Pad :(

Phobocaster said:
da ponovim samo tvrdnju za koju bi molio i drugo mišljenje; kako da je uspio zgrebat kofer s desne strane a cijeli skut s lijeve? tu mi nekaj smrdi  :palacdolje:

meni je isto to nejasno
možda je u sudaru sudjelovalo još neko vozilo
ili je zakačio na desno neku prepreku i pao na lijevo
 
damir_zgb said:
ha vidit  ces kaj bu ti rekli na procijeni i probaj se nekak dogovorit sa njim


Ja smatram da ću se s njim uspjet dogovorit jer nije baš balavac, čovjek ima ženu i dvoje djece, tako da je ipak ozbiljniji, koliko sam skužio on bi da mu ja zažmirim na stvari koje su samo pogrebane što se meni nikako ne sviđa, a još mi je više žao jer smo radni kolege...
 
liberty said:
meni je isto to nejasno
možda je u sudaru sudjelovalo još neko vozilo
ili je zakačio na desno neku prepreku i pao na lijevo


pa i meni se čini kao da je zapeo za neki ku... s desne strane i to ga je bacilo na lijevo...
 
Phobocaster said:
veli da mu je žao ko cucku...a meni je još više

Ha cuj, .. i meni bi bilo zao, ali jel to dovoljno  :?

Bar da ti nesto pomogne financijski  :?
 
Phobocaster said:
Daj zamislite koji početak dana, prvo mi ujutro pozli,  :povraca: i  :wc: , smrzavam se sa skuterom ujutro do posla jer me majka tražila auto, dođem nekako na poso i kolega me traži skuter da se vrati po ključ do porte (oko 1,5km), razbije se  :bicikler: i sjebe mi novi skut... :eek:hne:

Pa oko cega se zamaras..ako je vece ostecenje..on je kupio tvoj skuter..ako je ogreban, kupit ce ti nove plastike i bok..
 
Phobocaster said:
Ja smatram da ću se s njim uspjet dogovorit jer nije baš balavac, čovjek ima ženu i dvoje djece, tako da je ipak ozbiljniji, koliko sam skužio on bi da mu ja zažmirim na stvari koje su samo pogrebane što se meni nikako ne sviđa, a još mi je više žao jer smo radni kolege...

nemozes zazmirit jer se neradi samo o poguljenim plastikama,tu bi mogao stavit neke naljepnice,al je malo ozbiljnije...
 
Bollocks!! said:
Pa oko cega se zamaras..ako je vece ostecenje..on je kupio tvoj skuter..ako je ogreban, kupit ce ti nove plastike i bok..


velim ti da se zamaram jer smo kolege i vidim da mu je žao šta se to dogodilo, nije lako prijetelju reć to na takav način...
 
Phobocaster said:
Ja smatram da ću se s njim uspjet dogovorit jer nije baš balavac, čovjek ima ženu i dvoje djece, tako da je ipak ozbiljniji, koliko sam skužio on bi da mu ja zažmirim na stvari koje su samo pogrebane što se meni nikako ne sviđa, a još mi je više žao jer smo radni kolege...

Nezgodna situacija, jako. I sada, dok to rjesavate, a i ubuduce. To je jedan od razloga zasto izbjegavam dati a također i uzeti "đir po parkingu". Da se nesto desi... uf... jako nezgodno. Jedino sta uzimam su test vozila, ali to je druga stvar (ona su uglavnom posebno osigurana itd itd).
 
da i to kaj si reko,vidis kaj ti se moze dogodit kad das i prijatelju pa i tih 1,5 km..

a jel on ima neki motor??mozda prvi put sjeo na njega
 
biker4life said:
Mozda se skuter preokrenuo kad je pao (kao npr. sto je cest slucaj kod padova na Grobniku), makar je ovo manje vjerovatno, jer bi bilo jos ostecenja na toj drugoj strani. :misli:

hm...nevjerujem da se uspio spustit do kofera na desnu stranu i onda na lijevu...to mi je malo teško povjerovat da se desilo na skutu
 
Phobocaster said:
velim ti da se zamaram jer smo kolege i vidim da mu je žao šta se to dogodilo, nije lako prijetelju reć to na takav način...

Ok, onda cemo vidjeti koliki ti je prijatelj..točnije hoće li ti popraviti skuter ili ne. :mrgreen:
 
Bollocks!! said:
Pa oko cega se zamaras..ako je vece ostecenje..on je kupio tvoj skuter..ako je ogreban, kupit ce ti nove plastike i bok..

Je da, al znas kak je to kad si s nekim dobar...izađes mu u susret, a onda ti popušis  :?

Neznam, zeznuta situacija, po meni najgora  :(

 
full88 said:
Je da, al znas kak je to kad si s nekim dobar...izađes mu u susret, a onda ti popušis  :?

Neznam, zeznuta situacija, po meni najgora  :(


definitivno najgora situacije, velim prije 2 mjeseca mi neka treba oduzela prednost i napravio sam totalku na motoru, još me srce boli premda sam to popravio ali nemrem zaboravit i ostalo mi novaca od osiguranja, kupim si skuter i ovak završi... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
biker4life said:
Nezgodna situacija, jako. I sada, dok to rjesavate, a i ubuduce. To je jedan od razloga zasto izbjegavam dati a također i uzeti "đir po parkingu". Da se nesto desi... uf... jako nezgodno. Jedino sta uzimam su test vozila, ali to je druga stvar (ona su uglavnom posebno osigurana itd itd).

Ja dam samo bogatim frendovima  :mrgreen:
Siromasni šic, a ovi s lovom moze, pa ak ga razbije kupi mi novi  :mrgreen:
-------------

Neznam, mislim da moras vidijet kolka ti je steta ustvari i onda sjest s tim fredom pa se dogovorit  (y)
 
biker4life said:
Gledajte to s ove strane - kupite novi skuter i netko ga ubrzo polomi cijelog.
Pa cak i da je steta manja - nema tu sad naljepnica i farbanja.
Novi dijelovi i zdravo.
Nezgodna situacija, ali mogao je paziti.
Jer sta sad, ti si to platio.


slažem se , da se meni takva pizdarija dogodila, nebi okljevao niti trena nego to rješio bez obzira na trenutačnu situaciju s novim djelovima ili vozilom...
 
full88 said:
Je da, al znas kak je to kad si s nekim dobar...izađes mu u susret, a onda ti popušis  :?

Neznam, zeznuta situacija, po meni najgora  :(

Slazem se s tobom, bas to sta kazes.
Treba dobro odvagnuti i procijeniti kako dalje.
Znam da ljudi nemaju para u ovo doba krize, ali iskreno, obzirom na stetu koju je on naveo, to je blizu totalke.
Nov skuter je jedino posteno rjesenje. A ti njemu das svoj, i to je to.
Izađes mu u susret na nacin da si sam platis troskove rege drugog vozila i prijepis starog, i ja dalje nebih isao.
 
biker4life said:
Slazem se s tobom, bas to sta kazes.
Treba dobro odvagnuti i procijeniti kako dalje.
Znam da ljudi nemaju para u ovo doba krize, ali iskreno, obzirom na stetu koju je on naveo, to je blizu totalke.
Nov skuter je jedino posteno rjesenje. A ti njemu das svoj, i to je to.
Izađes mu u susret na nacin da si sam platis troskove rege drugog vozila i prijepis starog, i ja dalje nebih isao.


iskreno se nadam da se s njim neću morat natezat oko tvog prijedloga koji bi mi najviše i odgovarao...jebiga ljudi su se u stanju naljutit kad se tako postaviš i posvađat radi novaca...