Sigurnost

samo gas i nedozvolit nikome da se približi, otvorit četiri para očiju i molit boga da dobro prodje.
 
biker4life said:
Malo opreznije kroz raskrižja i crne točke opčenito - ako ne paziš sam na sebe nece ni nitko drugi na tebe.

Izuzev toga - samo gaaaas.

A i otvoreni auspuh dobro dođe. 8)

:biker:
Dodao bi jos samo drzanje distance ako se vozis u koloni. Vrijeme je sve. Ako ga imas dovoljno za uocit i reagirat, 80% posla je obavljeno.

Niski let je nes drugo  :mrgreen:

1010955_479916222094817_1835714843_n.jpg
 
Bojim se da nema recepta za sigurniji život na 2 kotača,ovisis vise o drugom nego o sebi,uz najveću pažnju te skupi na semaforu i sta da radiš
 
Ja dok sam bio u fazi razmisljanja "samo gas"  nisam si htjeo kupiti motor. :sad:
Ne vozim kao baba....potegnem i do 300 i poderm rubove gume ali treba voziti
sa glavom inače nemamo šanse.
Treba izbjegavati noćnu vožnju i paziti na klasične za nas opasne situacije.
Neki dan sam htjeo na lokalnoj cesti preteći bus...ravno pregledno ali nisam jer sam pretpostavio nesto...
Da nisam......
Auto je sa sporedne odlučio prije busa ubacit se i skrenut lijevo...
Točno u mene da sam preticao....
Da je bilo samo gas :palacdolje:


 
Uvijek kad sam dofurao neki motor doma,stari mi je govorio,"sine kupio si smrt".Bio je u pravu.A jednom me nazvao i pitao gdje sam?Ja mu velim na grobniku.A on meni,opet pizdarije stvaras,najebat ces. Dobro,dobro, samo polako vozi.Hocu tata.........................Motori su hodanje po jaaaaako tankoj zici.Bog me je sacuvao 100%.To sam siguran. :naklon:
 
Ne kaže se bezveze: "Bog čuva pijane, lude i malu dicu."

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Ne kaže se bezveze: "Bog čuva pijane, lude i malu dicu."

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Naravno,
jer pametni se znaju sami čuvat ;) :mrgreen:
 
Ma zna se Nakarije cuvat.
Sve po propisima.
A za niski let  se trosi dizlo.
Sto bi rekao Martin Cesenj,
"motor odmah proradi i rado se obrce..."

 
Vozi sigurno vozi tenk!!! :mrgreen:
Za sve ostalo je lutrija.
Mozes biti i pametan i spretan ali kad ti vrijeme dode jebiga!!! :sad:
 
bendix said:
Ma zna se Nakarije cuvat.
Sve po propisima.
A za niski let  se trosi dizlo.
Sto bi rekao Martin Cesenj,
"motor odmah proradi i rado se obrce..."

Martin Cesenj  (y)

dugo vremena obavezna lektira
 
Znači da je to samo sudbina i loša karma. Budala ima i biti će ih tj trebaš paziti da ne naletiš na nekog takvog. Možeš se paziti koliko hoćeš ali od Budala pobjeći nečeš. 8)
 
mg749ie said:
Znači da je to samo sudbina i loša karma. Budala ima i biti će ih tj trebaš paziti da ne naletiš na nekog takvog. Možeš se paziti koliko hoćeš ali od Budala pobjeći nečeš. 8)
a tako nekako izgleda horoskop motorista  :misli: :misli:
 
mg749ie said:
Znači da je to samo sudbina i loša karma. Budala ima i biti će ih tj trebaš paziti da ne naletiš na nekog takvog. Možeš se paziti koliko hoćeš ali od Budala pobjeći nečeš. 8)



dovoljno je voziti se brzinom prometa koji tece,pa da me netko pokusa izbacit iz moje trake,namjerno ili slucajno,sto nije nimalo ugodno kad te gromada lima stjera ni kriva ni duzna na rub ceste,jesam ja sad budala koja vozi po propisu,ili sam budala koja da bi izbjegao te scene da gas?

najbolje se osjecam kad te limene kante ostavim iza sebe a za to je potreban gas,sta ce se dogoditi ispred mene,ja ne znam,jer da znam ne bi bilo rubrike rip,naravno da nitko ne zeli tamo zavrsiti,i vecina ne razmislja o tome,motor smo izabrali svojom voljom,vjerujem da vecina to shvaca,i zato dogodit ce se ono sto nam je zapisano,glupo je analizirati,sto bi tribali sjedit doma i ne izlaziti vani, pa opet cemo umrijeti od nekog vraga,mozda prije nego sto se nadamo,tko to zna.