Malossi 269 leader??

malaguti

Guest
e sad dal je to neka greska ili je stvarno napravljen taj kit,malo mi cudno jer i za quasar ima malossi kit 269 pa su mozda to pomijesali,jako malo informacija ima  :misli:

http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/M3113914/Tuningkit+MALOSSI+LEADER+Enging+125200ccm+4stroke+LC.aspx

 
biker4life said:
OK. :wink: (y)
A sto je sa ostalim popratnim tuning dijelovima - tj., ce i oni dobiti svoju "evoluciju", ili ce pasati sa "209ke" (npr. ventili i sve dr.)?
Hint - pitam zbog Malagutija. :mrgreen:

Inače ovaj novi Malossi 270 cilindar je namjenjen za Quasar 250. Za Malagutia bi pasala ova nova Malossi glava ali s obzirom da je jako skupa za dodatni tuning se i standardna može dobro obraditi (y)
Po pitanju maksimalne snage na visokim okretajima mislim da su 209 cc mašine u najboljoj poziciji, jer imaju kraći hod i sa sređenom glavom, bregstom sa oprugama i ventilima, karburatorom i strujom se može izvući puno :wink:
 
SRAD said:
Inače ovaj novi Malossi 270 cilindar je namjenjen za Quasar 250. Za Malagutia bi pasala ova nova Malossi glava ali s obzirom da je jako skupa za dodatni tunig se i ova može dobro obraditi (y)
Po pitanju maksimalne snage na visokim okretajima mislim da su 209 cc mašine u najboljoj poziciji, jer imaju kraći hod i sa sređenom glavom, bregstom sa oprugama i ventilima, karburatorom i strujom se može izvući puno :wink:

Thx. (y)
 
SRAD said:
Inače ovaj novi Malossi 270 cilindar je namjenjen za Quasar 250. Za Malagutia bi pasala ova nova Malossi glava ali s obzirom da je jako skupa za dodatni tuning se i standardna može dobro obraditi (y)
Po pitanju maksimalne snage na visokim okretajima mislim da su 209 cc mašine u najboljoj poziciji, jer imaju kraći hod i sa sređenom glavom, bregstom sa oprugama i ventilima, karburatorom i strujom se može izvući puno :wink:
onda to ipak nije za leader masinu?

a ovo sta si napisao za 209 i ostalim dijelovima je odlicno napisano,znam :chuckel: :mrgreen: samo mu stvarno trebaju visoki okretaji da ide kako treba,jer inace je mrtav...
 
Da izgleda da je taj kit samo za 250, što se tiće tvoje 209-ke koja se lijepo vrti dobro bi bilo koristiti 5W50 ulje (y)
 
leader ima isti provrt klipa kao quasar....72 mm...ali ima zato kraci hod 48.6 prema 60 mm od quasara...dakle...ne moze taj kit nikako na leader  :?
 
znači kupit qusaara sa karbom  (y)

nego reci mi dal struja od leader paše na Qusara ,il ako bi iša kupovat qusar mora bi uzet mašinu i struju od quasara???
 
banley said:
znači kupit qusaara sa karbom  (y)

nego reci mi dal struja od leader paše na Qusara ,il ako bi iša kupovat qusar mora bi uzet mašinu i struju od quasara???
ne pase struja od leadera na quasar....quasar ima sasvim drugacije.....slicno kao master 500....i paljenje...i sistem anlasera... :wink:
 
SRAD said:
Da izgleda da je taj kit samo za 250, što se tiće tvoje 209-ke koja se lijepo vrti dobro bi bilo koristiti 5W50 ulje (y)
e vidis to bi mogao,koje ulje bi preporucio?cijena nije bitna...

banley said:
znači kupit qusaara sa karbom  (y)

nego reci mi dal struja od leader paše na Qusara ,il ako bi iša kupovat qusar mora bi uzet mašinu i struju od quasara???
struja ide od vxr-a uz prepravke,neznam tocno o cemu se radi jer me ikad nije zanimalo,ovaj clan sa svijet skutera http://forum.svijetskutera.com/index.php?action=profile;u=2885 zna sta napraviti jer je to radio,samo je pitanje ako ce ti htjeti reci,ali ima njih jos koji su stavljali masinu quasar na vxr-a i preradili struju...
 
malaguti said:
e vidis to bi mogao,koje ulje bi preporucio?cijena nije bitna...
struja ide od vxr-a uz prepravke,neznam tocno o cemu se radi jer me ikad nije zanimalo,ovaj clan sa svijet skutera http://forum.svijetskutera.com/index.php?action=profile;u=2885 zna sta napraviti jer je to radio,samo je pitanje ako ce ti htjeti reci,ali ima njih jos koji su stavljali masinu quasar na vxr-a i preradili struju...
kad bi uzima quasar mašinu nebi je uzima bez struje  (y)

ako ne znaš ovaj lik sad prodaje Kubler 300 novi ne namontiran povoljno ga daje  :misli: (y)
 
banley said:
kad bi uzima quasar mašinu nebi je uzima bez struje  (y)

ako ne znaš ovaj lik sad prodaje Kubler 300 novi ne namontiran povoljno ga daje  :misli: (y)
definitivno je bolje uzet sve u kompletu (y)

za koliko prodaje kublera?
 
malaguti said:
definitivno je bolje uzet sve u kompletu (y)

za koliko prodaje kublera?
nemam pojma nije onda napisao cijenu pitaj ga  (y)

ma planira sam tog Kublera 300 al gledam sad izaša malossi 269 za qusarra, kad bi zna da če kubler biti jedanako brz kao malossi 269 uzeo bi ga treba vidit kakav če se pokazat  (y)
 
banley said:
nemam pojma nije onda napisao cijenu pitaj ga  (y)

ma planira sam tog Kublera 300 al gledam sad izaša malossi 269 za qusarra, kad bi zna da če kubler biti jedanako brz kao malossi 269 uzeo bi ga treba vidit kakav če se pokazat  (y)
samo dobro razmisli (y)
 
banley said:
kad bi uzima quasar mašinu nebi je uzima bez struje  (y)

ako ne znaš ovaj lik sad prodaje Kubler 300 novi ne namontiran povoljno ga daje  :misli: (y)
ne uzimaj quasar bez struje...jer ti struja od vxr-a apsolutno ne odgovara....Pusti ti spike...."ma pase"...Dovoljno je samo reci da leader ima klasicno paljenje..dakle magnet...i stator kao 50 ccm...dok quasar ima paljenje kao veci motori....namotaji su u poklopcu...i dolaze u magnet izvana...i to je sve skupa u ulju...a i sistem anlasera je potpuno drugaciji...leader ima sistem kao 50 ccm...a quasar ima jednosmjernu spojku iza magneta...Ugl...ako je neko uspio pripasati paljenje od leadera na quasar....svaka mu cast....taj nije sa ove planete.... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
ne uzimaj quasar bez struje...jer ti struja od vxr-a apsolutno ne odgovara....Pusti ti spike...."ma pase"...Dovoljno je samo reci da leader ima klasicno paljenje..dakle magnet...i stator kao 50 ccm...dok quasar ima paljenje kao veci motori....namotaji su u poklopcu...i dolaze u magnet izvana...i to je sve skupa u ulju...a i sistem anlasera je potpuno drugaciji...leader ima sistem kao 50 ccm...a quasar ima jednosmjernu spojku iza magneta...Ugl...ako je neko uspio pripasati paljenje od leadera na quasar....svaka mu cast....taj nije sa ove planete.... :mrgreen:

E.T. go home  :alien: