Scarabeo 200 i.e.

blagi said:
Da se razumijemo...... nije to ovjes koji je tvrd kao na tuonu...... samo što nije niti udoban kao na beverly-u. Kombinacija ajmo reć tvrđeg ovjesa i male mase uzrokuje poskakivanje na rupama kad se čovjek vozi solo.

Ja nisam kemijao ništa oko ovjesa jer se često samnom vozi žena pa u tom slučaju malo tvrđe podešenje čak i odgovara.

Što se tiče servisa...... bili su mi između 300 i 400 kn. Ubrzanja su odlična s obzirom da je snaga skoro 20 ks, a masa je cca 140 kg tako da tu nitko neće ostat zakinut.

Ovo što sam napisao za lebdenje je osjećaj koji je subjektivan jer je prednji kraj jako lagan pa se s porastom brzine stječe dojam kao da se gubi informacija s prednjeg kraja. Mislim da sa sigurnosnog aspekta nema razloga za brigu jer je sigurno konstruiran da to podnese bez problema ali subjektivno daje takav osjećaj i traži navikavanje. Do cca 110 km/h djeluje čvrsto kao da je neki motor, a ne skuter

mene isto smeta "manjak informacija s prednjeg kraja"

naročito se primjećuje kad iz svog Poršea 911RS direkt sjednem na Govnara i udvoje krenem za Finsku

ili kad direkt sa CBRke skočim na Govnara i uletim sa 340 u Zagrebački

"informacija s prednjeg kraja Scarabea" :LOL: :LOL: :LOL:


Srki
 
Jedine informacije (prilično nepouzdane) s prednjeg kraja Scarabea su ove:

Aprilia_Scarabeo_200cc_2004_1.jpg



:mrgreen:
 
Mogli su ustedjeti na boji i ne pisati ove oznake na celeru 120, 140, 160  :jesus:
 
Srki said:
mene isto smeta "manjak informacija s prednjeg kraja"

naročito se primjećuje kad iz svog Poršea 911RS direkt sjednem na Govnara i udvoje krenem za Finsku

ili kad direkt sa CBRke skočim na Govnara i uletim sa 340 u Zagrebački

"informacija s prednjeg kraja Scarabea" :LOL: :LOL: :LOL:


Srki


Kako god...... uglavnom...... ako se govori o prvim modelima 2010., lakše bi se oprostile kineske gume i ostale nedorečenosti kad bi skuter bio slab i nebi išo s mjesta jer ga nitko onda nebi niti pokušavao dovoditi u situaciju da bi tako nešto i došlo do izražaja. To su shvatili i sami pa su u redizajnu i neke stvari što se tiče te sigurnosti promijenili već u tvornici.
 
Bio sam sretan vlasnik Scarabeo 200ie skoro 2. godine. Prešao 14000 tisuća bez ikakvih problema. Vozio sam se i zimi na -4. Motor nikada nije zakazao. Vozio sam i po autocesti i po gradu. Za te novce, po meni, najbolji omjer uloženog i dobivenog. Preporuka kod zamjene guma je Michelin city grip. Odlične su pogotovo za tu cijenu cca 550 kn obje.
 
Na kraju če me ta tvrdoća ovjesa odgovoriti od kupnje. Morao bih ga probati negdje da vidim o čemu je riječ.  :misli:
Jel se zna kad bi trebao doći novi model? Da se ne desi da kupim sad ovaj a da mi sljedeći mjesec najave novi... Kakve sam ja sreće...  :LOL:
 
gpernje1 said:
Bio sam sretan vlasnik Scarabeo 200ie skoro 2. godine. Prešao 14000 tisuća bez ikakvih problema. Vozio sam se i zimi na -4. Motor nikada nije zakazao. Vozio sam i po autocesti i po gradu. Za te novce, po meni, najbolji omjer uloženog i dobivenog. Preporuka kod zamjene guma je Michelin city grip. Odlične su pogotovo za tu cijenu cca 550 kn obje.
a sad dalje se vozim ja i skuter je stvarno odlican (y)
 
M@tt said:
Na kraju če me ta tvrdoća ovjesa odgovoriti od kupnje. Morao bih ga probati negdje da vidim o čemu je riječ.  :misli:
Jel se zna kad bi trebao doći novi model? Da se ne desi da kupim sad ovaj a da mi sljedeći mjesec najave novi... Kakve sam ja sreće...  :LOL:
dođi u karlovac i mozes mog probat
 
Kupuješ skuter a nemaš love? :misli: Evo kupi mog Leonarda 150SP, nije skup, pa (vidi na njuškalo) javi na pp. :wink:
 
Sinna said:
Kupuješ skuter a nemaš love? :misli: Evo kupi mog Leonarda 150SP, nije skup, pa (vidi na njuškalo) javi na pp. :wink:

nigdje nisam rekao da kupujem. Samo da je dobra ponuda...  8)
 
M@tt said:
Na kraju če me ta tvrdoća ovjesa odgovoriti od kupnje. Morao bih ga probati negdje da vidim o čemu je riječ.  :misli:
Jel se zna kad bi trebao doći novi model? Da se ne desi da kupim sad ovaj a da mi sljedeći mjesec najave novi... Kakve sam ja sreće...  :LOL:
Ako ništa ne kupuješ, ko je ovo napisa? Možda ja! :LOL: :jesus:
 
Sinna said:
Ako ništa ne kupuješ, ko je ovo napisa? Možda ja! :LOL: :jesus:

Rekla bi Jadranka da je on na putu prema putu da kupi skuter... :mrgreen:
 
to su fore od onog neukog Grčića

"nakon određenog perioda možda ćemo bit u poziciji da evaluiramo događanja na financijskim tržištima u proteklom periodu, te razmotriti opcije koje bi nam mogle, ovisno o situaciji u proračunu, otvoriti mogućnosti za privlačenje potencijalnih ulagača koji bi nam stvorili preduvjete za povećanje BDP-a te posljedično povećanje broja zaposlenih"

za to se nekag dobijala šamarčina i noga u guzicu van iz predavaone


Srki
 
Maestral said:
Rekla bi Jadranka da je on na putu prema putu da kupi skuter... :mrgreen:

E to to.... :) :LOL: tak nekak i je. Ali uvijek dode nesto sto je bitnoje i hitnije od kupnje skutera. A bit ce jednog dana. Nadam se...
 
Denisxxx said:
Tišina neka u ovoj temi...

Ništa ne stavljate slike svojih pila...

Srki aj ti prvi... :mrgreen:
A šta će ić to slikavat. :misli:Sram ga je! :LOL:Ako to smatraš pilom, možda misliš da dime ka pile. :jesus: