GSR 600 2007 ! ! !

goran - gogi said:
svaka čast. jesi radio šta na njemu, ili još svi tvornički dijelovi klapaju?
Niš nisam radio i nema potrebe za ničim. Ustvari, zamijenio sam konektor za svjetlo. Lanac se ne čuje. Dudo kaže da nema razloga za otvaranje mašine.
 
live-for-ride said:
Niš nisam radio i nema potrebe za ničim. Ustvari, zamijenio sam konektor za svjetlo. Lanac se ne čuje. Dudo kaže da nema razloga za otvaranje mašine.

to te ja pitam!!! :D (y)
suza je zakon!
 
Da malo ozivim temu,stavljao bi xenon svjetlo,koje zarulje idu unutra dal netko zna?

pozz (y)
 
Dr_Luka said:
Da malo ozivim temu,stavljao bi xenon svjetlo,koje zarulje idu unutra dal netko zna?

pozz (y)
Ide ti H4. Ako kupuješ, kupi onu s magnetom koja miče plin iz fokusa kratkog u fokus dugog. Stane ti bez problema bez ikakvih modifikacija. Jedino je problem što nema mjesta za balast. Ako ga nađeš, javi. Ja sam na svom stavio ispod sica pa sam morao produživati kabele. Radilo je dobro dok sijalica nije riknula. Nakon toga sam vratio obično H4.
 
hehe,da je nama tu u Zagrebu tako lijepo vrijeme i mi bi se vozili :)
 
Jel netko radio auspuhe za GSRa negdje pa da podjeli iskustva?
 
Dr_Luka said:
Jel netko radio auspuhe za GSRa negdje pa da podjeli iskustva?


Ja sam radio kod Dubravčića u Brodu. Nisam htio mijenjati izgled pa mi je prepravio orginalni auspuh. Zvuk mi je odličan, meni osobno bolji i od Akrapa i Yoshimure, a lova smiješna - 1500kn.
 
Pozz ekipo..
Ne vozim GSR-a ali izlazim u susret jaranu koji ima problem sa svojim motorom stoga ne zamjerite ako pitam a to je vec bilo u ovoj temi....Nemogu bas da listam svih 80 strana...Radi se o sledecem
Vec dva puta prosle godine,a evo odmah i ove  mu "crkava" regler....Jednostavno crkne,dal od toplote,posto se nalazi dole kraj izduvnih grana odmah.. dal od neceg drugog..Il je to boljka ovog motora il ima neko rjesenje??AKo je ko voljan pomoci u kratkim crtama..novi se mora svakako kupiti ali sta dalje..dal postoji kakav kvalitetniji od kakvog drugog modela ili sta vec....
Hvala na odgovorima....
 
damko said:
Pozz ekipo..
Ne vozim GSR-a ali izlazim u susret jaranu koji ima problem sa svojim motorom stoga ne zamjerite ako pitam a to je vec bilo u ovoj temi....Nemogu bas da listam svih 80 strana...Radi se o sledecem
Vec dva puta prosle godine,a evo odmah i ove  mu "crkava" regler....Jednostavno crkne,dal od toplote,posto se nalazi dole kraj izduvnih grana odmah.. dal od neceg drugog..Il je to boljka ovog motora il ima neko rjesenje??AKo je ko voljan pomoci u kratkim crtama..novi se mora svakako kupiti ali sta dalje..dal postoji kakav kvalitetniji od kakvog drugog modela ili sta vec....
Hvala na odgovorima....
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,58610.msg3511611.html#msg3511611
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,58610.msg3482411.html#msg3482411
 
Pozdrav!

Prije 2 mjeseca sam postao vlasnik GSR-a. Onog s crvenim felgama :) Pa i nije toliko ženskast koliko se činilo  :0648:
Upravo sam pročitao cijelu temu i registrirao se na forum.
Napravio sam oko 1000km i zadovoljan sam poprilično.
Nisam dobio s njim korisničke upute, pa bi volio ako netko ima da mi pošalje na mail, ili link. Tražio sam, ne mogu nigdje naći. Servisni manual sam skinuo, ali mi je preopširan  :misli:
I još bi vas nešto pitao, pošto nije do sad bilo govora o tome.
Kako vam se šalta? Meni je mjenjač poprilično bučan između 1-4. brzine. Ponekad lupi kao da neko čekićem opali po mašini (na višim okretajima naravno). Da li je to na svima tako? Jesu to možda sinhroni u ku*cu?
I još vezano za to, osjetim  da ima dosta lufta u getribi u odnosu na zadnji kotač. Naime kad dajem gas od nule ili ga naglo pustim, čuje se lupkanje i cukanje i to mi malo ide na živce  :angry:
Vozio sam er6n i na njemu toga nije bilo.

Uživajte !

 
Mjenjač je malo tvrđi, ima malo veze i s uljem koje je u njemu. Bučniji je izmeđi 1 i 3, kasnije je tiši. Nema tu sinhrona. Što se tiče lufta...da, taj dio malo iritira. Pogotovo voziš ravnomjerno pa svako malo treba prikočiti i dodavati gas. Onda cukne. Ko da je lanac prelabav, a nije ili ko da ima lufta. Navikne se čovjek. Meni je tak od prvog dana, a primijetio sam da i kod drugih nije drugačije. Na nekim drugim motorima toga nema (npr na zecu)....
 
I meni to cuka,sada malo vise nego prije kada sam ga uzeo, mislim da je to do gume na zadnjem zupcaniku
 
live-for-ride said:
Mjenjač je malo tvrđi, ima malo veze i s uljem koje je u njemu. Bučniji je izmeđi 1 i 3, kasnije je tiši. Nema tu sinhrona. Što se tiče lufta...da, taj dio malo iritira. Pogotovo voziš ravnomjerno pa svako malo treba prikočiti i dodavati gas. Onda cukne. Ko da je lanac prelabav, a nije ili ko da ima lufta. Navikne se čovjek. Meni je tak od prvog dana, a primijetio sam da i kod drugih nije drugačije. Na nekim drugim motorima toga nema (npr na zecu)....

Da, baš tako kao si opisao. A to sam si nekako i mislio ...
Jel se to smije šaltat bez kuplunga ? Nekako sam ga skužio i bolje je!! :evil:
 
Imam ja komplet manual,prirucnike i sve ostalo od GSR-a pa ako hoces iskopiram ti ja to sve..