Moto Puls Katalog 2015

biker4life

Motorator
hMNSG5el.jpg



Obavijest cijenjenim forumašima :mrgreen: - izašao je tradicionalni Moto Puls katalog, naravno - za sezonu za 2015., evo upravo sam preuzeo svoj primjerak. Na prvu mi djeluje "mršaviji" no ikada, ali sukladno vremenima drugo ni nije za očekivati.

Iako u njemu nema gotovo ništa što već neznamo ili što se nije moglo već pročitati na raznim portalima ili čak i u zadnjem broju MP-a, osobno sam ga do sada kupio svake godine, pa sam tako i ove. Obavezno štivo za zimske mjesece. 8)

http://motopuls.hr/index.php/component/k2/484-motopuls/6346-moto-puls-katalog-2015-na-badnjak-u-kioscima.html
 
malo je mršaviji
osobito u dijelu opreme
ali jbg takva su vremenena...kriza :?

sad ga idem listati....uff....čekao sam ga danima. na kiosku sam im već bio dosadan :LOL:


(y)
 
Kupit cu ga kao i svaki dosad premda u zadnje vrime kupujem MP cisto zbog toga jer mi je za da propadnu,nema tu nekog kvalitetnog stiva,jbg njih je ova kriza jebeno pogodila
 
Obavijest cijenjenim forumašima.
Izašao je novi broj Glasa koncila.
Sa pregrštom zanimljivih tema.
:mrgreen:

Koja kriza?
 
Kupio sam katalog jučer i idem danas malo prolistati. Dođem do 50-te stranice i učini mi se da sam isto već pregledao. Idem detaljnije gledat kad ono 35 - 50 se ponavlja dva puta i nastavlja se 67-oj stranici. Pa di mi baš zezne Hondu i Harley-Davidson. :evil:
 
ja ga prolista kod prijatelja nista posebno mene uopce ne zanimaju one tehnicke specifikacije, vecinon gledan samo slike  :mrgreen: :mrgreen:
 
Ljudi me nekad pitaju kako toliko znam o motorima? :misli: :misli: :misli: Odgovor je jednostavan :jesus:. Na ormariću pored klonje uvijek stoje godišnji katalozi. Od 1987me je to Motorrad katalog, a uz njega ponekad neki talijanski i Moto Puls katalog + naravno i aktualni broj MP ili Motorevije, dok su ranije bili Motorrad, Auto magazin i druga dostupna štampa te tematike u ono vrijeme jer nisam znao za katalog. :wink:
Ipak, nisam toliki pacijent da znam koje su godine na pojedinim modelima bile boje deklova crne ili sive, felge plave ili crne to jest imaju li 5 ili 7 krakova itd, isl. Što neki također pamte i znaju (i svaka im čast). Meni su ipak bile važnije karakteristike tipa snaga, brzina i dizajn.
A najinteresantnije mi je, što se te štampe i kataloga u mojoj arhivi tiće, uzeti u ruke neki primjerak od prije 5, 10, 15 ili 20 i više godina unazad i vidjeti što je tada bilo aktualno. Veća su mi fora ti stari katalozi i časopisi nego najfriškiji koji za mene tek sa godinama postaju stvarno interesantni. Iako je također dobro biti u toku i sa novitetima, jer ak čovjek nešto voli mora znati i što je tu novo. Inače imam sve brojeve MPa i Motorevije, kao i primjerke svih moto časopisa koji su izlazili na ovim prostorima do kojih sam uspio doći (iako su neki stvarno bili loši i nisam ih radi toga redovno kupovao), a osim zbog informacija (doduše sad na internetu čovjek stvarno može naći sve) kupovao sam ih i radi gušta i kao support ljudima koji se time bave jer mi je drago imati ih da si nekaj pročitam s vremena na vrijeme i cijenim trud ljudi koji nam žele pružiti uvid u stanje kako tržišta, tako i moto scene i moto sporta, a i onih koji nam svojim člancima otvaraju neke nove vidike i daju nove ideje U svakom slučaju, lijepo je da se dečki trude i da imamo tako nešto kao što je godišnji katalog Moto Pulsa, a i sam Moto Puls bez obzira na poneku grešku s vremena na vrijema. Osim toga i švabe znaju pogriješiti s vremena na vrijeme :jesus: 
 
Pinta 001 JA said:
Ljudi me nekad pitaju kako toliko znam o motorima? :misli: :misli: :misli: Odgovor je jednostavan :jesus:. Na ormariću pored klonje uvijek stoje godišnji katalozi. Od 1987me je to Motorrad katalog, a uz njega ponekad neki talijanski i Moto Puls katalog + naravno i aktualni broj MP ili Motorevije, dok su ranije bili Motorrad, Auto magazin i druga dostupna štampa te tematike u ono vrijeme jer nisam znao za katalog. :wink:
Ipak, nisam toliki pacijent da znam koje su godine na pojedinim modelima bile boje deklova crne ili sive, felge plave ili crne to jest imaju li 5 ili 7 krakova itd, isl. Što neki također pamte i znaju (i svaka im čast). Meni su ipak bile važnije karakteristike tipa snaga, brzina i dizajn.
A najinteresantnije mi je, što se te štampe i kataloga u mojoj arhivi tiće, uzeti u ruke neki primjerak od prije 5, 10, 15 ili 20 i više godina unazad i vidjeti što je tada bilo aktualno. Veća su mi fora ti stari katalozi i časopisi nego najfriškiji koji za mene tek sa godinama postaju stvarno interesantni. Iako je također dobro biti u toku i sa novitetima, jer ak čovjek nešto voli mora znati i što je tu novo. Inače imam sve brojeve MPa i Motorevije, kao i primjerke svih moto časopisa koji su izlazili na ovim prostorima do kojih sam uspio doći (iako su neki stvarno bili loši i nisam ih radi toga redovno kupovao), a osim zbog informacija (doduše sad na internetu čovjek stvarno može naći sve) kupovao sam ih i radi gušta i kao support ljudima koji se time bave jer mi je drago imati ih da si nekaj pročitam s vremena na vrijeme i cijenim trud ljudi koji nam žele pružiti uvid u stanje kako tržišta, tako i moto scene i moto sporta, a i onih koji nam svojim člancima otvaraju neke nove vidike i daju nove ideje U svakom slučaju, lijepo je da se dečki trude i da imamo tako nešto kao što je godišnji katalog Moto Pulsa, a i sam Moto Puls bez obzira na poneku grešku s vremena na vrijema. Osim toga i švabe znaju pogriješiti s vremena na vrijeme :jesus:

Ukratko, stara škola. :mrgreen:
 
moram priznat,nikad jadniji katalog..jeb.s pare,nije mi zaj 30 kn..zaj mi je situacije u kojoj smo svi..al to su nam okviri stvarnosti.. :palacdolje:
 
Pitanje za nezadovoljnike :mrgreen:, što bi vi promjenili u katalogu i kako bi trebao izgledati da vam se svidi?
 
mate said:
Pitanje za nezadovoljnike :mrgreen:, što bi vi promjenili u katalogu i kako bi trebao izgledati da vam se svidi?

ugasiti internet ...  (y)
 
mate said:
Pitanje za nezadovoljnike :mrgreen:, što bi vi promjenili u katalogu i kako bi trebao izgledati da vam se svidi?

Više postera.  :LOL:
 
Kakva nam je situacija u državi dobro da je uopće izašo.
Što se kvalitete tiče uvijek može bolje.Uz to ide naravno i viša cijena,a to nam baš i ne odgovara :?
 
Kupio i ja, skup je i sve već viđeno. Ako ništa drugo barem potpora MP..
Evo listam i gledam šta ću vozit za 10 godina  :mrgreen:
 
Pa ima auto novina po 10 kuna, zašto i on ne bi napravio katalog što je u biti i puno lakše jer samo navodiš ono što je izašlo u toj godini, malo ispremješaš fotke, na brzinu odštampaš, frendu iz Tiska uvališ 200 kuna da to distribuira i evo love. :mrgreen: