Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
i ja stigoh doma... ostatak ekipe se zarakijao kod Daca i Lidije...  :mrgreen:

Komentari i fotke kad se odmorim...  (y)
 
Samo da pozdravim ekipu :wink:
Bilo je odlično, super izletić, ekipa odlična, grah vec dugo tako dobar nisam jeo a ni janjetina nije bila loša :mrgreen:

Ako opet bude susret negdje, tih vaših :misli:...vi kažete motora  :mrgreen:...budem i ja došao :wink:
 
Pozdrav ekipi,limać i ja smo polako stigli oko 6 doma puni dojmova.Druženje sa duhovitim ljudima je uvjek lijepo i nadam se tome još puno puta.Organizacija super,hvala Mooveru na trudu .
 
Pozdrav svima!

Mi se nedavno probudili jer smo osim na Čigoču bili i na afterpartyju kod Lidačice i Daca. Bilo nam je odlično, od odabira mjesta, do klope i društva. Meni osobno je bilo puno bolje nego prošli puta a domaćini su za svaku preporuku. Vesna će malo kasnije staviti neku sliku. Moover svaka čast na organizaciji i vožnji  (y)
 
Odlično druženje sa veselim ljudima  (y)

Organizacija za 5!

Hvala Dacu i Lidačici što su zaokružili prekrasno provedeni dan  (y)

Ma, hvala svima  :mrgreen:
 
lijepa je voznja bila prema Čigoču, jos da nije bilo onak vruce jako (pogotovo nama biserima u kozi) i onaj makadam nas je malo pobijelio ali nis to ne smeta.. opcenito su mi lijepi oni zavoji oko gline i nikako da ulovim fotic kad idemo tamo da napokon snimim malo voznju po tim zavojima ali bit ce jos prilike.. klopa je kao i drustvo bilo super (mimo moje mrzovoljne face zbog glupe glavobolje koja nije prestala do danas ujutro), a svima jos jednom kaj ste bili kod nas hvala i dodite nam opet :)

ps. sve slike koje sam slikala i filimici su kod moovera na foticu, pa bu to on rjesil..
 
Bok svima.

Bilo je sve super. Moram istaknuti domaćine u Čigoču jer na takvu ljubaznost još nikad nismo naišli. Iskreni osmjeh na licu konobara kad ga tražiš vodu ili još jednu zdjelu besplatnog graha je ''neprocjenjiv''. Zaista smo se osjećali ko' kod najboljih prijatelja. Nastavak kod Daca i Lidije bio je u istom raspoloženju.

Evo par slika.

Skela.
207pa2t.jpg

2a5abeq.jpg


Grah je bio super.
152jng0.jpg


U pozadini se nekaj i okretalo. Lidija svako toliko ide u kontrolu.
6rnfcp.jpg


I evo, već je na stolu.
2vhsjs7.jpg


Ovo su razmaženi kućni ljubimci. Domaćini se inače ne bave stočarstvom i ove su malce spasili jer su bili višak. Nemaju mamu i dobila sam potvrdu da oni sigurno neće završiti kao hrana ljudima.
i5n8de.jpg


Šaran na rašljama za druge goste. Ovo je moj prijedlog menu-a za drugu godinu.
2hgycmq.jpg


Pokret sa imanja u Čigoču.
2hyv5oi.jpg


Završili smo do iza ponoći na tulumu kod Daca i Lidije. Evo malo atmosfere.
11lq0wy.jpg


Još jednom pozdrav svima.

 
lidija je bila jako gladana pa je morala ici provjeriti oce li uskoro to janje na stol.... :p :D
 
Evala, ekipa.

Evo stigo i ja doma. Falio sam raskrsce (ili dva  :mrgreen:) pa sam dosao doma preko Pisarovine i Karlovca.
Nema veze i tako sam se htio malo provozati  :LOL:
Bilo je super, i organizacija i druzenje i domacin. Sve pet  :D (Jedino su mi falile naljepnice  :jesus: )
Posebo se moram jos jednom zahvaliti Zemi i Mateji na gostoprimstvu  (y) (y) (y)
Hvala i ekipi u Sisku na ugodnom druzenju.   :drunk:
Do ponovnog susreta  :bananapivo:  :wave:
 
garfield1974 said:
Eval, ekipa.

Evo stigo i ja doma. Falio sam raskrsce (ili dva  :mrgreen:) pa sam dosao doma preko Pisarovine i Karlovca.
Nema veze i tako sam se htio malo provozati  :LOL:
Bilo je super, i organizacija i druzenje i domacin. Sve pet  :D (Jedino su mi falile naljepnice  :jesus: )
Posebo se moram jos jednom zahvaliti Zemi i Mateji na gostoprimstvu  (y) (y) (y)
Hvala i ekipi u Sisku na ugodnom druzenju.   :drunk:
Do ponovnog susreta  :bananapivo:  :wave:
Glavno da si ti došao sretno doma, drago mi je da smo se upoznali  :D
Pozdrav od Ane i mene :wink:
 
garfield1974 said:
Eval, ekipa.

Evo stigo i ja doma. Falio sam raskrsce (ili dva  :mrgreen:) pa sam dosao doma preko Pisarovine i Karlovca.
Nema veze i tako sam se htio malo provozati  :LOL:
Bilo je super, i organizacija i druzenje i domacin. Sve pet  :D (Jedino su mi falile naljepnice  :jesus: )
Posebo se moram jos jednom zahvaliti Zemi i Mateji na gostoprimstvu  (y) (y) (y)
Hvala i ekipi u Sisku na ugodnom druzenju.   :drunk:
Do ponovnog susreta  :bananapivo:  :wave:

aj nek si sretno stigo doma (y) (y) (y)

kad budem u zd. obavezno se javim za pivce :bananapivo:
 
evo par sličica sa mog moba.
još jedan veliki pozdrav cijeloj ekipi
 
vidim da vam je bilo odlično - zakon!
baš mi je žao što nismo mogli doći, jbga ... kad smo spremili djecu na spavanje odradili smo jednu brzinsku večernju vožnjicu do Varaždina i natrag ... i u krpe ... žena zaspala već na motoru - šta reći?
u svakom slučaju super je što ste se proveli tako dobro ... pozdrav svima :)
 
izgleda da je bilo lijepo ....  (y)

svaka čast .... baajo .... nisi mi džabe baajo ...  :LOL:

Nego, stvarno sam imao veliku želju doći... ali me omela sitnica od 2533 km i nekoliko graničnih prijelaza ...  :mrgreen:
 
(y) (y)
zakon

meni je jaaaaako žao kaj nisam mogo doc .... ljudi su na godisnjem...morao sam radit, pokrivat druge....hrpa obaveza..

Nadam se da ce bit jos ovakvih druzenja  (y)
 
Evo i slikica u albumu ....  (y)

http://picasaweb.google.hr/pozezani.com/KawasakiEr6IVersysSusretCigoc2009#
 
Ej kawasakisti, bilo je super, drago mi je da smo se opet vidli (neki i prvi put), bila je super voznja (moover je pokazal da su nove gume bolje od orginalnih), hvala svima koji su mi pomogli uništavati alkohol (borba protiv alkohola se nastavalja, to zlo treba iskorijeniti) i nadam se da se vidimo uskoro opet na nekoj voznji.... pusa  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.