Nova Honda Africa Twin

Malo protegli nogice. Mislim da je ljuta iz nekog njoj znanog razloga jer se na Petrolu demonstrativno bacila na bok 🤣
IMG_20211115_145730.jpg
IMG_20211115_145939.jpg
 
Ja sam tako deklu od kvacila syebo. pala na osovinu i malo udubilo aluminij dovoljno da dichtung syebe a ne moze se kupit dihtung. Morao sam cijelu deklu kupit :poop:
 
  • Like
Reactions: Švabo
Ma šta je najgore pumpa sam gume. Malo je išao pogurati sa desne strane da ventil namistim i valjda se nogara zatvorila i ode. Blažen motor nikad štete
Je
Barkbuster zlata vridi….
Stavia san oni kurac od ojacivaca…..

prije neki dan nasa se sa jednin covikon sta ima istu(mozda ga i znas) i samo me potencjalno ubacia u trosak….cca 2000 kn….
Nikad kraja pimpu
 
@seki22 je vridi. Meni oklopi još nisu dobili a izvrnila se već par puta. Širi štafne donji i srednji Hepco i BB. S tim da je kum kliza s 50ak na sat. Sasvim solidna zaštita
 
Švabo elf naljepnica radi boja (dobro se uklopila) ili poslovno?
 
@seki22 je vridi. Meni oklopi još nisu dobili a izvrnila se već par puta. Širi štafne donji i srednji Hepco i BB. S tim da je kum kliza s 50ak na sat. Sasvim solidna zaštita
Je
Moja je civilnija verzija bar mi se tako cili ali zastite nikad dovoljno😂😂😂
 
Ono govno od givi toolboxa mi neda mira…
Papilova a opet zgodno moze posluzit…..
R&G slideri……isto papilova ali…..
Nikad kraja😂😂😂
 
Ja planiram staviti na moju još onaj donji crash, samo moram pripaziti da uzmem neki koji je kompatibilan s ovim šta imam sada gore.
Ali Švabo Africa ti je baš lijepa !
 
  • Like
Reactions: Švabo