motor ili taj prolaz naplatiti :wink:.
Ako te nešto zanima, pitaj. Zato imamo temu (y)
 
Hvala na dobrodoslici drugar!
Ja sam iz Podgorice, Crna Gora, moracu malo urediti profil, pa ce se i to vidjeti!
Procitao sam vec cijelu temu o GSR-u i ne vidim nikakvih prica o popravkama, a pratio sam malo i tebe, izgleda da je tvoj GSR najvise presao na forumu. Drago mi je da nemam razloga za brigu, ne dizem motor na zadnji, tako da i one price o pucanje rama me takodje zaobilaze  :LOL:

E sad, sto se slidera tice, nasao sam na stranim forumima da koriste ove R&G, a cini mi se da sam i Givijeve vidio na forumu, samo dosta štrče van, koja je njihova duzina?

Sto se tice Manuela, Bajac je link slao na PP, cisto sumnjam da ce imati volje da i meni posalje kad mi vidi lokaciju i to da se vec znamo sa Du-moto foruma :D :D

U svakom slucaju, hvala svima!
 
Space Director said:
Hvala Igore, bacio sam pogled, cini mi se da nema, ali potrazicu kasnije detaljnije.
Ima li kakvih preporuka za frame slidere? Vidim da na stranim forumima uglavnom uzimaju R&G, a ovdje sam zapazio da ljudi uzimaju Puig.
Na E-Bay sam nasao neki crash bar, dakle ne gljive, vec pravi crash bar. Malo ruzno izgleda, ali dali bolje radi posao od gljiva?
Ima, samo se moras registrovati da bi uradio download. Ako se ne snadjes ja imam service manual na talijanskom, na 500 strana  :shock:, ali videces da ti to i ne treba...Sipaj i vozi, samo redovne zamene ulja, filtera ulja i ostalog potrosnog materijala po user manualu...
 
Pa i ja se nadam da necu imati potrebe za Service manuelom, mada eto, volio bih da ga imam. Mozda bih se potrudio da izvucem 12v napolje zbog GPS-a, zatim jacha svjetla i sl. i to je to, manje vise.
Ima li kakav dobar servis, prije mestra Blazevica u Podstrani prije Splita ili ima neki da mi preporucite u Dubrovniku?
 
u Dubrovniku nema, a u Splitu mislim da je ipak Blazevic najbolji...



Jel se zatvorio eurorent u splitu, i servis i prodaja????? :misli:
 
Citao sam dosta iskustava oko Eurorenta, uglavnom, manje vise opste misljenje je da su skupi i ne previse dobri, maltene od slucaja, do slucaja!
Vjerovatno ce motor kod Blazevica, kad dodje vrijeme za to, drug je vec tamo odveo Hondu Cb1000 na veliki servis na 50.000 i odusevljeni smo Blazevicevom poslovnoscu, ostaje da vidimo rezultete kad podignemo motor, ali ne sumnjam da ce biti odlicno!
 
Dečki evo vam link gdje imate service manuals za skinut!  http://www.scribd.com/doc/7344894/GSR600-Service-Manual-Eng-Vanaf-2006
 
nemas sta biti umjetnik za promjeniti ulje i filtar na motoru! :mrgreen:
to je sam servis, odnosno prva 2 servisa.
treci je skakljiv radi svijecica, ako nemas strpljenja i zivaca.
ulja su dora skoro sva.od castrola, yamahe, repsola do agipa, filtar je original za suzuki.
kad sam mjenjas ulja i filtare, po pravilu nebi smio gubiti garanciju ako sve radis redovito, samo sto servisi uzimaju lovu na tome.
 
Na mom motoru je prosli vlasnik, inace, to mi je drugar koji je automehanicar, je radio servis na 1000km, pa na 4000km. I tako je kod njega na svim motorima, a trenutno ih ima jos cetiri. On to vozi ostro, a vodi se logikom da 3.2l ulja nisu vrijedna toliko, da ih on ne zamijeni na 4000km. Vrlo moguce da cu i ja nastaviti u tom maniru, stim, sto ce mi neko strucniji trebati na 12.000km, da mi pogleda svjecice :)
A i zlu ne trebalo,dobro je znati dje mozes da se obratis...