Panorama fotografije

Balkon nad Splitom - ono kad ti se ne da (i ne želiš se) dignit za napravit panoramu ;)

qf8J3b1.jpg
 
3f0e22ea329a6d407eaef525fd2d0907.jpg


jeli znate gdje mogu uploadati ovu sliku u punoj velicini, da se moze gledati online, velicina .jpeg file-a je oko 40mb a dimenzija oko 40000 piksela u duzinu , rezolicija 300dpi
 
dasypeltis said:
3f0e22ea329a6d407eaef525fd2d0907.jpg


jeli znate gdje mogu uploadati ovu sliku u punoj velicini, da se moze gledati online, velicina .jpeg file-a je oko 40mb a dimenzija oko 40000 piksela u duzinu , rezolicija 300dpi
Ljepa panorama (y)

Probaj tu: http://imgur.com/ :wink:
 
Hvala. Ne moze ni na jedan hosting koji znam. Nasao sam neki ruski neogranicen tezinom ali dimenzije mu smetaju.
Inace je cijelo Medjugorje na slici. Masu slika je spojeno u jednu, i moze se zumirat toliko da ljude mozes raspoznat na slici
 
biker4life said:
Mislim da nece moci sa free accountom, limit je nekih 10-12 MB po slici, čini mi se. :misli:

Može probati, ali sumnjam...
Aha, zaboravio sam na veličinu. :wink:

dasypeltis said:
Hvala. Ne moze ni na jedan hosting koji znam. Nasao sam neki ruski neogranicen tezinom ali dimenzije mu smetaju.
Inace je cijelo Medjugorje na slici. Masu slika je spojeno u jednu, i moze se zumirat toliko da ljude mozes raspoznat na slici
To je posao (y)
 
(y)

Evo par elementarne nepogode:

p8LaMma.jpg


JDw4UOe.jpg


I par sunčanih:
Aj2wUPM.jpg


dAtZnd1.jpg


Ova je 360°
2YL4DW5.jpg


Asl42HT.jpg


Prijavio sam se na imgur.com jer mi više nije dalo uploadat veće slike i sad nemogu koristit "Large Thumbnail", tj. mogu ali svejedno ju ne smanji da stane na forum. :?
 
Pozdrav svima dobre volje !  (y)

Čime vi ovo slikajete/spajate, kako god, želio bih malo više o ovome, imam par aplikacija na mobitelu ali nisu mi baš...
 
Pozdrav! :hello:

One moje na početku teme su sa mobitelom, aplikacija Photaf, našo sam ju slučajno na marketu. A ove druge (bolje kvalitete) slikam s malim digitalnim fotićem (obično okomito) pa spojim u Panorama Facrory (http://www.panoramafactory.com/). (y)
 
Da li bi moj samsung s3mini mogao tako dobre fotografije u panorami spojiti preko aplikacije same, ili svakako moram taj factory koristiti?  :jesus:
 
A ne znam... ja bi reko da aplikacija sama bolje spaja, jer ti ni neda slikat slike ako ne pašu jedna uz drugu. Ja koristim taj Factory jer na fotiću nemam opciju za panoramu, a na mobitelu mi je 3.2 kamera. :wink:
 
Miki666 said:
A ne znam... ja bi reko da aplikacija sama bolje spaja, jer ti ni neda slikat slike ako ne pašu jedna uz drugu. Ja koristim taj Factory jer na fotiću nemam opciju za panoramu, a na mobitelu mi je 3.2 kamera. :wink:

Oke, hvala, probat ću danas :p
 
Miki666 said:
[slike]

Prijavio sam se na imgur.com jer mi više nije dalo uploadat veće slike i sad nemogu koristit "Large Thumbnail", tj. mogu ali svejedno ju ne smanji da stane na forum. :?

Fora su slike. (y)

Što se Imgura tiče, zavisi o veličini originalne slike. Large Thumbail bi obično trebao "stati" u okvire foruma, ali ovisi i o rezuluciji monitora koju koristis.

U svakom slučaju možeš ispod slike staviti direktan link na sliku pune veličine (imaš i tu opciju ponuđenu tamo na Imguru).
 
Aha.
Ja sam do sad link za punu velicinu kopirao posebno. :mrgreen:
Hvala, procackat cu malo. (y)