Gume za maxi skuter

dominic said:
Neznam baš... imao sam na beverlyu serijske michelinke i bile su užasne! Trenutno je gore Metzeler FeelFree i prezadovoljan sam! Kupljene su u gumipađenu u 5mj. prošle godine! Moja su topla preporuka za sve maxsi skutere s velikim kotaćima!  (y)
nisam provao pa nemogu niti komentirati...valjda (y)
 
Kakve gume preporučujete za x-maxa 250  :misli:  ove michelin tvorničke nakon 28 000 su mi se istrošile.
koje da kupim  :misli:
 
Vidim da je ekipa najzadovoljnija sa ova tri modela pa cu se malo raspitati za cijene pa cu se odluciti za jedne!
-Bridgestone Molas ML50
-Metzeler Fellfree
-Dunlop Runscoot
 
J0EX said:
Kakve gume preporučujete za x-maxa 250   :misli:   ove michelin tvorničke nakon 28 000 su mi se istrošile.
koje da kupim   :misli:


cek,ti zelis rec da si prosao sa jednim gumama 28000km,ako da,ti nisi normalan :palacdolje: :LOL:
pod hitno promjeni gumu (y)
 
J0EX said:
Kakve gume preporučujete za x-maxa 250   :misli:   ove michelin tvorničke nakon 28 000 su mi se istrošile.
koje da kupim   :misli:
Dosad si ih več 2 puta trebao promjenit
 
gorank said:
Koliko si ih platio???

400kn zadnju! zajedno s montiranjem i balansiranjem! Prednju idem kupit sad na proljeće pa ču ti moć reć koliko je prednja... ovak neznam...  (y)
 
stavio zadnju shinko na motor. prešo 50ak km i mogu reć da se za to malo skroz dobro ponaša.  zadnja sad dobro drži cestu, al je prednja u komi, pa je mali nesrazmjer. vidli bumo kak bu po kiši.  (y)
 
no , da ponovim. guma je za preporučiti  (y). drži se ceste ko pijan plota. ko zakucana za asfalt. savršeno. http://www.shinkotireusa.com/product/product.php?id=35 . kolko me sjećanje služi puno se bolje ponaša od pirellice , a o govnu od save neću ni pričat... :palacdolje:

- nadam se da se neće skoro oplastičiti i sad je samo pitanje kolko ću km s njom preći, a da se prijanjajuća svojstva ne promijene. :mrgreen:




- moja je bez bijelog. skroz je crna, al bum slijedeće naručio bijele  8) .
 
mrcina said:
znači montirao si obje i grip je jebenica ili ???
grip je  (y). montirao sam samo zadnju. sad više ne proklizavam u zavojima, a i kad krećem je bolje.  :mrgreen:
 
jesi za kafu da ja njih luknem malo. a da se i upoznamo. šit ugasili su high live u zagrebačkoj imaš koji boli .
 
joj ljut sam kao ris gdje u zagrebu ima pirelli guma za maxi skutere. samo nemojte stavljeti link na AH jer oni ne uvoze moto gume.
 
mrcina said:
joj ljut sam kao ris gdje u zagrebu ima pirelli guma za maxi skutere. samo nemojte stavljeti link na AH jer oni ne uvoze moto gume.
ne znam,,, ja sam imo gts24 i nisam bio prezadovoljan. u biti sam na skuterima sa samo par guma i bio. Bridge Hoop, i mikselin neznam koji model....
-ne znam koji je kuac, al je s gumom nisam mogo preć više od MAX imalno 4-4500km (znači ni cijelu sezonu), a pred kraj nisu ni cestu nikak držale. na pirelkama sam se s mora vratio na podranom platnu, a dvoje nas na motoru... koma živa.
 
mislim ako su tebi ok shinko  možda i ja ubijem jednu zadnju barem a prednju moram nači koja dobro ima grifa jer ja to ipak upravljač.
 
Mv_agusta, dajme podsjeti koje Bridgestone ti imaš na Nexusu i koliko su te došle u kojem dućanu

thanks (y)
 
biker4life said:
Ja ih gledao danas po povratku s voznje.
Bridgestone Battlax i mozda jos koja rijec. :misli:
Kaze da su super, a kad to kaze netko tko ih zaista 110% koristi, sta jos dodati... (y)

moram na 27 tkm stavit nove gume - nisu istrošene, ali će imati 12 tkm, pa već kad se radi veći servis, nek i njih mijenjaju
ove moje su taman za 22 ks, i jako su povoljne - mislim da su 2,5x jeftinije od tih Bridge,ali....uvijek se razmišlja o nećem boljem :)