GSR 600 2007 ! ! !

DacMan said:
krivo si napisao, htio si reci: nisam shvatio  (y)

pa u principu da ... htio sam reci da nisam shvatio s kakva dva strucnjaka sam pokusao pokrenuti argumentiranu raspravu (y)
 
live-for-ride said:
ajd konačno nešto konkretno od tebe :skocko:  Ovaj podatak me čak uvjerio da u području u kojem rijetko upotrebljavam motor, mogu izvuči nešto znaga.

pa napisao sam da sam izgubio volju natezat se..al eto ..kad sam kupio GSR-a uopce namjena motora mi nije bila turing nego sport(zelja mi bila novi gsxr 600 al nisam imao dosta para) pa sam o GSR-u proucio svaku sitnicu,svaki dio koji je izmjenjiv da se dobije nesto vise snage,utrosio sam tonu vremena sjedeci pred kompom(nazalost sve je ostalo na starom laptopu koji se istopio  :( )

uopce ovo nije bilo potrebno,al nemozes se postavit tako kako si se ti postavio,i smatrat da su ostali djeca koji nist neznaju...




 
tibor_zg said:
pa u principu da ... htio sam reci da nisam shvatio s kakva dva strucnjaka sam pokusao pokrenuti argumentiranu raspravu (y)
nisi ti trebao ništa pokretati. To je bilo pokrenuto prije tebe. Ti si samo trebao nastaviti ili ne :wink:
 
darko_b said:
pa napisao sam da sam izgubio volju natezat se..al eto ..kad sam kupio GSR-a uopce namjena motora mi nije bila turing nego sport(zelja mi bila novi gsxr 600 al nisam imao dosta para) pa sam o GSR-u proucio svaku sitnicu,svaki dio koji je izmjenjiv da se dobije nesto vise snage,utrosio sam tonu vremena sjedeci pred kompom(nazalost sve je ostalo na starom laptopu koji se istopio  :( )

uopce ovo nije bilo potrebno,al nemozes se postavit tako kako si se ti postavio,i smatrat da su ostali djeca koji nist neznaju...
gle, ta preinaka meni skoro niš ne bi pomogla. U svakodnevnoj vožnji ne bi primjetio razlike. Promjene se dešavaju na okretajima u koje rijetko zalazi, a i kad sam u njima, motor  ima dovoljno snage. Volio bih osjetiti taj kit iznad 10000 okr.
 
live-for-ride said:
gle, ta preinaka meni skoro niš ne bi pomogla. U svakodnevnoj vožnji ne bi primjetio razlike. Promjene se dešavaju na okretajima u koje rijetko zalazi, a i kad sam u njima, motor  ima dovoljno snage. Volio bih osjetiti taj kit iznad 10000 okr.
gle opet tebi ...negovorimo o tebi nit o meni govorimo o tome da si ti napisao da se nemoze dobit vise od 5 ks a da se nedira masina ,o tome da je masina vec nabrijana pa se nemoze dodatno nabrijavat bez diranja u masinu i sl.

govoreci o svakodnevnoj voznji nemozes generalizirat npr. jer ja vozim do blokade u svakoj ti ne,ti neosjetis,ja osjetim,tebi motor ima dovoljno snage u viskom ,meni nema (pa sam zato uzeo gsxr 1000) i tako dalje




 
Da se nesvađate više, ako neko hoće više konja neka si stavi kompijuter od gsx-r 600 i dobijate njegovu konjažu i to je to!
 
tays said:
Da se nesvađate više, ako neko hoće više konja neka si stavi kompijuter od gsx-r 600 i dobijate njegovu konjažu i to je to!
bilo bi to divno kad bi to bilo tak jednostavno...kaj si ne metneš od soma pa da imaš ko on konja :LOL:
 
nastavno na prethodnu diskusiju....evo i krivulje momenta koji je kriv za ubrzanja i međuubrzanja :mrgreen: Sad fakat i mene zanima koliko je razlika od 4-6 Nm osjetna u vožnji i kod ubrzanja i međuubrzanja na 12000 okr. O razlici do 10500 okretaja nema potrebe diskutirati :mrgreen:

Jebate, nakon ovog i meni dođe da odem u austriju, dam čovjeku 150 eura da mi to složi u 2 i pol sata no kad bi znalo da mi u srednjem režimu neće bitno utjecati na potrošnju....
 
Evo da uljetim sa svojim GSR-om.

godina 2007, i tak to ne sve znate.

Raspitival sam se kod Saše (Shacala) nije još radil za GSR-a al bi mi napravil ak dojdem, dost se znamo dugo pa neču sad reč kolko mi je rekel cijenu :) da nebi sad svi pojurili k njemu za tu cijenu radit auspuhe :)

Niš ak odem do njega i napravim spuh bum stavil slike.

Sayock, mi smo se vidli prošle godine kad sam došel gljive gledat da bi si napravil, al sam odustal od toga, jer rama je skošena di dolaze šarafi, a i jedna strana je duža a druga krača i preveč zajebancije, uzel u Eurorentu one neke kaj imaju i zdravo vozi.

E da ja sam Nikola, učlanil sam se prije sto godina tu dok sam još skutere ganjal a vid me sad 3 banke i GSR :) (nakon KLE-a, Piaggio Libertya, Peugeot Vivacity-a, runnera 180, skippera 150, automatika1, automatik2, automatik3 :) )

E da evo slike plastika koje sam presvukel sa karbonom, danas bi trebalo bezbojni lak stavit i to je to, uplodam slike za koji dan.
 
Plakat.jpg
 
kako ga serete do neba!
zakljucak je opet da nema zaključka.
ako hoces konje, odi na ergelu ili si kupite nekakvu 'iljadarku.
usporedba molim:
z 750, hornet 600, fz 600 i gsr 600.?????
vozio sam 750, ne previse, ali nije to nesta ni bolje ni jače od gsr. vibrira mu i tank i rama.cijena jeftinija od gsr.
hornet je laksi i njezniji.
yamahu nisam probao.
i usporedba cbr 600 rr 2008. i gsr 2007. - suza brije cbr-ku u startu. i pofajn! :B:
cbr jedva krene u 2.brzini.
suza fakat ima ljutu masinicu.
gledao sam jednog lika na motorijadi u svicarskoj kako  je cijeli dan palio gume jednu za drugom na gsr,
i odvezao se doma drugi dan. a do njega je lik na cbr 1000 2007. spalio gumu i ostavio motor jer mu je ulje izbilo.
kakve su vase komparacije s drugima?
p.s.  i jel tko sta ''bubnio'' pošteno ovih dana?  :021: :evil:
 
Pozdrav svima, konacno da pronadjem korisnu temu na forumu
icon_wink.gif
vozim GSR600 K8. Imam nekoliko pitanja, pa ako bude raspolozenih za odgovaranje, pucajte:

1. Koliko ugradjeni viziri zaista stite od vjetra, jesu li vrijedna investicija? (planiram naruciti Puig New Generation, a vidio sam da ih ima mnogo na vasim motociklima)

2. Ima li neko da je ugradio PC na GSR-a ili su ovi komentari samo nagadjanja? Uskoro dobivam PC3 i auspuhe, a vec sam ugradio KN filter. Javit cu ukoliko osjetim neke velike promjene.

3. Da li zaista ugradnjom elektronike (ECU) i titanijumskih ventila u postojecu masinu, dobivamo GSX-R masinu (ako se ne varam, snaga je 125KS pri brdu obrtaja
icon_wink.gif
)

4. Da li je neko ugradjivao one Intake temp. varalice, poput Magnum EVO-TECH chipa? Imam jedan kod sebe, ali prilicno jadno izgleda, pa ne bih volio presjeci zice prije nego sto saznam kakav efekat zaista izaziva ;)
 
candromero said:
Pozdrav svima, konacno da pronadjem korisnu temu na forumu
icon_wink.gif
vozim GSR600 K8. Imam nekoliko pitanja, pa ako bude raspolozenih za odgovaranje, pucajte:

1. Koliko ugradjeni viziri zaista stite od vjetra, jesu li vrijedna investicija? (planiram naruciti Puig New Generation, a vidio sam da ih ima mnogo na vasim motociklima)

2. Ima li neko da je ugradio PC na GSR-a ili su ovi komentari samo nagadjanja? Uskoro dobivam PC3 i auspuhe, a vec sam ugradio KN filter. Javit cu ukoliko osjetim neke velike promjene.

3. Da li zaista ugradnjom elektronike (ECU) i titanijumskih ventila u postojecu masinu, dobivamo GSX-R masinu (ako se ne varam, snaga je 125KS pri brdu obrtaja
icon_wink.gif


4. Da li je neko ugradjivao one Intake temp. varalice, poput Magnum EVO-TECH chipa? Imam jedan kod sebe, ali prilicno jadno izgleda, pa ne bih volio presjeci zice prije nego sto saznam kakav efekat zaista izaziva ;)



Što se tiče vizira, ja imam Puig (neznam točno model pa ti šaljem sliku), mogu ti reći da je super! Jedino sam mu malo pojačao nosač, jer je radio na večim brzinama (preko 170).

pozdrav!
 
candromero said:
Pozdrav svima, konacno da pronadjem korisnu temu na forumu
icon_wink.gif
vozim GSR600 K8. Imam nekoliko pitanja, pa ako bude raspolozenih za odgovaranje, pucajte:

1. Koliko ugradjeni viziri zaista stite od vjetra, jesu li vrijedna investicija? (planiram naruciti Puig New Generation, a vidio sam da ih ima mnogo na vasim motociklima)

2. Ima li neko da je ugradio PC na GSR-a ili su ovi komentari samo nagadjanja? Uskoro dobivam PC3 i auspuhe, a vec sam ugradio KN filter. Javit cu ukoliko osjetim neke velike promjene.

3. Da li zaista ugradnjom elektronike (ECU) i titanijumskih ventila u postojecu masinu, dobivamo GSX-R masinu (ako se ne varam, snaga je 125KS pri brdu obrtaja
icon_wink.gif
)

4. Da li je neko ugradjivao one Intake temp. varalice, poput Magnum EVO-TECH chipa? Imam jedan kod sebe, ali prilicno jadno izgleda, pa ne bih volio presjeci zice prije nego sto saznam kakav efekat zaista izaziva ;)
:eek:hne:
 
goran - gogi said:
Što se tiče vizira, ja imam Puig (neznam točno model pa ti šaljem sliku), mogu ti reći da je super! Jedino sam mu malo pojačao nosač, jer je radio na večim brzinama (preko 170).

pozdrav!

To je taj, mnogo hvala na komentaru..