Koliko je iskustva potrebno za Hayabusu/R1 isl. u tom rangu?

Status
Not open for further replies.
DADO+ said:
- pa JBT, ko' da te netko tera (  :misli: kad vidim te smajliće ) :zid:

... evo tebi jedan DISCO  (y)  :LOL:


bolje išt u garaži nego ništ  :wink:


Al pošto nisam neki sada za ono što bi htio preživit ću neko vrijeme i sa ovako nečim nadam se  :0648:
 
Rajić said:
bolje išt u garaži nego ništ  :wink:


Al pošto nisam neki sada za ono što bi htio preživit ću neko vrijeme i sa ovako nečim nadam se  :0648:

... nadam se, da je to samo privremena faza  (y)

kao i kod Nikole, jer svaki dan se čudu ne mogu načuditi  :LOL:  ;)
 
Vau dosta ovdje odgovora, sad koji imaju smisla a koji nemaju u to ne bih ulazio ipak je sve subjektivni dojam  :)
Kako ja na svojoj CB500F sasvim korektno vozim i poštujem pravila, ajde neću lagati ne idem 50kmh na praznoj cesti van centra grada, to je češće do 70-80kmh ali defenzivan sam vozač, ne radim pizdarije, ne prestižem kolone, ne guram se između vozila isl. Šta ću imam 30 godina, glavurda koja nije smrskana bitnija mi je od toga da ću 3 minute doći ranije na posao. Još samo da se naviknem da ne moram baš svaki BMW u startu na semaforu prestići...

Moj motor je super i dovoljno mi je brz (5 sec 0-100, cca 170kmh max), ima snage za uzbrdicu makar dvjesto kila maltera furao na njemu. Ono što mi se ne sviđa jest ukupni izgled i činjenica da ima snažnijih  :), ja ipak volim da su motori agresivnijeg izgleda. Dakle nešto poput hayabuse ili R1. Ali ne samo izgled, nego i opći WOW faktor kad vidiš takve zvijeri na cesti, kad kažeš da brže i moćnije od ovog ne može. Jednog dana bih si uzeo nešto agresivnije (ako mi financije ikad dozvole, što iskreno sumljam jer sad nemam para ni za benzin), ali ne da obaram rekorde, ne da divljam nego jer mi se jednostavno sviđa. Znam da je to nekima bezveze i besmisleno, mislim imati nešto što ide +300 kmh a voziti ga 60-90, ali eto svi imamo svoje gušte.
 
Koja je svrha supersport dRRloga od soma ccm ako se neš preseravat snjim  :?  napravljeni su za one špilplac aka lovce na vrijeme što obaraju rekorde vozeći se ukrug diveći se jedni drugima ko šime lučin pederima  :mrgreen:  i za prave RRejseRRe sa dva para jaja kojima je samo kamiJon, auto ili pederčina na biciklu granica, eventualno baba sa tačkama koja mjesecima prelazi cestu  8)

..ko se oće kotrljat i smetat po cesti nek si kupi neko smeće iz palete bezbrojnih mogućnosti i okani se kRRama koje nisu za njiha  :jesus:
 
zoran123456 said:
Vau dosta ovdje odgovora, sad koji imaju smisla a koji nemaju u to ne bih ulazio ipak je sve subjektivni dojam  :)
Kako ja na svojoj CB500F sasvim korektno vozim i poštujem pravila, ajde neću lagati ne idem 50kmh na praznoj cesti van centra grada, to je češće do 70-80kmh ali defenzivan sam vozač, ne radim pizdarije, ne prestižem kolone, ne guram se između vozila isl. Šta ću imam 30 godina, glavurda koja nije smrskana bitnija mi je od toga da ću 3 minute doći ranije na posao. Još samo da se naviknem da ne moram baš svaki BMW u startu na semaforu prestići...

Moj motor je super i dovoljno mi je brz (5 sec 0-100, cca 170kmh max), ima snage za uzbrdicu makar dvjesto kila maltera furao na njemu. Ono što mi se ne sviđa jest ukupni izgled i činjenica da ima snažnijih  :), ja ipak volim da su motori agresivnijeg izgleda. Dakle nešto poput hayabuse ili R1. Ali ne samo izgled, nego i opći WOW faktor kad vidiš takve zvijeri na cesti, kad kažeš da brže i moćnije od ovog ne može. Jednog dana bih si uzeo nešto agresivnije (ako mi financije ikad dozvole, što iskreno sumljam jer sad nemam para ni za benzin), ali ne da obaram rekorde, ne da divljam nego jer mi se jednostavno sviđa. Znam da je to nekima bezveze i besmisleno, mislim imati nešto što ide +300 kmh a voziti ga 60-90, ali eto svi imamo svoje gušte.

Mislim da vecina RRejseRRa, tj. ofanzivnih vozaca ne polazi od pretpostavke da ce doci pRRije, nego od toga da je agresivna voznja sama po sebi smisao, a bRRzina nuspojava. (y)
 
Rajić said:
evo recimo ja sada planiram pošto sam prodao horneta 900 uzeti beverly 250  :?  kad probam javim ti koji je osjećaj  :(

Odlican, evo vec drugu sezonu se ne skidam sa beverly-a, dok gixxer skuplja prašinu  8)
 
ee kad već postoji ovakva tema pa da pitam iskusnije par pitanja

s aprilie rs 250 koju sam najduže vozio od svih ostalih motora sam prešao na motor od 1000ccm i 150 ks. Motor me još uvijek malo plaši jer vrti zadnji kotač u 3-4 brzini, usput me zanima jeli se tako može pasti s motora jer mi se to dogodilo nekoliko puta i jednom na brzini 140km/h. I usput volio bih znat kako da izbjegnem dizanje na zadnji kotač...

još nisam probao ići u visoke okretaje, ali to me sad zbunjuje jer sam na taj sistem navikao na apriliji pa nekad refleksno lupim nižu brzinu i gas
..hvala
 
King,odgovori coviku  :mrgreen:
 
:LOL:


i imamo dobitnika plej of d dej  :mrgreen:

ne nemozes past, planetarno je poznato da su motori najstabilniji strojevi na planeti i kako god ga bacio i postavio docekat ce se na kotace, a za drzat prednju gumu na asvaltu moras proci science fiction tecaj sa klingonskim isntruktorom, provest pet dana u spejs satlu, po mogucnosti bez gravitacije, naucit recitirat kinesku himnu unatrag i onda ce ti prednja guma bit ko zaljepljena karbofixom za asvaltnu podlogu, jelte  (y)
 
Zanimljivo, ali nije se postavilo pitanje MOŽE li svatko u svojoj moto karijeri uopće "dogurati" do toga da vozi ubeRR motor? Evo, npr. ja nemam talenta za crtanje, i koliko god vježbao, da me sad jebeš ne bih mogao nacrtati portret sanadera a da liči na njega. (Ni)jeli isto i s motorima?
 
Hm... u 3-ćoj i 4-toj?

Meni se oba kola vrte, i to u svim brzinama.

Šta radim pogrešno?

:misli:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Rajić said:
Jebi ga ako si anti-talent onda si anti-talent koliko god da vježbao  :jesus:
Je, u pravu si, krivo sam postavio post, molim zanemariti sve nakon prve rečenice (pitanja) :mrgreen:
 
Miki666 said:
I onda se ja cudim kad mi govore da ce mi 15 konja brzo dosadit. Pa jbt  vama bi MIG dosadio. :no:

:mrgreen:
Neki su vozili B-52,Caravele,Tupoljeve 144,Concorde,Lockheed L-2000,Douglas DC 3,Fokker F100,Dassault Falcon 7X,Bombardier Challenger 600 i da ne zaboravim Piaggio P180 Avanti a nije im još dosadilo zaprašivati Pajperima usjeve po Slavoniji niti Kanaderima prevoziti more u privatne bazene  :neznam:
 
Status
Not open for further replies.