GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Nije ni Mitas više toliko jeftin u odnosu na druge proizvođače koliko je bio jeftiniji prije god-dvije ili više. Malo me šokiralo kad sam pogledao cijene, nisam skoro 3 godine kupovao gume 😁. Ili sam samo gledao na krivim mjestima.
1200kn set SF+, bar bio prije par dana
 
Odlična cijena, gdje si to našao? Ja gledao istina TF i nisam vidio ispod 210 eura set, očito nisam gledao na pravom mjestu.
 
IMG_6242.JPG
 
F68ep5ml.jpg
gw9SgyOl.jpg


sinoć montirane, sp v4
budemo vidjeli koliko su bolje od v3...
cijena je paprena :mrgreen: 400 € set...

v3 zadnju d8 odvezle neki dan...
Xmb7lc8l.jpg


ovo desno je prednja guma, osim što mi se prednja extremno brzo troši (međusektor već nakon 2k km) povratne informacije su sjajne
p4Mc7rT.jpg

volio bih da kod v4 malo duže traje prednja, ostalo je okej i na v3... lani sam potrošio 6 prednjih i 5 zadnjih :mrgreen:
 
F68ep5ml.jpg
gw9SgyOl.jpg


sinoć montirane, sp v4
budemo vidjeli koliko su bolje od v3...
cijena je paprena :mrgreen: 400 € set...

v3 zadnju d8 odvezle neki dan...
Xmb7lc8l.jpg


ovo desno je prednja guma, osim što mi se prednja extremno brzo troši (međusektor već nakon 2k km) povratne informacije su sjajne
p4Mc7rT.jpg

volio bih da kod v4 malo duže traje prednja, ostalo je okej i na v3... lani sam potrošio 6 prednjih i 5 zadnjih :mrgreen:
1686226110890.png

Ova zadnja ti izgleda kao nova
 
View attachment 764343
Ova zadnja ti izgleda kao nova

napravila je još oko tisuću dvjesto km iza te slike, mjestimično se šara maltene izbrisala
vratio sam se iz dalmacije, bio u zagrebu i vratio se, još i odvezao dvije plominke
mada zadnja kao zadnja, držala bi još ali prednja je ubijena i pruža otpor po zavojima, a neda mi se tako voziti... jednostavno mi nije gušt
 
  • Like
Reactions: Dene
napravila je još oko tisuću dvjesto km iza te slike, mjestimično se šara maltene izbrisala
vratio sam se iz dalmacije, bio u zagrebu i vratio se, još i odvezao dvije plominke
mada zadnja kao zadnja, držala bi još ali prednja je ubijena i pruža otpor po zavojima, a neda mi se tako voziti... jednostavno mi nije gušt
Ja sam krivo shvatio. Mislio sam da je sad takva
 
  • Like
Reactions: biker4life
biker ajde pliz kad odradiš neke km javi kakve su jer su i moje uskoro za zamjenu pa me zanima razlika između v3 i v4