GSR 600 2007 ! ! !

WOLFENSTEIN said:
Mali OT, prodajem Devil carbon auspuhe za GSR600 zajedno sa otvorenom granom, dakle, komplet lonci + grana. Cijena - 3.300 kuna.


:yikes: :yikes: :yoman:  najjaci topovi za gsra
 
live-for-ride said:
Evo jedna slikica...moram priznat da nakon ovih kilometara drugačije gledam na motore sa 50-60 tkm. Bog ga poživio..... :jiggie:


...AH to je GSR, samo pomalo i još bar toliko  (y) (y) (y)
 
Iduci tjedan stize Suza, moj drugi motor.Ima 8500km 2007 godina.Citao sam ovaj topic dosta,i cini mi se da su svi vise manje zadovoljni motorom,ne kvari se.... jedino da bi trebalo retrovizore promjeniti jer vibriraju.

Ako netko ima kakav savjet ...slobodno..
Nadam se nekoj voznji uskoro :)
 
motor dolazi sa stock auspuhom, a meni je bitno da me se cuje u prometu,sta staviti gore? jel netko nesto prodaje?dali da zovem ove iz oglasnika da dam originale i nadoplatim jer nema sanse da cu dati vise od 2tis kn za topove.kakav je zvuk kad se promjeni zracni filter npr k&n...ne mislim da cu dobit na snazi sa tim...samo me zanima da bude jako glasan da me se cuje
 
Dr_Luka said:
motor dolazi sa stock auspuhom, a meni je bitno da me se cuje u prometu,sta staviti gore? jel netko nesto prodaje?dali da zovem ove iz oglasnika da dam originale i nadoplatim jer nema sanse da cu dati vise od 2tis kn za topove.kakav je zvuk kad se promjeni zracni filter npr k&n...ne mislim da cu dobit na snazi sa tim...samo me zanima da bude jako glasan da me se cuje

Ja jos uvijek prodajem moje carbonske devil-e, pa ako te zanima, javi se na pp.
 
prodaje se, razlog je odlazak iz dezele na određeni period.
pila je ok, nije rasturana, 20 000km, nije divljano s njim, (lanac nije bilo potrebe dotezati),
gume nove, rega do 15.09.2012. prvi owner,
od opreme:
leo vince, slideri, vizir, tank torba i stalci (nosači) za zimu i servis.
info na 098/409-549
tnx
 
Stigla je pila,jucer sam se naravno po onoj hladnoci(-1C) morao provozati.Naravno to nema veze sa Yamahom koju sam do sada vozio,totalno drugi motor.Dobio sam i kofer s njim,samo sto nema drske za suvozaca kad se namontira.Kako ste to rjesili?

Mislio sam mozda da odnesem nosac kofera nekom bravaru pa da zavari te rucke gore. :D
Odmah sam se priviknuo,kuplung je mekan fino hvata,motor je vrlo ugladen i nema nikakve mane osim nozne kocnice koja je za moj ukus prenisko postavljena.

Imam i Puigov vizir na njemu,sjeo mu je ko budali samar  (y)
 
Dr_Luka said:
Stigla je pila,jucer sam se naravno po onoj hladnoci(-1C) morao provozati.Naravno to nema veze sa Yamahom koju sam do sada vozio,totalno drugi motor.Dobio sam i kofer s njim,samo sto nema drske za suvozaca kad se namontira.Kako ste to rjesili?

Mislio sam mozda da odnesem nosac kofera nekom bravaru pa da zavari te rucke gore. :D
Odmah sam se priviknuo,kuplung je mekan fino hvata,motor je vrlo ugladen i nema nikakve mane osim nozne kocnice koja je za moj ukus prenisko postavljena.

Imam i Puigov vizir na njemu,sjeo mu je ko budali samar  (y)
nikako samo s original nosacem od suzukija mozes ostavit drske za suvozaca...
 
Potrazit cu ga na netu onda,jel zna netko nekog mozda ko prodaje?
 
Ma šta će joj ručke? Moja suputnica već 30000 km bez drški. Kad joj kažem da bi nešto stavili, kaže  "Ne treba". Naviknuti će se. :mrgreen:
 
Da da,to je tak kod tvoje ,ali ja sam ziher da se moja imat neto za reci po tom pitanju ako me razumijes hehe.

Kakva vam je pozicija nozne kocine,ja moram poprilicno duboko pruziti nogu da bi ju stisnuo,Mislim da je po manualu 4cm razlike od foot resta.

Dali vam se prikaze "nula" ( O) kada presaltate u ler?meni nekad zna ,nekad ne....

stoji mi motor pred ucom i smrzava se...a znam da bi htio biti vozen ...grrrrr :)
 
Dr_Luka said:
Da da,to je tak kod tvoje ,ali ja sam ziher da se moja imat neto za reci po tom pitanju ako me razumijes hehe.

Kakva vam je pozicija nozne kocine,ja moram poprilicno duboko pruziti nogu da bi ju stisnuo,Mislim da je po manualu 4cm razlike od foot resta.

Dali vam se prikaze "nula" ( O) kada presaltate u ler?meni nekad zna ,nekad ne....

stoji mi motor pred ucom i smrzava se...a znam da bi htio biti vozen ...grrrrr :)
...Ma samo se primi za rub jakne i to je to. No, ako imaš voljeslagati, javi kako si riješio. Imao sam neke ideje, ali mi se nije opet dalo sve to skidati...jbate, pol zadnjeg djela moraš rasšarafiti da bi skinuo nosač kofera (koji je usput orginal za gsr-a od Givia)

S kočnicom nisam imao problema. Čak sam zadnje kočnice više poderao nego prednje. Navikne se čovjek na sve. Mada, kad bolje razmislim, mislim da sam to malo podešavao.

Mni uvjek pokazuje u kojem je stupnju prijenosa (i nulu između ostalog)..
 
Vidio sam u manualu da se da podignuti zadnja pa cu to sigurno napraviti,jer mi je na Yamahi onako taman dok mi je na Suzi prenisko,pogotovo u cizmama.

Bas me zanima kolika ce potrosnja biti po gradu,kad je stalno kreni-stani,ali nekako nemam namjeru po ovakvom vremenu to isprobavati

Kako su vam se pokazale BT014 ?
 
Divim mu se, ovo je bila najhladnija zima za mog ljubimca, prvi put je pošao na debeli minus
Odradio je karavanu za Vukovar, evo jedna zaleđena slika iz karlovca sa -8°C




 
A kako je vozac izgledao tek :)
 
Bajac said:
Divim mu se, ovo je bila najhladnija zima za mog ljubimca, prvi put je pošao na debeli minus
Odradio je karavanu za Vukovar, evo jedna zaleđena slika iz karlovca sa -8°C



svaka čast! ja ove godine prvi puta nisam išao, imao nekih neodgodivih poslovnih obaveza. bilo je stvarno jebeno hladno i za nas kontinentalce, a mogu misliti kako je tek bilo vama sa jadrana :D