Moto Puls Katalog 2015

Sve kaj me zanima o motorima nađem na UK portalima i spec. forumima
MP katalog nije neka referenca uvjek ga proucim i nađem dosta gresaka,kriva slika-krivi tekst i još se onda na to neko zalepi dokazivati koje boje su koja godina, a slika kriva :)))

Ko nezna njemacki ili engleski osuđen je na MP
 
Ninja said:
Sve kaj me zanima o motorima nađem na UK portalima i spec. forumima
MP katalog nije neka referenca uvjek ga proucim i nađem dosta gresaka,kriva slika-krivi tekst i još se onda na to neko zalepi dokazivati koje boje su koja godina, a slika kriva :)))

Ko nezna njemacki ili engleski osuđen je na MP

Potkrade se tu i tamo koja greškica, ali tko radi taj i griješi. Engleski nije problem, ali papir je papir. :mrgreen:
 
Nisam sad citala cijelu temu ali jel se ikome ponavljaju stranice od 46 do 64 ? Wtf kud je iovako tanki :(
 
lili said:
Nisam sad citala cijelu temu ali jel se ikome ponavljaju stranice od 46 do 64 ? Wtf kud je iovako tanki :(

... preduga je, nemoj se zamarati  (y)  :mrgreen:


http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,245850.msg4354928.html#msg4354928  ;)
 
katalog je kupljen,sve već viđeno ali ja ga moram imati jbg  (y)
potpora ljudima koje dile istu strast  (y)
 
Baš sam ga danas gleda na polici u dućanu i mislin se oću neću i gledan 37 kn a doša po kruh i fali mi novaca pa ono doći ću kasnije. Ali nakon svih ovih komentara ulit ću goriva za te novce...
 
Pravu vrijednost dobe ti katalozi tek kroz nekoliko godina. Nema mi veće uživancije kad uzmem neki Motorrad Katalog iz tamo 1975 u ruke pa prolistam, pa nakon njega neki iz 2001 itd.

Mislim da rijetko tko kupuje taki katalog da pročita nešto novo o nekom novom modelu, pogotovo u ovo digitalno vrijeme. Ovo trajanje u obliku papira je bitnije. Listanje... to po internetu neide
 
joya said:
Pravu vrijednost dobe ti katalozi tek kroz nekoliko godina. Nema mi veće uživancije kad uzmem neki Motorrad Katalog iz tamo 1975 u ruke pa prolistam, pa nakon njega neki iz 2001 itd.

Mislim da rijetko tko kupuje taki katalog da pročita nešto novo o nekom novom modelu, pogotovo u ovo digitalno vrijeme. Ovo trajanje u obliku papira je bitnije. Listanje... to po internetu neide
Ovo je potpuno točno (y)
 
Ček dok nam uvedu porez na imternet  :police:

Opet bu se kupovala štampa...

Možda opet izađe Erotika  :0648:
 
Zna netko nešto više o katalogu za 2016? Nigdje najave.  :misli:

(da ne otvaram novu temu, možda bolje ovdje nastaviti)