Panorama fotografije

Miki666 said:
Nekon dugo vremena sam okinuo jednu panoramicu. :wink:

v6k24Kf.jpg

uu sviđa mi se trail, koliko km ide ta stazica za pješake/bicikle
dobra fotka također (y)
 
mv_agusta said:
uu sviđa mi se trail, koliko km ide ta stazica za pješake/bicikle
dobra fotka također (y)
Hvala! (y)

Nažalost, prekratka je. :mrgreen: I prošao sam samo jedan dio jer je ostatak zatrpan s granama još od kad je ona ledena kiša bila.

Ne znam kolko je dugačka, al imam snimku pa probaj procjenit. :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=9DB6imsFv9s
 
baci koju sliku iz voznje..reka si da je mala slikala dok ste gonjali V-stroma
 
biker4life said:
Misliš da je ovo prava tema za to? Imam slika iz vožnje, ali kako je GoPro ostao doma one "akcijske" su mogle i bolje ispasti a ove ostale su više za privatnu kolekciju i uspomenu, tako da drugi put.
tek sam sad vidi u kojoj smo temi..nema problema,razumljivo.. (y)..a sta ces kad volim slike.. :D
 
Dobre su ove zimske, Miki. (y)

- ali radije stavi "large thumbnail", pogotovo kod večih panorama, pa ispod direktan link na punu veličinu (kao ove moje iznad), jer ako netko ide preko mobitela ili tableta, dok "povuče" ful size ovako direktno treba ohoho vremena, a pojede i dosta prometa... (y)
 
(y)

Baš sam ti se mislio javit za to. Stavim ja "large thumbnail" al ne promjeni se ništa. Tako je zadnjih par mjeseci, na svakom forumu ista stvar. :angry: :misli:
 
biker4life said:
Neznam, meni sve radi OK. :neznam:

Large Thumbnail, pa kod pod "BBCode (message boards & forums)". (y)
:neznam: ću probat kopat malo. :wink:
 
biker4life said:
Probaj si updejtati browser na zadnju verziju (u mene Google Chrome)... :neznam: ...i pričekaj kada prebasiš sa "original" na "large thumbnail", pričekaj da se refreshaju linkovi... (y)
Ja imam Mozillu, ću probat. :wink: