Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
Zaustavljen sam prošli tjedan u BiH jer sam obilazio kroz raskršće preko dvije pune linije i sa brzinom povećom od dozvoljene... Pa me polijajac samo upisao i pitao onako sa smješkom "A šta da radim s tobom?" dok mi je vraćao papire i zašelio mi sretan put... uz upozorenje da se pazim ..  (y)
 
zaprudanec said:
neznam ko je i kad zadnji put prosao kanjonom Krke, ...  (y) (y) (y)
ja, prošle godine, autom, nekoliko puta... nije mi se svidio asfalt (ako mislimo na istu cestu)...
 
moover said:
ja, prošle godine, autom, nekoliko puta... nije mi se svidio asfalt (ako mislimo na istu cestu)...
:shock: meni je bilo fenomenalno, dionica kad se izade iz kanjona a iduca je, hmmmm , cestom za knin ali ne udes vec u , mislim da je bio Oklaj, ne krenes za knin vec lijevo prema zg-u, mrak cesta  (y) (y) (y)
 
Daj pliz napiši točnu rutu (ili postavi fotku) kojom cestom si išao... mi smo od Skradina krenuli prema Kninu, htjeli pogledati Manojlovačke slapove i slap Bilušića Buk, ali smo odustali zbog preloše ceste (iza mjesta Rupe)...
 
moover said:
Daj pliz napiši točnu rutu (ili postavi fotku) kojom cestom si išao... mi smo od Skradina krenuli prema Kninu, htjeli pogledati Manojlovačke slapove i slap Bilušića Buk, ali smo odustali zbog preloše ceste (iza mjesta Rupe)...
šibenik - drniš - oklaj - radučić - pađene - gračac - ...
 
Evo mi se upravo vratili iz Novog Vinodolskog i dajemo prijedlog.
Oduševljeni smo cestom Ogulin-Jasenak-Novi Vinodolski.

Nije daleko, cesta je najvećim dijelom super asfalt, vozi se puno kroz šumu, nema naselja, nema prometa, svima je blizu ( čak i Primorcima i Dalmatincima ).

Možda da se nađe odredište na potezu N.Vinodolski - Senj. Možda neko zna nekog OK ugostitelja sa pristojnim cijenama.

Stvarno nam se sviđa đir ( u tjedan dana smo 2 puta odradili tu dionicu u oba smjera - bolje je penjati se iz smjera Ogulina)

 
Mi bili jučer jablanac, jurijevo,krasno,kutarevo-medvjedići,otočac,kapela ogulin i natrag  preko senja. Cesta po velebitu je vrlo zanimljiva ali je u svakom zavoju kariola šodera i kamenja,bilo je supermoto.
Na kapeli smo dreli zeleni versys s bočnim koferima i bučnim auspuhom.Mi? ja na crvenom versysu i sin na narančastom xt 125.
 
zaprudanec said:
koja je adresa, mjesto ... :misli:

To jezero je u samom Ogulinu. Bili smo ovaj vikend na njihovom moto susretu (Vještice) i upoznal neke ljude od tam pa se mogu raspitati za uvjete. Ali bed je kaj noćas putujem u Crnu Goru na 5-6 dana pa bi to bilo tek kad se vratim.
 
Jel tko razmišljao o Bihaću? Odlična zanimljiva cesta do tamo, od smjera Hr. Kostajnice a i sa druge strane isto....A za organizaciju ručka i ostalog mislim da ima dosta ekipe koja to može srediti, od Zeme do mene :wink: :mrgreen:
 
po principu primorci na kontinent a kontinentalci na more ajmo negdje u visine 1000m nadmorske npr.Begovo Razdolje.možda ima i bolje ne znam.
 
Chile said:
Jel tko razmišljao o Bihaću? Odlična zanimljiva cesta do tamo, od smjera Hr. Kostajnice a i sa druge strane isto....A za organizaciju ručka i ostalog mislim da ima dosta ekipe koja to može srediti, od Zeme do mene :wink: :mrgreen:

ja sam tamo u petak i subotu :jesus: :jesus: :jesus:
 
Nek mi se javi vozač er6 koji mi je kod Daca dao usb stick da mu kopiram slike iz Čigoča...

Morska sol mi malo isprala mozak pa sam zaboravio tko mi dao stick...  :mrgreen:
 
Dragi er6-ovci..
samo da javim da sam bio u Čigoću na dan kad smo se dogovorili, no na žalost morao sam produžiti za Pulu, a koako do 12h (ili kkoju minutu prije toga) nitko od vas nije stigao, propustio sam okupljanje...
Nadam se da ću sljedeći put imati više sreće...
Pozdrav...
 
eh, a mi se još pitali gdje si ti... ništ, svaka čast, mi smo malo kasnili, nadam se da se vidimo idući puta...
 
Status
Not open for further replies.