Prvi HD topic :)

Mate testira čopere, ulazimo u EU, vani 16 stupnjeva...

tuuu duuu duuu nema nam pomoći tududududududu tududuudududududuuuu...
 
a možda može bit i več ovaj vikend, s obzirom da je prva nagrada na tomboli u trakoščanu na motosusretu!!!!  (y)
 
manch said:
a možda može bit i več ovaj vikend, s obzirom da je prva nagrada na tomboli u trakoščanu na motosusretu!!!!  (y)

U jebote, morat ću i ja prvi put na moto susret. :LOL:
 
mate said:
Otvorih novi podforum pa da i napišem koju riječ. :mrgreen: Svi znamo što je Harley i tu vjerujem da ne treba puno filozofije.

..nisam ocekivao ovakav razvoj situacije, a narocito od tebe.. pa samo prije koju godinu ili dvije, prica je bila sasvim drugacija.. ali svatko ima pravo na popravak..  :mrgreen:


..samo da citiram jednog sudionika spomenutog eventa, koji je po prvi puta imao priliku isprobati nekog od HD-a :"sad su mi neke stvari postale jasnije"..
 
Lijepo je ako si netko može priuštiti pa naslagati u garažu HD, GS ADV, Ducati 916, nešto prijeratno, pa poslijeratno,... Ne samo za njega već i za društvo u cijelosti (servisi, osiguranja,...). Opet HD mi se čini primjereniji poslije 50-te.  Što se tiče prodaje, kod nas imaju najozbiljniji pristup kupcu.
 
Safety said:
..nisam ocekivao ovakav razvoj situacije, a narocito od tebe.. pa samo prije koju godinu ili dvije, prica je bila sasvim drugacija.. ali svatko ima pravo na popravak..  :mrgreen:

Puno toga se promjenilo. Hard enduro, skuter, putni motori, HD... sve što mi je nekad bilo nezamislivo sad više nije. :mrgreen:

tomo3 said:
Lijepo je ako si netko može priuštiti pa naslagati u garažu HD, GS ADV, Ducati 916, nešto prijeratno, pa poslijeratno,...

To bi stvarno bilo lijepo. Mislim da čak podsvjesno i težim ka nečem sličnom ali u skromnijoj varijanti.
 
tomo3 said:
Lijepo je ako si netko može priuštiti pa naslagati u garažu HD, GS ADV, Ducati 916, nešto prijeratno, pa poslijeratno,... Ne samo za njega već i za društvo u cijelosti (servisi, osiguranja,...). Opet HD mi se čini primjereniji poslije 50-te.  Što se tiče prodaje, kod nas imaju najozbiljniji pristup kupcu.

Slažem se. Ima kod nas brendova koji imaju jaku aftersale podršu i pristupaju kupcima ozbiljno, ali ovakvu testnu flotu koju putuje po HR nema nitko. Svaka čast. Trebali bi i drugi tako! (y)


mate said:
U jebote, morat ću i ja prvi put na moto susret. :LOL:

:shock:

:mrgreen:
 
i ja bi jednoga........ :biker:
 
E pametno da je neko otvorio i ovu temu. Ja imam HD 10 god i prezadovoljan od tih kvarova što Vi prićate nemam pojma jedini problemi su što se od vibracija popuštaju neki vijci ali malo ljepila za vijke i stvar riješena.

 
bmajcen2 said:
E pametno da je neko otvorio i ovu temu. Ja imam HD 10 god i prezadovoljan od tih kvarova što Vi prićate nemam pojma jedini problemi su što se od vibracija popuštaju neki vijci ali malo ljepila za vijke i stvar riješena.

..ma ti nemas HD-a.. ti imas VRSCA  :mrgreen:
 
dovla said:
Mate testira čopere, ulazimo u EU, vani 16 stupnjeva...

tuuu duuu duuu nema nam pomoći tududududududu tududuudududududuuuu...
(y)
 
mate said:
Dalje moze samo putni enduro ali ne volim putovati.  :mrgreen: Idem prema tome da motore koje sad imam/kupim motore ne moram prodavati dugo godina. :)
Probao i ostale, VRod mi je nekako obican. Ni meni veliki nisu bas zanimljivi, mislim za imati, ne za probu. Kocnice daju poseban osjecaj, adrenalin factory. :)

..naprosto sam sokiran spoznajom da je tvoje savrsenstvo zastranilo u toj mjeri...., neznam jesam li vise uvrijedjen ili povrijedjen.......nikad nebi pomislio da ce veliki TI postat jedan od njih, njih, sto god jesu.......neizmjerna tuga, jad, cemer....R.I.P. ex kRRalju....mmda  :(    :?












:mrgreen:
 
Promijeniti mišljenje o motorima ne znači promjeniti mišljenje o ljudima. :mrgreen: I dalje preferiram voziti se sam. :jesus:
 
mate said:
Promijeniti mišljenje o motorima ne znači promjeniti mišljenje o ljudima. :mrgreen: I dalje preferiram voziti se sam. :jesus:

HD navodno ima dusu tako da se ne mozes voziti sam  :LOL: :mrgreen: