Stari Grobnik u novom izdanju - -

Izgleda da će ipak biti nešto od svega. Ne znam za samu stazu no počinje obnova popratnih objekata. (krov, fasada....)
 
Žile. said:
Izgleda da će ipak biti nešto od svega. Ne znam za samu stazu no počinje obnova popratnih objekata. (krov, fasada....)
Jesi li ti ili tvoja firma angažirani s obzirom da reklamiraš fasade? :misli: :wink:
 
Sinna said:
Jesi li ti ili tvoja firma angažirani s obzirom da reklamiraš fasade? :misli: :wink:

Trebao bih dobavljati materijale no nije sigurno jer ja radim samo cash and carry :D
Frend je radio troškovnik za sanaciju hidroizolacije krova pa zato pretpostavljam da se ide u to...
 
Što se zlopatite toliko s tim grobnikom, dođite na kRRndiju, besplatno je, a i stavili su dobar dio novog asfalta.  :mrgreen:

Jedino što je izvoRR presušio  :palacdolje:

:mrgreen:
 
Jel to onih 500-600 metara nekakve cestice za koju lokalci misle da je 'rvacki Nordschleife :misli:
 
Cvitak said:
Jel to onih 2x2500 metara nekakve cestice za koju lokalci misle da je 'rvacki Nordschleife :misli:
yep. https://www.youtube.com/watch?v=TTf9Av50oQM
 
Vako kaže Alpe adria kalendar za 2017:
DRAFT CALENDAR AARR 2017:
AA 04 01.-02.07. Grobnik (old Asphalt), Superstock300,

AA 06 08.-10.09. Grobnik (new Asphalt) , all classes
A sa Grobnika kažu : U planu nam je tijekom srpnja preasvaltirati stazu.
Nadamo se da će sve biti u redu sa dokumentacijom.
 
Oce li samo navuc sloj ili slozit pasice i poravnati nagibe ?
 
maivic said:
Vako kaže Alpe adria kalendar za 2017:
DRAFT CALENDAR AARR 2017:
AA 04 01.-02.07. Grobnik (old Asphalt), Superstock300,

AA 06 08.-10.09. Grobnik (new Asphalt) , all classes
A sa Grobnika kažu : U planu nam je tijekom srpnja preasvaltirati stazu.
Nadamo se da će sve biti u redu sa dokumentacijom.

živi bili pa vidjeli... :paper:
malo sam skeptičan ali čuda se ponekad i dešavaju... :mrgreen:
 
i ja sam to gledao pozitivno pa su mi objasnili da sa novim asvaltom ide manja granulacija, a to prati manji grip i više klizanja šta rezultira manjom brzinom. jedino pozitivno je šta ostaje nagib