skuterom serijalom 50 ccm 2t AC PU-ZG-PU - moguće ili ne

Status
Not open for further replies.
ma stanes kad ti je dosta voznje i malo se odmorite i ti i skuter,nema straha...
 
liberty said:
čuj
išao sam na jedan Forum party u 4. mj. 2008 - znaš koliko je bilo u Gorskom kotaru (osim što je kiša lila) - 8 stupnjeva
tako ako se vrijeme zainati - moglo bi u 10. mj. biti nekih maximalnih 10-12 stupnjeva tamo

reci mi - svako koliko bi ti stao da se mašina ohladi :wink:


nebi stajao.......tjerao bi dok imam goriva, i onda bi sipao na oko 150km i pred ZG.......i to je sve

išao sam BTom u VŽ, 2007god i nisam stao 270km, kako sam krenuo od kuće,pa sve do ulaza u VŽ........za motosusret koji je bio početkom 7mj, al računaj da BT nema ventilator........pa tako vjerujem da ni ovom skuteru ništa nebi bilo.......danas sam ga sastavio, dobro ide,novi klip je unutra........treba ga malo razraditi......i probati,ako dođe do nekih grešaka da to otklonim.......a još ima 70cc,htio sam staviti 50cc nazad,al nisam mogao nabaviti neki polovan cilindar........i još moram prijenos srediti, prelake rolnice sam stavio, al to sutra bude rješeno......

samo, mali je rezervoar,to mi je problem,ima 6,5 litara......da je barem 10tak,to bi bilo OK.......da nemoram uopće stati......


jedino me vrijeme brine, nebi kretao ako baš kiša lije......
 
meni ti je rezervoar 5 litara :LOL:
s 4 litre pređeš pri tim nekim brzinama max 110 km
tankam u Rijeci
zapali mi se na Risnjaku
gurnem ga u Mrežnicu
stopiram do zg

:mrgreen:
 
biker4life said:
I vratis se s onim VXRom.
:LOL: :LOL: :LOL:


A sad zaozbiljno, iz tvog iskustva - kolika je odrziva brzina otvorenom cestom na tom skuteru? :misli:

idemo izmjeriti
ajde idemo ti i ja ovih dana (četvrtak najbolje) poslijepodne đir Pu-Barbariga-Bale :)
ja ga po Premanturskoj držim negdje 55-65 kmh po kazaljci, ovisno o usponima i sl.


btw. skuter je najdalje bio u Fažani :mrgreen:
 
ja nemogu vozit takvom brzinom, jedino da i ja vozim 50ccm
možda mi bmw posudi hihi :mrgreen:
 
mv_agusta said:
ja nemogu vozit takvom brzinom, jedino da i ja vozim 50ccm
možda mi bmw posudi hihi :mrgreen:

cura has spoken: prekinut ću s tobom ako stvarno odeš. nešto ćete zgaziti. od  tebe bi ostala velika mrlja na cesti :LOL:
 
AC ne traži stajanje da bi ga ohladio ... ;)

nisam pročitao tamu extremno detaljno, ali što se tiče stajanja i odmaranja, to isključivo zavisi od tebe, a ne od skuta... ;) .. kad se tebi odmara, onda staneš i odmoriš ... ali onda odmor mora trajati najmanje 10ak min ... jer kad sa AC skutom staneš, dolazi do trenutnog porasta temperature ali samo na kratko, a onda se počinje hladiti sam od sebe, odnosno od vanjskog utjecaja.. ;)

E da, ponesi si i nešto za čitati usput... da ti ne bude dosadno u vožnji ...  :LOL:

Inače, imaš moju apsolutnu podršku u ovom poduhvatu ...  (y)
 
ma daj strasilo nemoj ga nagovarati,garant bi ga nesto satralo...

izgledao bi ko medo na biciklu :LOL: :LOL:
 
malaguti said:
ma daj strasilo nemoj ga nagovarati,garant bi ga nesto satralo...

izgledao bi ko medo na biciklu :LOL: :LOL:

meni su zanimljivi takvi poduhvati ...  (y)

ja sam opatno blizu bio da krenem pocketom prije dvije godine... u zadnji tren me ekipa odgovorila...  :LOL: (ali tračak želje još uvijek postoji  8) )
 
strasilo said:
meni su zanimljivi takvi poduhvati ...  (y)

ja sam opatno blizu bio da krenem pocketom prije dvije godine... u zadnji tren me ekipa odgovorila...  :LOL: (ali tračak želje još uvijek postoji  8) )
sjecam se te price sa voznjom sa pocketima...

imam negdje u nekom moto casopisu starom par godina kako je isa jedan tip sa pocketom ali neznam od kud do kud i isli su sa kombijem iza njega,samo se sjecam da je pocket krepao malo prije cilja :(
 
malaguti said:
sjecam se te price sa voznjom sa pocketima...

imam negdje u nekom moto casopisu starom par godina kako je isa jedan tip sa pocketom ali neznam od kud do kud i isli su sa kombijem iza njega,samo se sjecam da je pocket krepao malo prije cilja :(

bio je minibajk
i zamalo je stigao do ST-a
bilo je to u Moto Pulsu (y)
 
liberty said:
bio je minibajk
i zamalo je stigao do ST-a
bilo je to u Moto Pulsu (y)
da minibike/pocket...da u nekom motopulsu,potrazit cu sutra ako stignem i napisati par rijeci (y)
 
Status
Not open for further replies.