Scooter exhaust 2t zujalice :)

malaguti said:
slazem se ,ali vecina stane na tome :LOL: :LOL:

mozda

al to su projketi od 3 stranice, to tamo ni ne spada

i znas i sam da nije tako, da ima stvarno projekata koje vrijedi pogledat, pogotovo one sa 30+ stranica
 
igor86 said:
mozda

al to su projketi od 3 stranice, to tamo ni ne spada

i znas i sam da nije tako, da ima stvarno projekata koje vrijedi pogledat, pogotovo one sa 30+ stranica
istina,ima dobrih projekata....ali vecina je onih losi :wink:
 
Tražim auspuh za Sportcity One 50ccm 2T (zračno hlađenje). Leovince u katalogu još nema ovaj model skutera.
Molio bi ako netko zna koji model točno paše za pomoć. Ako ima ovaj model skutera ili je vidio da je netko stavio drugi auspuh, ali nikako čuo sam ili mislim da paše.

Hvala
 
cele said:
Tražim auspuh za Sportcity One 50ccm 2T (zračno hlađenje). Leovince u katalogu još nema ovaj model skutera.
Molio bi ako netko zna koji model točno paše za pomoć. Ako ima ovaj model skutera ili je vidio da je netko stavio drugi auspuh, ali nikako čuo sam ili mislim da paše.

Hvala
mislin da paše od svih aprilia 50ccm... :misli:
 
ma to je paggio masina,trazis auspuh za piaggio i to je to,nema to posebno auspuh za sportcity pa za runnera pa sr ili sta vec (y)
 
malaguti said:
ma to je paggio masina,trazis auspuh za piaggio i to je to,nema to posebno auspuh za sportcity pa za runnera pa sr ili sta vec (y)

Znači Leovince ZX za Sportcity One 2T je isti kao i za bilo koji Piaggio mašinu?! Ja se ne razumijem toliko u skutere i djelove, ali zvali smo nekoliko servisa i dučana i svi kažu da ne postoji ZX za taj skuter. Jer nije naveden u njihovom katalogu!
 
cele said:
Znači Leovince ZX za Sportcity One 2T je isti kao i za bilo koji Piaggio mašinu?! Ja se ne razumijem toliko u skutere i djelove, ali zvali smo nekoliko servisa i dučana i svi kažu da ne postoji ZX za taj skuter. Jer nije naveden u njihovom katalogu!
pitaj primjerak i prisloni uz skuter i vidi jel pašu nosači...
 
cele said:
Znači Leovince ZX za Sportcity One 2T je isti kao i za bilo koji Piaggio mašinu?! Ja se ne razumijem toliko u skutere i djelove, ali zvali smo nekoliko servisa i dučana i svi kažu da ne postoji ZX za taj skuter. Jer nije naveden u njihovom katalogu!
sve je isto i nosaci i sve,piaggio je piaggio...
 
Naručio sam Leovince ZX za moju mašinu. Lik mi predlaže 5,5g rolice i pitanje je ako želim remen od kevlara? Dali je to bačenih 200kn ili? Sa druge strane čujem da je za takav remen potrebna jača mašina, a moj je sve serijala.
 
cele said:
Naručio sam Leovince ZX za moju mašinu. Lik mi predlaže 5,5g rolice i pitanje je ako želim remen od kevlara? Dali je to bačenih 200kn ili? Sa druge strane čujem da je za takav remen potrebna jača mašina, a moj je sve serijala.

Moje misljenje je da je kevlar belt nepotrebna invesiticija.
Dobra je to stvar za high-stage tunirane masine, ali i tada po meni samo za trkacu upotrebu (ceste kontrole/izmjene).
Koliko sam puta cuo da je nekome pukao i/ili se pretjerano trosio taj kevlar-belt.
Ima i onih koji su s njime napravili puno km, ali malo je takvih.
Po meni, za every-day najbolji izbor je originalni remen.
Pa i ja na 180ccm cvaji imam originalni remen, a i zadrzati cu ga i sada kada ugradim Malossi variomat.
 
čuo sam od nekih ljudi koji su imali na svojim tjuniranim skutovima kevlar remen da dosta krade na startu a i da krade krajnju
evo i kolega ima na aprilijisr kevlar i ne vidi se baš neka razlika, njega jedino muči što nikak ne može naštelat motor
 
biker4life said:
Moje misljenje je da je kevlar belt nepotrebna invesiticija.
...
Po meni, za every-day najbolji izbor je originalni remen.
potpis

juric_16 said:
čuo sam od nekih ljudi koji su imali na svojim tjuniranim skutovima kevlar remen da dosta krade na startu a i da krade krajnju
evo i kolega ima na aprilijisr kevlar i ne vidi se baš neka razlika, njega jedino muči što nikak ne može naštelat motor
pa da, mislim da je malo siri, pa ide nesto drugaciji setup prijenosa. (valjda)
 
cele said:
Naručio sam Leovince ZX za moju mašinu. Lik mi predlaže 5,5g rolice i pitanje je ako želim remen od kevlara? Dali je to bačenih 200kn ili? Sa druge strane čujem da je za takav remen potrebna jača mašina, a moj je sve serijala.
roline 5.5g su sasvim ok za serijalu uz zx,kevlar nemoj uzimati,snjim nista neces dobiti a traje krace od serijskog i jos imas rizik da ti pukne negdje....
 
malaguti said:
roline 5.5g su sasvim ok za serijalu uz zx,kevlar nemoj uzimati,snjim nista neces dobiti a traje krace od serijskog i jos imas rizik da ti pukne negdje....
Šta misliš o drugoj opruzi za kvačilo? Mislim da je spomenuo da se uzme malo tvrda, kako bi se izgubila rupa u startu, tj. dobilo što linearnije ubrzanje.
 
cuj trebalo bi se igrati sa malim susticama i velikom sustom,a ovisi sta zelis,tvrde da kvacilo odvaja na vecim okretajima ili mekse da odvaja na nizim okretajima...
 
To je on spomenuo da hvata na višim okretajima jer je tad veči okretni moment. Dali se osim toga gubi šta na krajnjoj ili neke druge nuspojave?