GSR 600 2007 ! ! !

Da se malo i ja javim...
Čisto jedan info. Novema Nova je postala ovlašteni Suzuki servis.
Već dvije godine kod njih servisiram GSR-a i super rade. Ugrade sve djelove po servisnom manualu ili bolje, ali naplate samo materijal.
 
Da još malo dignem temu.... Koje gume koristite? Trebam mijenjati, pa da čujem malo i druge...
 
Sayock said:
Da još malo dignem temu.... Koje gume koristite? Trebam mijenjati, pa da čujem malo i druge...
Stavio metzeler racetek k3odlične gume ali preko 3000 km neće trajat..
 
mislim da ti se RR  vise ne proizvode :(
 
Michelin Pilot Road 3. Citao sam po forumima iskustva vozaca i sva su bila pozitivna. Nakon Pilot Powera, ocekujem mnogo vise predjenih kilometara.
Vidjet cemo ;))
 
Sayock said:
Da još malo dignem temu.... Koje gume koristite? Trebam mijenjati, pa da čujem malo i druge...
Michelin Power Pure- već druga zadnja (prednja prva još dobra)-za preporuku, ima kod Bimbe (y)
 
Zamrla ova tema otkad mene nema (haha jebote jos se rimuje)

Nist morat cu se ponovit u gsra  :mrgreen:
 
Evo da ju malo pokrenem zanima me da li vam se događa da se ler iliti "0" katkada ne pokaze na dispjelu '?
 
candromero said:
Michelin Pilot Road 3. Citao sam po forumima iskustva vozaca i sva su bila pozitivna. Nakon Pilot Powera, ocekujem mnogo vise predjenih kilometara.
Vidjet cemo ;))

I koliko si km prešao sa Pilot Powerom? Autoput, grad, obične ceste?
 
Sayock said:
I koliko si km prešao sa Pilot Powerom? Autoput, grad, obične ceste?
Imao sam na motoru PP2CT. Nisam vozio prebrzo...ono, touring vožnjica. Meni su izdržale 12000. Nije bilo previše autoceste, ali dosta otvorene s putnim brzinama oko 100-130. Nakon toga sam stavio Pilot road 2 i izdržale su duplo više (doslovno). Doduše, pred kraj baš nisam bio sretan s njima, ali bilo je još šara. Dosta sam vozio u dvoje, bilo je nešto više autoceste i (za razliku od 2ct) spuštane su do ruba. Sad imam roadsmart, konstantno u dvoje (99,99%), gotovo bez autoceste, imaju oko 14000 km, laganini razmišljam o promjeni. To su moja iskustva. :mrgreen:
Koliko sam primjestio, nije da divljaš s motorom. Prema tome svaka sport guma, kojoj ipak treba življom vožnjom treba održavati temperaturu biti će znatno lošija od bilo koje (renomirane marke) sport touring gume. Na suhom će ti svaka biti odlična jer nečeš gumu tjerati do granica, Jedino je kritična kiša na kojoj je vrlo lako pogriješiti. U tu svrhu uzmi najbolju u tim uvjetima. U ovom trenutku je to (prema pročitanim testovima koje su radili kompetentni ljudi, a ne ekipa iz birtija i samo iz birtija) Michelin Pilot road 3 i Dunlop Roadsmart 2. Na tvom (a i na svom) Mjestu ne bi razmišljao o bilo kojoj drugoj kombinaciji. Ak ti ne izdrže 15-18 tkm, nešto ne radiš dobro.
 
danas izmjerio potrosnju,7L lagane voznje.... kakva je vama ??

rezerva pocne svijetliti na 170 km
 
Dr_Luka said:
danas izmjerio potrosnju,7L lagane voznje.... kakva je vama ??

rezerva pocne svijetliti na 170 km
ja ne znam kaj je za tebe lagana vožnja, no u dvoje ispod 5 litara bez beda, a kad je neka zajednička vožnja ispod 6 je uobičajeno (s time da nisam ja koji određuje tempo, već sam taj koji prati također u dvoje).