Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
nexus said:
Pozdrav ekipi,
evo Maja i ja smo još uvijek puni dojmova,fakat je bilo super.Bilo nas je nešto manje neg na Rastokama,al smo se puno više navozali i podružili.Susret bez i jedne zamjerke (y)!
Na kraju krajeva slike govore više od riječi pa uživajte...
ova zadnja slika, jel to CASIO kalorimetar :misli:


:LOL: :LOL: :LOL:
 
naked_xjr said:
Potrudi se za slijedeći put pa da ne moraš gledati fotke  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a kad sam ispitala kakvo je stanje u traumi i koliko se ceka na red  :LOL:
nisam ja zaplivala s motorom nego mama na stepenicama
uglavnom nista se nije pretjerano promijenilo od kad sam ja bila tamo, napredak je da su uveli klimu i veeeeelike televizore u cekaoni  :mrgreen:
 
Tananda said:
a kad sam ispitala kakvo je stanje u traumi i koliko se ceka na red  :LOL:
nisam ja zaplivala s motorom nego mama na stepenicama
uglavnom nista se nije pretjerano promijenilo od kad sam ja bila tamo, napredak je da su uveli klimu i veeeeelike televizore u cekaoni  :mrgreen:

barem imas iskustva di,  sta, kako i kome ...

da nisi opet prodala motor doktoru  :misli: :mrgreen:
 
Evo još jedna slika za kraj.Magarac je natovaren,gospođa i ja odosmo na moreno.Vidimo se iza godišnjeg na još nekoj vožnjici (y)
 
nexus said:
Evo još jedna slika za kraj.Magarac je natovaren,gospođa i ja odosmo na moreno.Vidimo se iza godišnjeg na još nekoj vožnjici (y)
sretan put drugovi (y)
 
nexus said:
Evo još jedna slika za kraj.Magarac je natovaren,gospođa i ja odosmo na moreno.Vidimo se iza godišnjeg na još nekoj vožnjici (y)

Dobar provod i uživanciju vam želimo  :)
 
REVersyst said:
oooo kako je lijepo čist.

Baš!!  :shock:  Kao da je upravo izašao iz salona!!  :mrgreen:


Vidim da vam je svima bilo super...nego...kad je sljedeći meet?!  :LOL:
 
47 said:
Vidim da vam je svima bilo super...nego...kad je sljedeći meet?!  :LOL:

Bit će, nadamo se uskoro  :D ...bilo je nekaj govora da bi bilo bliže Riječanima...njima je ovo bilo daleko  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sad će biti paljbe  :jesus: :LOL: :LOL: Prvi bude reagiral straško  8)
47, ovaj put se neće poklopiti s vašim godišnjim  :misli: :jesus:
 
naked_xjr said:
Bit će, nadamo se uskoro  :D ...bilo je nekaj govora da bi bilo bliže Riječanima...njima je ovo bilo daleko  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sad će biti paljbe  :jesus: :LOL: :LOL: Prvi bude reagiral straško  8)
47, ovaj put se neće poklopiti s vašim godišnjim  :misli: :jesus:

Evo, npr. do Senja je mrak cesta  :mrgreen:  (y)

Moooveer, vrati se sa godišnjeg da ne zakasniš na meeting  :mrgreen:

 
Super Jura said:
Evo, npr. do Senja je mrak cesta  :mrgreen:  (y)

Moooveer, vrati se sa godišnjeg da ne zakasniš na meeting  :mrgreen:


Vidiš kak kontinentalci vuku na more, a

  REVersyst
  Lokacija: okružen morem

  A da vidiš kroz gorski kotar pa prema izvoru kupe.

k'o je s mora vuće u unutrašnjost  :misli:
Siguran sam da će se naći nekaj na zajedničko zadovoljstvo. Meni osobno je svejedno, uglavnom da mi jedan tank izdrži u jednom pravcu, a to je oko 300 km. Ali ako će Moover voditi onda je to malo više  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
naked_xjr said:
Ali ako će Moover voditi onda je to malo više  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Eto vidiš, u doba krize i recesije treba se ići voziti s mooverom...  :mrgreen:
 
zanimljiv gradić, onako odoka.... prošao sam neki dan kroz Jajce... nisam se dugo zadržavao, pa ne mogu pričati o detaljima, ali onako na oko je OK ... a skužio sam da ima i jeftine klope...  :mrgreen:
 
legajuana said:
gledam ovaj google earth i zapelo mi za oko....    Jajce....
da čujemo komentare...
Jajce...lijepi gradić, no ono što je bitinije je kakva je cesta do tamo :mrgreen:. Ona koja ide od bihaća je dobra. Za svaku pohvalu. Ima na mjestima ispucanog onog finog djela asfalta, ali je dobra(mislim na asfalt). Cesta prolazi kroz dosta dosadan teren. Fora je u početku, no čini mi se da vozim 200 ili 100 sve bi bilo isto. Recio da je to dosadniji dio puta (no ne i dosadan). Od Jajca prema Banja luci je super. Za svaku pohvalu. I cesta i teren i priroda....Tako da za odlazak tamo raspitaj se ima li koja ljepša cesta (mada ni ovom ti neće biti dosadno). http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,136805.0.html
evo t pa pogledaj.
 
ok su mi ceste dolje, bar taj brdoviti dio :D

ali ne volim tamo voziti brže od propisa jer može iskočit iz svakog grma. Mislim da bi bilo ljepše da se držimo domovine :) Ima toga dosta što se može obići, vidjeti, odvoziti... na redu bi bilo morsko odredište, jel?
 
47 said:
ok su mi ceste dolje, bar taj brdoviti dio :D

ali ne volim tamo voziti brže od propisa jer može iskočit iz svakog grma. Mislim da bi bilo ljepše da se držimo domovine :) Ima toga dosta što se može obići, vidjeti, odvoziti... na redu bi bilo morsko odredište, jel?
ko može iskočiti iz svakog grma ?  :misli:
 
Status
Not open for further replies.