RSV V4

Goran zzz said:
Kad budeš kupil V2 onda ti bum reko  :jesus: :mrgreen:

A mi koji imamo već V2 a neznamo tu "tajnu"?????  :mrgreen:
 
Šibicom... :mrgreen:
 
al me ljute s tim sranjima da aprilija ne valja ili ne pali ? Ja sam na falcu osim  redovitog servisa, promijenio prve pločice nakon 53 000 km, potisni ležaj kvačila malo kasnije i sa 63000 prodao s prvim akomulatorom i mislim da se dečko još s njim vozi.
a u oglasniku ima jedan koji se prodaje sa 70 000, moj kolega na rsv 2004 ima preko 50 000 i isto tak prvi akomulator s tim da on svako malo ostavi svjetla dok pije kavu i tak to.. nemam pojma otkud te priče o nekavaliteti aprilije , nisam nigdje na forumu pročitao da je nekom otišla mašina  na apriliji al zato za suzuki k6 ima lijepa priča, desetku sam osobno čuo kad je progrgljala ne znam šta je bilo al gadno se čulo i odvezlo se na prikolici.
u temi o malom zecu spominje se hornet i neka radilica ?? na hondi?'  ?

a to da ima manje konja- ima, al svejedno sam na grobniku s mojim sportturerom namazao cbr 1000rr u četvorci i k4
(a dečko je vozio 1.45- ja nisam) poslije na ciljnoj su me prošli al gušt je bio moj.

V4 se neće moć vadit na manjak konja kao mille i ako se dokaže s japancima to će bit odlično. ja vjerujem u to .



 
 
kao i kod ducatija, neupućeni pričaju priče za a da sami nisu bili vlasnici istog ili su kupili neku razdrljotinu. RSV fakat je i više nego dobar motor, a da se sve na njemu kvari - recimo to ovako: ima ljudi koji bi i nakovanj pokidali! To su neistine, a kad već govorite o nekvaliteti drugih stvari osim motora i eventualno ovjesa pogledajte samo kvalitetu kawasakija. Ha ha ha ha... napravljen od plastike od kojih prave igračke za djecu i prodaju na štandovoma za prošćenja. Savršenog proizvoda nema, a ako i ima lošijih na tržištu rsv to zasigurno nije.  (y)
 
Citam sve ovo i sutim ali su sad reci da se slazem u potpunosti sa mirom i svjetlim. Rekli su sve sto sam ja mislila


Cekajte vi svi da vidite kako ce v4 popapati male kosooke
 
lili said:
Citam sve ovo i sutim ali su sad reci da se slazem u potpunosti sa mirom i svjetlim. Rekli su sve sto sam ja mislila


E kad moje postove brišete... :jesus:

lili said:
Cekajte vi svi da vidite kako ce v4 popapati male kosooke


Na stazi možda i oče... (y)
 
Ne mislim samo na stazi i brzinu nego opcenito i na kvalitetu cijele masine i zavrsne izvedbe motora. Ljudi su do sada trebali shvatiti da sve sto dolazi sa dalekog istoka(kina japan itd) ne garantira kvalitetu kao europa. (i u autoindustriji). Znam da vec silazim sa teme ali usporedimo vnjstinu shivera i z750. Na kawi plastika kao da su je radili preko one stvari, kad kucnes prstima po njoj ona zvuci kao igracka, dok je kod shivera druga prica, na ocigled se vidi da je ulozeno vise truda jer smo mi europljani takav narod da cemo napraviti sve kako spada ili nikako da se ne sramotimo.
 
Meni osobno se svidaju japanski motori ali ne mogu zanemariti cinjenice o kvaliteti i prije svega orginalnosti
 
lili said:
Ne mislim samo na stazi i brzinu nego opcenito i na kvalitetu cijele masine i zavrsne izvedbe motora. Ljudi su do sada trebali shvatiti da sve sto dolazi sa dalekog istoka(kina japan itd) ne garantira kvalitetu kao europa. (i u autoindustriji). Znam da vec silazim sa teme ali usporedimo vnjstinu shivera i z750. Na kawi plastika kao da su je radili preko one stvari, kad kucnes prstima po njoj ona zvuci kao igracka, dok je kod shivera druga prica, na ocigled se vidi da je ulozeno vise truda jer smo mi europljani takav narod da cemo napraviti sve kako spada ili nikako da se ne sramotimo.


Da cigani su poznati po tome... :jesus:

Jel dobijaš ti kakvu proviziju od Aprilije ?  :rofl:
 
z-1000mk said:
Da cigani su poznati po tome... :jesus:

Jel dobijaš ti kakvu proviziju od Aprilije ?   :rofl:
jako smjesno. Ne branim apriliju, samo govorim onako kako mislim i vjerujem da jeste. a napisala sam da volim japanske motore samo nisu toliko (ne znam koju rijec da upotrebim) izdrzljivi, cvrsti. A o vanjskom izgledu necu govoriti jer je to za neku drugu temu
 
lili said:
Ne mislim samo na stazi i brzinu nego opcenito i na kvalitetu cijele masine i zavrsne izvedbe motora. Ljudi su do sada trebali shvatiti da sve sto dolazi sa dalekog istoka(kina japan itd) ne garantira kvalitetu kao europa. (i u autoindustriji).

Ne mogu zadržati "jezik za zubima". Sa koje si ti planete? :lolcry:

Treba poznati auto industriju, i njenu povijest, pa onda pričat. Isto se odnosi i na moto industriju.

Evo ti jedan detalj...pogledaj na Tuonu zadnje žmigavce, pa pogledaj na nekom japancu iste klase. Ne ulazimo u estetsku strane priče, nego u funkcionalnu...jer je to više vezano kavalitetom. Pa onda pričaj o završnoj izvedbi i kvaliteti.

 
Bandit said:
Ne mogu zadržati "jezik za zubima". Sa koje si ti planete? :lolcry:

Treba poznati auto industriju, i njenu povijest, pa onda pričat. Isto se odnosi i na moto industriju.

Evo ti jedan detalj...pogledaj na Tuonu zadnje žmigavce, pa pogledaj na nekom japancu iste klase. Ne ulazimo u estetsku strane priče, nego u funkcionalnu...jer je to više vezano kavalitetom. Pa onda pričaj o završnoj izvedbi i kvaliteti.


:boss: :boss: :boss: kaj ti se žmigavci na Tuonu ne sviđaju ili ih prečesto gledaš pa te iritiraju  :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
Allpine said:
nisam sve citao ali kada ce biti RSV4 TUONO 8) :mrgreen:

Najvjerojatnije krajem 2009 ili početkom 2010 al još je prerano za očekivat Tuona kad još niti RSV nije izašal u cestovnoj izvedbi  (y)
 
Goran zzz said:
:boss: :boss: :boss: kaj ti se žmigavci na Tuonu ne sviđaju ili ih prečesto gledaš pa te iritiraju  :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL:

Pofotkat ću ih prvi puta kad naiđem na Tuona. Pa ćeš obratiti pažnju.
 
:slinavac: a ko nebi jedno ovakvo stvorenje  :D  :mrgreen:
 
burnout said:
Nije valjda da bi i sa ovom pilom stuntal?  :LOL:

fala Bogu, pa nije to za zavoje  :jesus:  :LOL:
 
Bandit said:
Pofotkat ću ih prvi puta kad naiđem na Tuona. Pa ćeš obratiti pažnju.
Evo slikica, nemam baš od tuona direktno odzada pa sam stavio od rsv isti su.

Ne znam koji je problem s njima , jer vidim da su ih japanci već kopirali (zx10 2006, k6,k7, gsxr 600,750) ak ne rade, onda može biti sigurnosni problem, ovi svjetle jako dobro, za razliku od kakvih micro-zamjenskih kakve imam i ja.