Mjerenje decibela i oduzimanje registarskih oznaka

Meni jučer doša u posjetu pametni inspektor  :police:....
Prijavija susid da : U 18 sati sin mi vozi motor po dvorištu.....te radi buku .....

Doša lola da treba ici motor na varedni tehnički......jer kao radi buku .......i kako sin vozi
Kad sam popizdija -1 motor nije registriran
2 vozi se u privatnom zatvorenom prostoru
3 koja buka u 18 sati

Svakako njega je nadređeni posla radi mog debilnog susida koji ima veze u PP... Kad sam popizdija  :evil: :evil: :evil: letijaje ko golub mira...
Ali osta je gorak okus jer to znači da me susid može maltetirat kad mu se digne p.... Jes da sam zapritija da ču idući put ovakvo bezrazložno zafrkavanje smatrati uznemiravanjem i sve prijaviti.....

Iduće popodne freza,kosilica i još desetak 2T su se uredno zagrijavali i  :mrgreen: vršili zaprašivanje kvarta  :LOL: :LOL: :LOL:
 
:mrgreen:  ne popodne.......u jutro u sedam sati, sve zagrijavati treba i to na 5 hiljada okretaja.........i još staviti više dvotaktola tak da sused ak ne poludi od buke krepa od smrada.......  (y)
 
corky           
Jel ti znaš za onu "Slabom k.... i dlaka smeta".       
Nažalost sve je više takvih.
 
barba said:
corky           
Jel ti znaš za onu "Slabom k.... i dlaka smeta".       
Nažalost sve je više takvih.
(y)


Kakvih kretena ima...Još malo će mi doć u krevet mjerit dužinu k...a,da provjere da li je po propisima..... :LOL: :LOL:
 
Tema nisu sukobi sa susjedima već "Mjerenje decibela i oduzimanje registarskih oznaka". (y)

Vjerujem da svi imamo neugodna iskustva sa susjedima (primjerice, meni je nedavno jedna susjeda rekla da joj "trujem zrak koji diše" :lolcry: :LOL: ), tako da bi o tome mogli pisati u nedogled, no nečemo. :wink:
 
biker4life said:
Vjerujem da svi imamo neugodna iskustva sa susjedima (primjerice, meni je nedavno jedna susjeda rekla da joj "trujem zrak koji diše" :lolcry:

Ocito ga trujes premalo  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Ocito ga trujes premalo  :mrgreen:

ovo me nasmijalo dobro :D


ja na svu sreću nemam tih problema, imao jednom kad sam na kroseru, yamaha dt 50, izvadio sve iz auspuha, NE želite znati kako se čulo :D
htio sam sam sebe tužiti koliko je prdija  :mrgreen: