GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Nije mi jasna kilometraža,10tkm i izgleda još jako dobar profil.
Ne znam šta da ti kažem. Ja bi kupio obje nove,uvijek kupujem gume u paru,ako ti guma ima 10tkm nije ju šteta primjeniti,bez obzira kako izgleda, i uzmi obavezno istu prednju i zadnju. Tek ćeš onda vidjeti razliku u vožnji
tuuuuriiing guma,ta ce na 25 izgledat kao tvoja na 3500 :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Dene
Supercorsa SP V3
Zadovoljan 👍🏻
View attachment 763828

sp v3, nije kao ova od stipe, ali za nas na gostujućem terenu valjda će zadranima i lokalcima biti bar za prolaznu ocjenu:
Xmb7lc8l.jpg
:mrgreen:

slikano na ini u starigradu ;)))
 
  • Like
Reactions: diesel power
Stavljate crvica u gumicu? Odgovorno s vase strane

Da sam na putu stavio bi crva ali odveden je u vulkanizera danas pa cu sutra ih zvat da stave gljivu s unutarnje strane. A zbog velikih fejsbuk bajkera cu ipak svima govoriti da nije probijena nikad i da se probije odmah novu 🤣
 
Da sam na putu stavio bi crva ali odveden je u vulkanizera danas pa cu sutra ih zvat da stave gljivu s unutarnje strane. A zbog velikih fejsbuk bajkera cu ipak svima govoriti da nije probijena nikad i da se probije odmah novu 🤣

Mislio sam na nesto sasvim drugo kad sam spomenuo "crvica" i "gumicu" :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Igor28 and SpoRRi
kad već u grupi ima tolko spama da i ja dam svoj doprinos, lani san uzea fazera na nekim michelin pilot gumama nepoznate kilometraže i dot-a starog ko mojsije, iako gume izgledaju novo pa mislin da bi prvo radi svoje psihe stavia nešto novo... i sad dolazimo do vječne dileme, a šta? :mrgreen:

dosta ljudi se kune u angel gt... u biti dilema mi je jer ne radim nešto puno km pa šta se toga tiče može nešto da je mekano ko žvaka jer ću ih ionako ponovo mjenjat vjerojatno radi dot-a a ne potrošenosti... a s druge strane ne izbacujen kolina pa mi ne treba guma kojoj treba 20 km zagrijavanja dok počne držat...

sad pretpostavljam da će većina reć mitas sf :D
 
kad već u grupi ima tolko spama da i ja dam svoj doprinos, lani san uzea fazera na nekim michelin pilot gumama nepoznate kilometraže i dot-a starog ko mojsije, iako gume izgledaju novo pa mislin da bi prvo radi svoje psihe stavia nešto novo... i sad dolazimo do vječne dileme, a šta? :mrgreen:

dosta ljudi se kune u angel gt... u biti dilema mi je jer ne radim nešto puno km pa šta se toga tiče može nešto da je mekano ko žvaka jer ću ih ionako ponovo mjenjat vjerojatno radi dot-a a ne potrošenosti... a s druge strane ne izbacujen kolina pa mi ne treba guma kojoj treba 20 km zagrijavanja dok počne držat...

sad pretpostavljam da će većina reć mitas sf :D

Mitas SF, a posto ne izbacujes koljena to mozes kompenzirati kratkom seansom brusilice po rubovima, da te ne za*ebavaju raja iz kafane :mrgreen:
 
ma u biti dosad san na svakon motoru ima i stavlja neke touring sport gume pa mi je sad "ideja" da stavin neke "prave" sport (koje bi u nekoj teoriji tribale "lipše" padat u zavoj itd) s obziron na zanemarivu kilometražu koju radin... samo ne bi tia gumu kojoj je radna temp. na 90+ stupnjeva jer se većinu vrimena ne vozin tako... eto, nadan se da san sad uspia pojasnit na šta ciljan, svaki savjet je dobrodoša...

zapelo mi je za oko da se ode nahvalia Dunlop qualifier core, ako je to sve tako divno i krasno onda mi zvuče ka taman to šta tražin a kolko vidin i cijena im je skroz ok...

 
ma u biti dosad san na svakon motoru ima i stavlja neke touring sport gume pa mi je sad "ideja" da stavin neke "prave" sport (koje bi u nekoj teoriji tribale "lipše" padat u zavoj itd) s obziron na zanemarivu kilometražu koju radin... samo ne bi tia gumu kojoj je radna temp. na 90+ stupnjeva jer se većinu vrimena ne vozin tako... eto, nadan se da san sad uspia pojasnit na šta ciljan, svaki savjet je dobrodoša...

zapelo mi je za oko da se ode nahvalia Dunlop qualifier core, ako je to sve tako divno i krasno onda mi zvuče ka taman to šta tražin a kolko vidin i cijena im je skroz ok...


Nisam vozio tu gumu (sa Dunlopom sam se razisao prije 7-8 godina), ali Dunlop je poznat po sporijem zagrijavanju, a posto kazes da vozis laganije onda ovo trebas itekako imati na umu.
Mozda Bridgestone BT 016 Pro ? Trebala bi biti i povoljna jer se radi o starijem modelu. Pamtim ih kao gume koje se lijepo voze i ne moras voziti ko divljak da bi ih zagrijao i odrzao na temperaturi
 
Ja sam presao sa BT016 na sv.Mitas SF i vise mi se svidjela Mitas iako nemogu reci da BT016 njie dobra ali nemoj s njom ocekivati vise od 5-6 kkm
 
Ne znam za Dunlop ali kronik ih je nahvalio i ja mu vjerujem. Ali ako ne Dunlop onda mitas SF. Mitas je odlična guma a najjeftinija
 
Nije ni Mitas više toliko jeftin u odnosu na druge proizvođače koliko je bio jeftiniji prije god-dvije ili više. Malo me šokiralo kad sam pogledao cijene, nisam skoro 3 godine kupovao gume 😁. Ili sam samo gledao na krivim mjestima.