murija zaustavlja !!!

Status
Not open for further replies.
FUCK said:
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2000_06_58_1307.html    :mrgreen:
»Za primjerenu zaštitu ova kaciga mora se pažljivo i sigurno pričvrstiti......

Točka zakona koja ti daje nevjerovatnu mogućnost žalbe ...  8)
 
mrgud_sk said:
Kaznu za NE nošenje kacige treba ukinuti. Ako nekome glava nije vrijednija od kazne onda neka se slobodno ubije.


Pa stvar i je u tome da se ljudi kažnjavaju, a proračun puni. Pa nije nikome stalo do tuđih života nego je samo lova u pitanju. A gdje će prije ubrati lovu nego na "selskom polju" gdje stave multanovu a majstor se proveze 150 i više km/h pored nje.  
ja se ipak nebih složio s ovim boldanim
 
BikerHR said:
S obzirom koliko je rigorozna i temeljita policija u Njemačkoj, i to tako traje dugi niz godina - koliko tek Njemačkoj državi treba love?  :LOL:
:LOL:
ajde da i ja jednom koresponidiram sa tobom :mrgreen:
 
strasilo said:
»Za primjerenu zaštitu ova kaciga mora se pažljivo i sigurno pričvrstiti......

Točka zakona koja ti daje nevjerovatnu mogućnost žalbe ...  8)
Objasni malo.
 
Ako su dovljno "brzi" neka onda pisu kaznu, ali do sada su uvijek gutali prasinu... he he
 
buba5 said:
Ako su dovljno "brzi" neka onda pisu kaznu, ali do sada su uvijek gutali prasinu... he he
I brži od tebe su ovako pisali...sad im ne pada na pamet da se pohvale kako su ulovljeni :mrgreen:
 
strasilo said:
HINT .... Spominje li se negdje glava ?
Po tome kaj si ti čital te nemreju ni kazniti. Kažnjavaju te po ZOSPC čl. 114 st.1, dok st.2 govori o 1.000,00 kn kazne.

Papak :mrgreen:
 
Pero_ said:
Ništa nije veće od broja neriješenih sudskih sporova.

Bitno je što ja mislim, jer dok sam porezni obveznik očekujem da država ispunjava temeljna ustavna načela pa tako i na "razumni rok za riješavanja sudskih sporova". Nitko mi nemože reći da je 20 godina razumni rok. Ali da ne odlutam od teme prekidam tu.

Recesija prijatelju... krizni porez, pdv 23%, prometne i druge kazne... Uhvati gdje možeš (y)

Razumijem te, i ja imam dva višegodišnja spora na sudovima, i zbog toga trpim štete.

A glede recesije... ima stvari bez kojih se ne može, i bez kojih se može. A bez prekršaja se - MOŽE! Stoga, kako kaže stara narodna - "što se jebeš kad ti škodi?", u tom duhu i ti ne kenjaš u stvarima čije posljedice ne možeš podnijeti. Uvijek bilo, uvijek će i biti...
 
buba5 said:
Ako su dovljno "brzi" neka onda pisu kaznu, ali do sada su uvijek gutali prasinu... he he

ako im s ovim iz avatara zbrišeš, onda si ti neki novi Rossi (y)
 
Bandit said:
I brži od tebe su ovako pisali...sad im ne pada na pamet da se pohvale kako su ulovljeni :mrgreen:


tocno to. nemoraju te copiti u voznji, ali ako im se dovoljno zamjeris copit ce te na parkingu ili doma u dvoristu, uglavnom, niko nije neuhvatljiv, pa ni ja  :mrgreen: makar imam vise srece neg pameti
 
BaDly said:
Meni je žalosno što je uvijek pozadina ovakvih akcija punjenje državnog proračuna, a ne stvarni problem tehnički neispravnih vozila i nepoštivanja zakona u prometu....ali nema veze...kakva država...takvi zakoni i njihovo provođenje....sve za qrac...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

S druge strane...imamo mi većih problema u državi sa kojima bi se mup trebao pozabaviti...a ne sa nama običnim ljudima (ovdje ne mislim samo na motoriste)....pa samo nam je Mravak u HEP-u odnio 2 milijarde 'naših' novaca....i za 'kaznu' je dobio milju kn otpremnine, auto i najbolju policu životnog osiguranja...pa nije ni čudo da postoje ovakve akcije....pa koliko samo kazni moraju naplatiti da pokriju kriminal jednog pojedinca u državi....a di su svi ostali...  :( :( :(

Malo si odlutao u bespuća čušpajza sa svim i svačim...

Nije baš tako kao veliš u ovom boldanom, ali sumnjam da možeš shvatiti drugačije.

Znaći, dok se ne riješi kriminal koji rade političari, ukinemo prometnu policiju, jer ima "važnijih" stvari? Sorry ako sam te krivo shvatio...  :wink: :wink: :wink:

Meni osobno jedan kreten koji terorizira i ubija vozilom po cesti je veći problem nego Mravak...
 
Bandit said:
I brži od tebe su ovako pisali...sad im ne pada na pamet da se pohvale kako su ulovljeni :mrgreen:
zato ih nema niti na forumu :rofl:



btw...prošao sam Av. Dubrava i nema nigdje murije pa se tema može obrisat ili zaključat...jer je ti prošlo svršeno vrijeme... :mrgreen:
 
mene zaustave i kažu akcija na motore.
dam prometnu i vozačku, i čovjek kaže hvala i doviđenja.
 
Frane_900ss said:
dobro, kakve veze imaju decibeli sa sigurnošću??? ovo je tipican primjer krađe :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Tko je rekao da se štiti samo sigurnost građana?  8) 8) 8)
 
Mogli su bar printat certifikate sa glasnocom, ovako se ljudi osjecaju pokradeno a i nemaju se cime hvaliti  :mrgreen:
 
decibeli imaju veze sa neispravnosti vozila.točka (a tko to nevidi tako, neka ni ne čita ovaj post jer nema pomoći za njega)
 
strasilo said:
Hoćeš reći da je prometni polijajac dovoljno kvalificiran da zna vizualnom metodom prepoznati materijal i sastav materijala od kojeg je napravljena kaciga i ujedno može donijeti odluku o ispravnosti iste ?  :misli:

O čemu ti briješ... malo se gubiš, kaj te hiče?

O kakvom materijalu briješ, sastavu i inim burecima?

Ja sam spominjao oblik kacige - integralka ili moto jet-kaciga. I da - štogod ti mislio - prometni policajac JE KVALIFICIRAN da donese odluku o ispravnosti iste. Dobro? A ti to probaj osporiti na sudu...  :LOL: :LOL: :LOL:

Jer on je takve stvari učio barem negdje (na posebnom tečaju od 9 mjeseci kao specijalizacije za promet), a ti nigdje.

Pa ako si je ti znao kupiti, i nisi se zajeb'o, zašto je on ne bi znao - prepoznati?? Čak i bez famozne markice, nalje ili kurcapalca žiga, pečata, simbola ili neznamčega...
 
mrgud_sk said:
Kaznu za NE nošenje kacige treba ukinuti. Ako nekome glava nije vrijednija od kazne onda neka se slobodno ubije.

Samo što je to daleko od kraja priče...

Ja bih dodao i da troškove liječenja, ukoliko nije nošena zaštitna oprema, budu takve da si svaki takav mora sam plaćati SVE TROŠKOVE LIJEČENJA, iako ima policu zdravstvenoga, jer se je sam namjerno, nepoštivanjem zakona, doveo u govna... tu bi vrijedio automatizam kao i kod prometne nezgode ako imaš alkohola... kriv ili ne za nezgodu - KRIV si... tako i ovdje - nemaš kacigu i strmoipizdiš se - sve plaćaš iz svog džepa, HZZO ne pokriva ni lipe... pa bih vidio onda tko bi pametovao...

U tom slučaju bih bio za to da svatko ima ili nema kacigu, kako god poželi...
 
Status
Not open for further replies.