GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Nino777 said:
Ne jurcaj i ne vozi po oštrom kamenju i sve bude ok, tu je sad guma tanja i lakše se probuši, nije oštećeno ništa od nosivih elemenata gume.

Znači polako, hvala  :D
 
Ljudi koliko je precino balansiranje tocka bez stroja ?, Vecina majstora radi rucno ...

poz
 
biker4life said:
Kako biš sa njima usporedio Pirelli Scorpion Rally STR? Nešto malo sam ju vozio na Tenere700 (prva ugradnja), ali ovdje govorim u kontekstu puno težih motora (klasa 1200ccm)... koliko je bolja izvan ceste ukoliko govorimo samo o nekakvim makadamskim putevima, znači najlakši mogući offroad i lagana vožnja. Koliko se gubi na asfaltu (i po kiši)?

Primjetio sam da na asfaltu, u maximalnom nagibu zna početi "žvakati", mada da drži - drži do samog ruba.
Nemam pretjeranog iskustva u vožnji izvan asfalta, pa sam dosta suzdržan oko dojmova... do sada sam uvijek vozio cestovne motore.
Kolega je bacio bubu u uho da se odveze majstorska cesta preko Velebita, a neznam koliko smisla ima ići sa "cestovnom" gumom tipa Trail II... pa je pitanje usmjereno ajmo reći k tome koliko jedan Rally STR pruža više trakcije na makadamu u odnosu na ranije spomenute?
I mene interesira majstorska cesta i ici cu na nju samo da
zavrsi ova korona, nije ti valjda mesar predlozio taj đireto
nema on motor za tu cestu  :mrgreen:
 
Ja sam narucio nove gume, pa cu prodavat ove svoje koje su dosle s kawasakijom z900 Dunlop Roadsport 2. Znaci gume prosle jedva 500 kilometara, pa ako koga zanima neka mi pošalje PM. Dimenzije prednje 120/70 ZR17 i zadnja 180/55 ZR17. Na njima još vidljive tvorničke crte.
 
Sturm2791 said:
Ja sam narucio nove gume, pa cu prodavat ove svoje koje su dosle s kawasakijom z900 Dunlop Roadsport 2. Znaci gume prosle jedva 500 kilometara, pa ako koga zanima neka mi pošalje PM. Dimenzije prednje 120/70 ZR17 i zadnja 180/55 ZR17. Na njima još vidljive tvorničke crte.

sto jos pise na gumamam d214?