GSR 600 2007 ! ! !

live-for-ride said:
ja ne znam kaj je za tebe lagana vožnja, no u dvoje ispod 5 litara bez beda, a kad je neka zajednička vožnja ispod 6 je uobičajeno (s time da nisam ja koji određuje tempo, već sam taj koji prati također u dvoje).
Lagana voznja? Ne ispod 200 ...
 
oooo pa cini se meni da cu morat malo otici postelat pilu jer voli :piva:

a lagana voznja je ispod 7 k ...po zagrebu


a ostali kako vama troši?
 
Sayock said:
I koliko si km prešao sa Pilot Powerom? Autoput, grad, obične ceste?

live for ride je odlicno opisao Pilot Power gume, s tim da sam ja vozio na obicnim, a ne dvokomponentnim.. Najvise kilometara su presle na relativno otvorenom putu, ali prepunom krivina (Tuzla - Sarajevo), autoputa skoro da nisu ni vidjele (max 500km).
Da nije bilo svjesnih proklizavanja i skoro polovine kilometara predjenih u dvoje, vjerujem da bih prebacio cifru od 17.000km, koliko je presla zadnja (do konaca). Prednju sam promijenio u setu, iako je mogla jos par hiljada. Moram priznati da sam bio pozitivno iznenadjen, s obzirom da se radi o sportskim gumama.

Sad vozim na Pilot Road 3, za koje Amerikanci, koji uzivaju u zlostavljanju guma, tvrde da mogu dosegnuti cifru od 20.000 milja. Zbog toga sam ocekivao da ce imati mnogo slabiji grip u odnosu na Powerke, ali me Michelin po drugi put pozitivno iznenadio  :wink: Naime, savrseno se ponasaju u krivinama. Osim toga, na testovima u kisnim uslovima pokazale su izuzetan kvalitet (zahvaljujuci X-sipe tehnologiji), tako da ostaju moj izbor do daljeg..
 
candromero said:
a ostali kako vama troši?


Nesto ispod 6 l

po gradu ili otvorena cesta?
 
Dr_Luka said:
po gradu ili otvorena cesta?

Uglavnom otvoreno i prilicno agresivno. Ugradio sam auspuhe, power commander  i K&N filter, sto je mozda malo povecalo potrosnju.

Ukoliko vozim manje agresivno, moze trositi i 5 l, ali nikad nisam zabiljezio manje od toga. A gornja granica je oko 6,5 l. Mislim da nikad nisam uocio vecu potrosnju od navedene.
 
Ja sam bas isao vidjeti kako trosi kad se normalno vozim po gradu,lagano bez naglih odvrtanja gasa i razvrtavanja ....rezultat...razocaravajuc...a mozda je do samo jednog mjerenja....vrijeme ce pokazati...

drugi servis je na 12tkm jel sam u pravu?
 
Dr_Luka said:
Ja sam bas isao vidjeti kako trosi kad se normalno vozim po gradu,lagano bez naglih odvrtanja gasa i razvrtavanja ....rezultat...razocaravajuc...a mozda je do samo jednog mjerenja....vrijeme ce pokazati...

drugi servis je na 12tkm jel sam u pravu?
svakih 6000km.....
 
hm...koliko imaš kilometara s njim? Jedno mjeenje je malo. Preporučio bih mjerenje kilometara s nekoliko tankova i onda računanje prosjeka. To će smanjiti razlike u točenju. Meni kad dođe do vrha, još utrpam litru tak da je velika vjerojatnost da nisi jednako utrpao u rezervar :wink:
 
Napravio sam mozda 500km ako i toliko,a sto se mjerenja tice,vjerojatno si u pravu,trebam pricekati par tankanja pa onda vidjeti.ima zgodna aplikacija za Smartphone koja prati potrosnju (y)
 
Ako si mjerio potrošnju isključivo u gradskoj vožnji (koliko sam shavatio iz tvojih postova), onda mislim da je riječ o sasvim normalnoj potrošnji. Vožnja uglavnom u prve 3-4 brzine, semafori, stajanja, svaki će potrošiti toliko. Napravi đir od 200-300 km na otvorenoj cesti i doći ćeš na željenih 5 litara.
 
Dr_Luka said:
Napravio sam mozda 500km ako i toliko,a sto se mjerenja tice,vjerojatno si u pravu,trebam pricekati par tankanja pa onda vidjeti.ima zgodna aplikacija za Smartphone koja prati potrosnju (y)

Koja aplikacija?
 
zove se fuelLog , imas ju na android marketu,osim sto racuna i prati potrosnju,moze voditi evidenciju i o ostalim troskovima kao sto su servisi i rega.

 
Hvala na iscrpnim opisima iskustva sa gumama  (y) Vidjet ćemo koliko će meni PP2CT izdržati...

A potrošnja?
U gradu oko 7, a na otvorenoj cesti 4,5 l :mrgreen: - autoput ne koristim nikad
 
Koje prednje pločice preporučate?
 
Dr_Luka said:
Koje prednje pločice preporučate?
Ja stavio carbon lorraine a3+, kupio ih u Novemi. U usporedbi s orginalima su stoput bolje. Ustvari, u početku sam se popikavao na motoru :mrgreen:. Mislim da ću ih opet staviti.
 
jel netko stavljao EBC mozda?
 
stavit cu ili CL SBK5 ili CL A3,jos se dvoumim
 
:misli: :misli: Mislim da je ovo već bilo, ali nisam siguran :misli:, došlo mi je obaveštenje od uvoznika za recall za regler. Zameniće ga besplatno, iako je motor van garancije (y)