Kawasaki Z 1000 ST 1980

Freelancer said:
kakva ozbiljnija vožnja, pa nije to za strugat koljenom u zavoju, s obzirom kolko je para i truda uloženo...nije baš da ima rezervnih dijelova za njega u svakom dućanu  :wink:
mislim da je samo htio napomenuti da nebi škodile malo bolje gume.da se lijepo voziti ovaj motor.neće ga štediti samo jer je rijedak
 
Svaka čast, predivan motor! Dugo nisam vidio tako dobru preradu.
Btw taj model je bio pokretač ljubavi prema motorima  8) , svakako bih htio imati jedan takav primjerak u garaži.
Strava, nadam se da ću te sresti negdje na cesti, da ga vidim uživo!  (y)
 
Ako bude sve po planu a nadam se da hoce, motor bi trebao prezimiti u Kaptol Kargovom izlogu pa ce ga svi koji zele moci vidjeti.
Naravno javit cu kad za to dođe vrijeme  :biker:
 
ak se ne varam, buco ima 18/19" dimenzije felgi, pa vjerujem da je to razlog sto nema neke bolje gume jer ih je u tim dimenzijama teško nabavit
 
nemojte uništavat temu s raspravom o gumama.
 
Evo malo friskih vijesti!!!

Zahvaljujuci mom dobrom prijatelju Hrvoju motor je nasao mjesto gdje ce prezimiti.
Naime od jucer 21.01.2010 motor se nalazi u salonu Kaptol Karga u Ilici 462 u Zagrebu.

Iako motor jos nije 100% ono sto bi ja zelio odlucio sam nista ne radit na njemu do proljeca vec se malo hvalit s njim  :D

Eto ak vam je usput svratite i pogledajte, prokomentirajte, ukorite, pohvalite....

 
Svaka čast na projektu, mislim da bi svatko poželio biti na tvome mjestu barem što radova oko motora tiće (y)
 
Sve je to super samo zar to nije motor 1000 ccm a na sicu i na plastikama se vidi 900 ili možda krivo vidim pa ću svratit da to pogledam možda sam ostario pa ne vidim dobro,ak je to sad fora bum ja na svog napisao ¸1200 vfr. :mrgreen:
 
(y) (y) (y)
Stvarno kapa doljee!! Sva sreca pa u drugom mj. idem za ZG pa bi tom prigodom bilo ljepo i svratiti pogledat ovaj jedinstveni primjerak!!! Buco legenda si!!!  :D
 
    ...jasno mi je da ti je postojeći auspuh privremeno rješenje jer se zbog ravnih cijevi estetski ne uklapa. Inox cijev promjera po izboru + odgovarajući hamburški lukovi + Berač majstor =  cijev kakvu god zamisliš. A imam i još nekih ideja pa o tome kad se vidimo. Ovaj na slici je nastao u takvoj kombinaciji. Za ostalo svaka pohvala  (y).
 
OldBoy said:
    ...jasno mi je da ti je postojeći auspuh privremeno rješenje jer se zbog ravnih cijevi estetski ne uklapa. Inox cijev promjera po izboru + odgovarajući hamburški lukovi + Berač majstor =  cijev kakvu god zamisliš. A imam i još nekih ideja pa o tome kad se vidimo. Ovaj na slici je nastao u takvoj kombinaciji. Za ostalo svaka pohvala  (y).
jel može savijet gdje nabaviti te cijevi u zg-u?
 
za sada ti evo ukor! Sjedi.
Ak' me vrag nanese kroz Ilicu, obvezno idem pregledati....

(y) (y) (y) (y) (y)
 
bob the biker said:
jel može savijet gdje nabaviti te cijevi u zg-u?

      ...evo, Grga ti je odgovorio. Ako kreneš radit auspuh, javi mi se na PP ili otvori temu (ako ti se bude dalo) da i drugi vide kako je to ipak jednostavnije nego što se misli. Radeći na svome, shvatio sam da se može i bolje.
 
Pogledao ja to danas i izgleda fenomenalno jedino te auspuhe zamijenit stvarno se ne uklapaju ,pretanki ,ipak je to muž od motora i 4 u 2 po meni najbolje rješenje.Ostalo sve za pet  plus. (y)
 
:slinavac: :slinavac: Ovako nesto se ni u snu vidjeti ne moze, svaka cast. Majku mu uvijek me neki Z odvede u sitne sate :mrgreen: