skuterom serijalom 50 ccm 2t AC PU-ZG-PU - moguće ili ne

Status
Not open for further replies.
bmw m 5 said:
zakon skuter....ide kao i prvog dana....Stvarno bi sa njim mogao bilokamo....pouzdan je do boli... :mrgreen:

da, ali to je LC
to je brzo
ja bi s AC
to je već velik rizik :LOL:
 
liberty said:
da, ali to je LC
to je brzo
ja bi s AC
to je već velik rizik :LOL:
ma koji rizik...ti liberti su neunistivi....Mi smo ko klinci sa apencima isli u Kopar i Trst...iz Rovinja...Bez beda. Ja sam za...ima da struzemo fuzice... :LOL:
 
bmw m 5 said:
ma koji rizik...ti liberti su neunistivi....Mi smo ko klinci sa apencima isli u Kopar i Trst...iz Rovinja...Bez beda. Ja sam za...ima da struzemo fuzice... :LOL:

da
do kopra ti je 50 km
želiš me navuči na tanki led a do zg je 300 km :mrgreen:
najviše me brine onaj uspon iznad Rijeke pa sve do Risnjaka :shock:
 
liberty said:
da
do kopra ti je 50 km
želiš me navuči na tanki led a do zg je 300 km :mrgreen:
najviše me brine onaj uspon iznad Rijeke pa sve do Risnjaka :shock:
apn 6 može  :mrgreen:
 
Moze skuteric to :dodaj malo ulja u rezervar i kreni  :wink:
 
liberty said:
da
do kopra ti je 50 km
želiš me navuči na tanki led a do zg je 300 km :mrgreen:
najviše me brine onaj uspon iznad Rijeke pa sve do Risnjaka :shock:
ako ne...fiesta je spremna...troskove na pola...i gas...Ali bila bi fora u koznjaku pojaviti se u Zg...A racunam negdje 3 rezervara do gore....to je to. ispod sica stavimo gablec i litru bevande..to je to..Laganini... (y)
 
liberty said:
da, ali to je LC
to je brzo
ja bi s AC
to je već velik rizik :LOL:

gle frajeru.. ja sam bil spreman ic s ekipom s MS-a do rijeke sa zipom!  i sve bi bilo dobro da nije kisa padala cijeli vikend!  (y)  nisi jedini lud ne brini!  :D
 
isa bi i ja ali san daleko od vas i ilegalan san vozač (neman dozvolu :mrgreen: :mrgreen:)
a recite mi nebi bas valjalo drzat pun gas bez stajanja 40-50 km ili bi se tribalo vozit sa 3/4 gasa??
 
dolac said:
isa bi i ja ali san daleko od vas i ilegalan san vozač (neman dozvolu :mrgreen: :mrgreen:)
a recite mi nebi bas valjalo drzat pun gas bez stajanja 40-50 km ili bi se tribalo vozit sa 3/4 gasa??
ti ga bas hoces zaklat ? sa 3/4 gasa se najljepse vozis..motoru odgovara...a bogami i tvom novcaniku(radi potrosnje) (y)
 
narmalno da mozes sa 50ccm gdje hoces,samo je stvar koliko dugo ces se voziti,poludit ces od dosade :mrgreen:
 
malaguti said:
narmalno da mozes sa 50ccm gdje hoces,samo je stvar koliko dugo ces se voziti,poludit ces od dosade :mrgreen:
za to je bog stvorio gostione i kafice na potezu Pula-Zagreb... :LOL: Bitno da nije kisa...i dobra zabava je zagarantirana...Moglo bi se nakon povratka otvoroti topic sa slikama avanture.... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
za to je bog stvorio gostione i kafice na potezu Pula-Zagreb... :LOL: Bitno da nije kisa...i dobra zabava je zagarantirana...Moglo bi se nakon povratka otvoroti topic sa slikama avanture.... :mrgreen:
tako je,ja sam u "mladosti" sa firefoxom radio dosta kilometara,a svi su govorili to je nabrijano i neces uspjeti doma doci sa njim :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
ti ga bas hoces zaklat ? sa 3/4 gasa se najljepse vozis..motoru odgovara...a bogami i tvom novcaniku(radi potrosnje) (y)

ne mislin ga ja klat nego me zanima da li bi to masina mogla podnit
 
dolac said:
ne mislin ga ja klat nego me zanima da li bi to masina mogla podnit
gdje bi ti vozio 50km bez pustanja gasa? bez obzira sta ides cca 80kmh...
 
meni kad bi se zipac pregrija bi se izgasia i onda bi ga pustia dok popusim cigaru i pici dalje  :mrgreen: isto zracno hladenje i ful gas stalno
 
kako vi primjetite da van se ac skuter pregrije...ja bar mislin da se moj nije nikad...a najduza tura bila u bilice(ŠI) na moto party,cca 100 km u jednom smjeru,dvoje na motoru...
 
Lugburz said:
kako vi primjetite da van se ac skuter pregrije...ja bar mislin da se moj nije nikad...a najduza tura bila u bilice(ŠI) na moto party,cca 100 km u jednom smjeru,dvoje na motoru...

meni se 2 puta dogodilo.. nista samo se izgasi gurnes ga sa ceste i cekas da se oladi
 
iluvatar said:
meni se 2 puta dogodilo.. nista samo se izgasi gurnes ga sa ceste i cekas da se oladi

:LOL:
baciš ga u provaliju :mrgreen:
ne, ako pada kiša je idealno - neće se pregrijati, imat će vodeno hlađenje :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.