Panorama fotografije

Da. (y)
Onaj vidikovac. :wink:

I mala napomena: pazite kad prolazite tuda, a da se ne zaustavljate, ima fotografa-kamikaza koji ne znaju da su u autu nego samo gledaju od kud će slikat (obično skuže zadnji čas, pa kočenje :?) (y)
 
Miki666 said:
Da. (y)
Onaj vidikovac. :wink:

I mala napomena: pazite kad prolazite tuda, a da se ne zaustavljate, ima fotografa-kamikaza koji ne znaju da su u autu nego samo gledaju od kud će slikat (obično skuže zadnji čas, pa kočenje :?) (y)
:mrgreen:  (y)
 
Danas sam u razmaku 2-3 sata uzeo ovu panoramu Armadograda u punom sjaju

11354123865_389b311d4a_b.jpg


zoom zoom http://farm8.staticflickr.com/7362/11354123865_67941d2887_o.jpg
 
Baš tako, imaju taj neki Pekinško-Šangajski štih :D

Šteta da moj trenuti fotić nema opciju snimanja mirisa uz fotografiju, jer aroma plinova koja je danas lebdjela iznad grada koji teče je bila predivna. baš neki onako, "krepat (od smrada) al ne molat" mošus kombinacija propana, butana i zimskog zraka, jako lijepo, čarobna zimska priča :D
 
Slike su vam odlicne, sve do jedne  (y)

Jos se nisam ozbiljnije bavio panoramom ali kad ulovim malo vremena pozabavit cu se i time. Vrijedi svakako!
 
Ja sam bio gore po brdima danas i jebote, prva panorama je skinuta oko 10 sati, tu negdje, i dok sam došo gore oko Platka jbt nisam mogao okinut fotku sve magluština. E sad ne znam jel to neka meteo pojava...ili je smog.

Kad sam se vraćao oko 3 i napravio drugu fotku, cijeli zaljev je bazdio po plinu, i to užasno, obično smrdi dole kod Bakarca ovaj put je počelo bazdit gore na Krasici, i nije se od Meje most vidio...

Ne znam sad jel to neki vanredni proces danas ili je tako svaki put kad nema vjetra.....
 
Riker said:
...ili je smog.
Ne znam je s mog ili s tvog, al užasno smrdi. :mrgreen:

Ja sam bio u Ri od 7 do 15:30 i nije mi niš smrdilo. Ovo mi više izgleda ko prirodna maglica. :smiley:
 
Nema straha, prirodno je. Teorija nastanka magle, temperature mora i zraka, postotak vlage u zraku i yada yada yada...

Evo kako vam to izgleda s Kastva. Nije panorama ali kad se vec prica o tome...
 
MS051 said:
Slike su vam odlicne, sve do jedne  (y)

Jos se nisam ozbiljnije bavio panoramom ali kad ulovim malo vremena pozabavit cu se i time. Vrijedi svakako!

..ponekad u nedostatki ulta sirokokutnog objektiva mora se pribjeci slikanju panorama, kao i ova ispod slozena od 5 vertikalnih fotki.. a ponekad zna biti i efektno..

 
Safety said:
..ponekad u nedostatki ulta sirokokutnog objektiva mora se pribjeci slikanju panorama, kao i ova ispod slozena od 5 vertikalnih fotki.. a ponekad zna biti i efektno..
Super slika  (y)