Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
Pozdrav ljudi...
Unatoć tome kaj ste se nagutali prašine :LOL: vidim da je bilo super i da ste se dobro zabavili i podružili. Tak mi je žal kaj Suzi i ja nismo mogli doći i veselio sam se tom susretu jer ste super ekipa. Nadam se da će se neki željeti vratiti uskoro pa mi se slobodno javite.
Moover, dobar ti je taj naked!  :wink:
 
Vidim da vam je bilo ljepo,nabacite još malo koje su bile teme bačene dok se čekao ražanj da nama koji nismo bili bude jo više žao.Nadam se da ću sljedeći put doći upoznat ove ljude.
 
REVersyst said:
Vidim da vam je bilo ljepo,nabacite još malo koje su bile teme bačene dok se čekao ražanj da nama koji nismo bili bude jo više žao.Nadam se da ću sljedeći put doći upoznat ove ljude.

Severinine nove stikle i zivot Ante, Simonice i Gabice  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Trenutno se odmaram od brčkanja na plaži, al uhvatih neki vajrles pa evo da i ja napišem dojmove iz Čigoča...

Ljudi je bilo duplo manje nego u Rastokama, što sam iskreno i očekivao s obzirom da je sezona godišnjih odmora, da su ljudi sa obiteljima na moru i slično... čak sam mislio da će biti i manje ljudi...

Vožnja do Čigoča super... startali smo iz ZG 15 min kasnije od plana, u 9:45. Ugodna vožnja preko Pisarovine do Gline. Tu smo stali na kavu/cedevitu/pivo... i gledamo kak prilazi neki crveni er6n... zadarskih registracija... kad ono Garfield... Zapičio čovjek iz Zadra, svaka mu čast... posramio je sve ove ljenjivce kojima se Čigoč činio daleko pa odustali od dolaska...  (y)

Dečko je od nedavno motorist, al mislim da je stekao dobro iskustvo ovom vožnjom, pogotovo kad se vozio dalje s nama... zbog njega smo malo spustili tempo pa smo u Čigoč došli malo kasnije od planiranog. Što uopće nije bilo ni loše, jer je janjac taman bio pri kraju.  :wink:

Od Gline prema Dvoru super cesta, zavoji, serpentine, tu sam si dao malo oduška pa sam pohitao naprijed, bilo mi žao Jersisa ovdje vozit 50km/h... :) To je rezultiralo malim odvajanjem ekipe koju smo pred Dvorom pričekali i usput se okrijepili tuđim šljivama (dobro da nas gazda nije sačmaricom naganjao...) :) :) :)

Od Dvora do Kostajnice makadam na nekoliko mjesta ali nigdje duže od 200m... mislim da nikome na Jersisu nije škodio... ovima na drlozima koji ne smiju s asfalta je možda malo makadam zasmetao, al tko ih šiša... ja išao prvi pa mi ničija prašina nije smetala... :) :) :)

Od Kostajnice do Sunje ugodna vožnja, tu se Garfield već malo opustio pa smo mogli mrvicu dići tempo... U Sunji nas u kafiću sačekao Chile (jadan se već napio dok smo mi došli :) ) i on nas poveo do skele... skela zakon... 10 motora parkiranih, zauzeli cijelu skelu... fenomenalan prizor...

Od skele do Čigoča sveukupno možda 2 km... U Čigoču nas dočekala sisačka ekipa, dečki su se okupili u lijepom broju, čekali nas bez obzira što su imali neke obaveze. Svaka im čast, pozdravili se, popili piće, oni koji se nisu znali otprije se upoznali i malo popričali...



Gazda Tradicija Čigoč je super, ljubazan i voljan udovoljiti gostima (nama). Jedina zamjerka jer cijena janjetine nije bila obećanih 110kn već 120. Al grah je bio među najboljima koje sam jeo. I pivo je bilo po popularnim cijenama. Konobari ljubazni i uslužni. Sve lijepo zapisivali pa nije bilo problema kao u Rastokama. Čak su i loptu nabavili za slučaj da je netko htio nabijati....  (y)

Nakon graha su krenule teme o motorima, gumama, povijesti motora i slično... Rasprava je završila na vicevima o Dalmatincima i Bračanima! Čuo 30ak starih viceva i pokoji novi... Garfield je legenda od čovjeka! Zna primit šalu i na svoj račun i na račun Dalmatinaca. :)
Učinilo mi se da je očekivao malo više tehničkih tema o er6 koje su izostale, ali odgovorili smo mu na sva (2) pitanja i mislim da mu na kraju nije žao što je odvalio toliki put, ipak (kako je i sam priznao), fali mu kilometara pod guzicom te iskustva, pa mislim da nije nezadovoljan otišao iz Čigoča... još smo mu i smještaj sredili da čovjek ne spava sam tamo, jer nitko drugi nije planirao prespavati...

S vicevima, grahom, janjetinom i zezancijom smo završili oko 19h, te se uputili kućama... tu Dac i Lidija predlože da na povratku svratimo malo do njih i zarakijamo se... :) Nitko nije odbio. :) :) :)

Vožnja malo brža do ZG (hvala mojoj ženi koja je pola sata ranije prošla tom cestom i javila da nema policije)... kod Lidije nas dočekali Janko i njegov frend, domaći stršljenovi, koje smo na kraju ipak potamanili iz predostrožnosti... :)

Priča i zezancija se nastavila do dugo u noć, ja sam se (među prvima) pokupio oko ponoći jer sam iduće jutro pičio na more...

Uglavnom, super vožnja, super ljudi, super ambijent, sve za pohvalu...  (y) šteta za sve one koji su planirali doći a na kraju odustali... može vam biti žao...

Do idućeg susreta, uživajte!!!  (y)

p.s. Fotke s mog fotića je postavio Strašilo, link vam je gore...
p.p.s. U Rastokama smo vidjeli premijeru er10n, u Čigoću naked varijantu Versysa... i svi komentari su bili pozitivni... (valjda ovi kojima se nije svidjelo nisu ni komentirali...)  :jesus:
 
moover said:
p.s. Fotke s mog fotića je postavio Strašilo, link vam je gore...
p.p.s. U Rastokama smo vidjeli premijeru er10n, u Čigoću naked varijantu Versysa... i svi komentari su bili pozitivni... (valjda ovi kojima se nije svidjelo nisu ni komentirali...)  :jesus:

Jesam ti rekao da se i od "toga" može napraviti muški motor ...  :jesus: :LOL:
 
moover said:
Ljudi je bilo duplo manje nego u Rastokama...

Ugodna vožnja preko Pisarovine do Gline

.. šteta za sve one koji su planirali doći a na kraju odustali... može vam biti žao...

Bas lijepo. Druzenje uz voznju lijepom, ... sve 5.
Ljudi je manje i reklo da ce doci, godisnji su, more i ostalo,
Mozda sat ranije i mi smo prosli kroz Pisarovinu-Vojnić-Cetingrad-Slunj-Primišalj
Imali smo (neandetal-bikersi) weekend - druzenje s familijama, rafting na Mreznici, mozda sljedece odrediste kawa susreta. Da se nije preklopilo, definitivno bi isao sa vama. Ovako samo mogu zaliti za propustenim.

Da sve nebude samo puko slovo na papiru; http://www.neandertal-bikers.hr/forum/index.php?topic=724.0
 
strasilo said:
izgleda da je bilo lijepo ....  (y)

svaka čast .... baajo .... nisi mi džabe baajo ...  :LOL:

Nego, stvarno sam imao veliku želju doći... ali me omela sitnica od 2533 km i nekoliko graničnih prijelaza ...  :mrgreen:

evo, sad slažem sličice (tek sad  :misli: ), ali na ovo moram odmah odgovoriti...ne izgleda da je bilo lijepo, nego JE BILO lijepo!!!!  :mrgreen:
 
Da pozdravim svu ekipu s kojom sam se kratko družio  (y) (y)

:mrgreen:
 
Riječima je gotovo sve rečeno...o putu, dočeku i domaćinu. Mogu jedino dodati da sam proveo dan u ugodnom druženju s dragim ljudima koji su prihvatili i moju yamahu  :mrgreen: na izletu od gotovo 300 km i da nije gotovo kad je gotovo...after kod Lidača i Daca  (y)
Evo par slikica iz mog kuta...
 
Pozdrav ekipi,
evo Maja i ja smo još uvijek puni dojmova,fakat je bilo super.Bilo nas je nešto manje neg na Rastokama,al smo se puno više navozali i podružili.Susret bez i jedne zamjerke (y)!
Na kraju krajeva slike govore više od riječi pa uživajte...
 
Status
Not open for further replies.