I da sad čujem mišljenja...

tko to laže? smršavio sam 5 kg.... :mrgreen:

al da se vratimo temi; kosa mi je i dalje bujna plava... :LOL:

i da...bez prostačenja....   8)
 

Obrisao sam dosta tema, tj. sve one bez slika. Pustio sam ih nekoliko, gdje su slike jos ostale ili su naknadno stavljene.

Ako ti se da samo, mogao bis u ovu temu ponovno uploadati slike (koristeci Imageshack ili kao privitak putem foruma), obzirom da je to jedno od cesce postavljanih pitanja:
> http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,153894.0.html
 
biker4life said:
Obrisao sam dosta tema, tj. sve one bez slika. Pustio sam ih nekoliko, gdje su slike jos ostale ili su naknadno stavljene.

Ako ti se da samo, mogao bis u ovu temu ponovno uploadati slike (koristeci Imageshack ili kao privitak putem foruma), obzirom da je to jedno od cesce postavljanih pitanja:
> http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,153894.0.html
vise nece biti...jer je prijedlog novog zakona da se 50 ccm mogu registrirati i voziti bez blokada... :mrgreen:
 
jedimaster said:
a kaj vi nemate svoj moderatorski forum...nego ovako javno  :mrgreen:

ovo su nova vremena,sve europski transparentno...posebno kod ovih Istrijana...još samo fali da počnu pisati dvojezično  :mrgreen: :mrgreen:
 
Nemogu se oteti dojmu da je podforum tehničkih pitanja o skuterima žestoko otišao u bananu ...
Neki polusvijet se prepucava i dopisuje .... došli su čak do toga da osporavaju Beemvejcovo znanje i stručnost ...  :palacdolje:
 
johnny the boy said:
Nemogu se oteti dojmu da je podforum tehničkih pitanja o skuterima žestoko otišao u bananu ...
Neki polusvijet se prepucava i dopisuje .... došli su čak do toga da osporavaju Beemvejcovo znanje i stručnost ...  :palacdolje:

Ne brini, sve ce uskoro biti dovedeno u red. :mrgreen:

Neki "problematicni" su vec bili na kracem hlađenju, ali kako mi se cini, morati ce otici na jedno duze da se pocmu ponasati kako spada. :bann:
 
biker4life said:
Ne brini, sve ce uskoro biti dovedeno u red. :mrgreen:

Neki "problematicni" su vec bili na kracem hlađenju, ali kako mi se cini, morati ce otici na jedno duze da se pocmu ponasati kako spada. :bann:
(y)
ili neka sele nazad na mojskuter ...
 
Fakat, to sam već i ja htio pitat, kaj se svijet i moj skuter ošli k vragu, pa se ovi mudraci tu sjatili. Il ih je Mrcina zagnjavil, pa pobjegli :mrgreen:
 
Ne znam sta mi bi da sam u ovo doba noci isao pročitati ovu temu,valjda sam popio puno Cole pa me yebe insomnia... Ali pročitah ju od prvog do zadnjeg posta,preporučam svima kao stivo pred spavanje!!  :) :)
 
Počinjem sljideći tjedan radit kao dostavljač hrane na skuteru, i to neki trotočkaš, a nema nigdje neka tema barem o mp3 ili nekom drugom, neki test i sl., kakav je ovo podforum ? :shock:
 
Evoluirani... pomoćni kotači skinuti...tako da večina ide na 2 kotača :mrgreen: