Pad :(

ja biotišao u svoje osiguranje i tražio da oni naprave izvid štete
oni to besplatno naprave iz usluge (navodno)
zatim bi od servisera tražio predračun za popravak
ako bi se ustanovilo da je šteta veća od pola vrijednosti skutera
tražio bi od tog frenda da mi kupi isti takav skuter

djeluje grubo
i znam da je prijateljstvo važno
ali hebiga, inaće se gubi novaca i novaca
 
Phobocaster said:
iskreno se nadam da se s njim neću morat natezat oko tvog prijedloga koji bi mi najviše i odgovarao...jebiga ljudi su se u stanju naljutit kad se tako postaviš i posvađat radi novaca...

koliko te koštao novi skuter :misli:
 
liberty said:
koliko te koštao novi skuter :misli:

skuter..................=11500kn s skinutih 1000kn popusta za keš
kofer+nosač..........=1000kn
vizir.....................=1200kn
1.servis................=200kn
rega....................=700kn

SVEUKUPNO= 14600kn
 
Phobocaster said:
iskreno se nadam da se s njim neću morat natezat oko tvog prijedloga koji bi mi najviše i odgovarao...jebiga ljudi su se u stanju naljutit kad se tako postaviš i posvađat radi novaca...

Budi oprezan i pazljiv, te ponajprije razmisljaj dva koraka unaprijed. (y) Ako "inzistiras" on ti moze reci "nedam ti nista, dokazi da sam ja pao". Ako on nije bio na hitnoj, ako nema ocevidaca (a ako ih i ima, sigurno ih obojica poznate, i tu bi nastao jos veci problem) ni pandura, tvoja rijec protiv njegove. Ne kazem da je on takav, neznam ga, ali znas kakvi su ljudi kada su stjerani u kut.
 
biker4life said:
Najvjerovatnije. Mozda kakva rampa (pogotov ako se krenula spustati) ili stup prometnog znaka... :misli:

neznam vidio sam da su mu leđa sva od prašine ali nije imao nikakvih vidljivih ozljeda, lijeva strana guma (prednja i zadnja) su bile do ruba prašnjave s čime sam zaključio da se zajebo jegdje u zavoju ali mi kofer nikako nejde u glavu...
 
Phobocaster said:
skuter..................=11500kn s skinutih 1000kn popusta za keš
kofer+nosač..........=1000kn
vizir.....................=1200kn
1.servis................=200kn
rega....................=700kn

SVEUKUPNO= 14600kn

E dobro sad, nemres tak  :mrgreen:

Skuter i kofer su osteceni to je 12.500 kn, treba vidjet koja je steta pa da se moze konkretno dat savijet ;)

Vizir si rekel kolko se sjecam da nije bil gore, a servis i rega, po meni nejdu u ove troskove oko "sudara"..
 
Phobocaster said:
skuter..................=11500kn s skinutih 1000kn popusta za keš
kofer+nosač..........=1000kn
vizir.....................=1200kn
1.servis................=200kn
rega....................=700kn

SVEUKUPNO= 14600kn

mogu se kladiti da ti je razbijeno barem 4.000 kn plastika i da se preostali dio skutera mora farbati
a di je još ostala moguća šteta - utezi na volanu, ručica kočnice, prihvat volana i vilice, bočna nogara itd.

 
ima poznata izreka "Pravi se prijatelji u nevolji poznaju."

kao sto neko reko ako je pravi frend i ako se dobro znate trebali bi se nekako dogovorit,nadamo se da ce se i to sve rijesit


kaj je pal na zavoju,dosao na neki sljunak??
jel ima on motor il prvi put sjel na tvoga?
 
damir_zgb said:
ima poznata izreka "Pravi se prijatelji u nevolji poznaju."

kao sto neko reko ako je pravi frend i ako se dobro znate trebali bi se nekako dogovorit,nadamo se da ce se i to sve rijesit

To je istina, sad ce se tek pokazat kolki ti je prijatelj  (y)

Jel ovo je bas takva situacija  :(
 
biker4life said:
A koji je predracun popravka? Koliko love?


dogovorio sam s prodavačem pregled u subotu jer čovjek ima posla a mora skidat sve oklope (iskočili spojevi na podnici iznad akumulatora) da bi provjerio ima li puknuća s unutrašnjih strana...velim u najboljem slučaju ako se maske nisu polomile 4-5000kn ,a neznam šta s ogrebotimana jer su i felge malo izgrebane (a one su skupe ko vrag) velim kad izdaleka pogledaš skut to ni neizgleda tako stašno ali kad malo bolje pogledaš, skoko svaki dio je dobio po malo...
 
Phobocaster said:
dogovorio sam s prodavačem pregled u subotu jer čovjek ima posla a mora skidat sve oklope (iskočili spojevi na podnici iznad akumulatora) da bi provjerio ima li puknuća s unutrašnjih strana...velim u najboljem slučaju ako se maske nisu polomile 4-5000kn ,a neznam šta s ogrebotimana jer su i felge malo izgrebane (a one su skupe ko vrag) velim kad izdaleka pogledaš skut to ni neizgleda tako stašno ali kad malo bolje pogledaš, skoko svaki dio je dobio po malo...

Stvarno neznam sta da ti kazem. Strasno. Ima skutera kod kojih steta i kod manjih padova bude golema. Ovo je cini se taj slucaj.
 
full88 said:
E dobro sad, nemres tak  :mrgreen:

Skuter i kofer su osteceni to je 12.500 kn, treba vidjet koja je steta pa da se moze konkretno dat savijet ;)

Vizir si rekel kolko se sjecam da nije bil gore, a servis i rega, po meni nejdu u ove troskove oko "sudara"..



NARAVNO, samo sam dao čovjeku uvid u sve što sam platio  (y) nisam mu ni mislio sve stvari naplatit
 
biker4life said:
Jeli jos netko vidio njegov pad?


koliko znam nije  :palacdolje:
 
Phobocaster said:
NARAVNO, samo sam dao čovjeku uvid u sve što sam platio  (y) nisam mu ni mislio sve stvari naplatit

jesi skidao blokadu??