V-Strom 1000

Evo jedna iz vožnje, tek toliko... :mrgreen:

s4eOWHal.jpg

http://i.imgur.com/s4eOWHa.jpg

Bilo je u planu ponijeti GoPro Chest Mount (za preko jakne), pa staviti kameru na njega, ali na kraju nisam...
 
Javi se na vstrom forum. Tamo ces dobit sve odgovore. Nova korpa ti kosta 400eur, a moze se reparirat za 100eur, pa ne bude vise treslo ;D.
Problem korpi je kaj ce ti se cca 24tis km opet sjeb..
 
Elias said:
f6ed9a3577024893a81644c4a93ad6bd.jpg


Kušnja!!

Leergewicht 303kg  :misli:
Malo mi se puno čini, pa ni moj i  Stelvio koji je još teži nisu tako teški. Kuferi i zaštita po mome ne mogu toliko težit.



tibertov said:
Moj je bolji :)
1924189a6a336adcf00bd994975c17b4.jpg

I još koja riječ molim  8)
 
Tmax said:
Leergewicht 303kg  :misli:
Malo mi se puno čini, pa ni moj i  Stelvio koji je još teži nisu tako teški. Kuferi i zaštita po mome ne mogu toliko težit.
.. grubi previd (za 100 kg) ..prazan je oko 200 kg. (znači bez tekućina) tj. 203 kg.
 
228kg sa svim tekućinama, inkl. benzin + kuferi i ono malo protektora nemore nikako bit 303kg, ovi su se malo zajebli na vagi....
 
tibertov said:
Nije neki mister, ali motor je jako udoban, a to mi je najbitnije, bez problema radim preko 400km i više u danu.

400 km dnevno napravi i tomos  :LOL: :LOL:
 
tibertov said:
Samo sam tebe cekao  :LOL:, kaj su čehi ošli doma  :LOL:

:LOL: :LOL:
Nije .... baš danas mi dolaze neki Česi i u drugi ap. Bugari, doduše u jednom su mi Englez i Njemica mlađa 25 godina od njega... majku mu, ružan ko lopov, a ova komad i pol. On neki lord, biti će da je pun ko brod.
 
tibertov said:
Nije neki mister, ali motor je jako udoban, a to mi je najbitnije, bez problema radim preko 400km i više u danu.

a koji je to u klasi,ili malo iznad,mister.. :misli:
strom je exstra.. (y)
 
Ne kuzim bas pitanje...  Mislis na kubikazu? 1037, da malo su usrali motku s tim kaj se tice osiguranja, al izgleda da njih boli kuki za to.
 
Cbf je odlican motor, sve je bilo kako treba, ali ja od uvijek vozim enduro motore pa sam se brzo vratio na stroma, a on u ovih 7000km nije imao manu. Jako je udoban. Zastita od vjetra je dobra ako se kupi touring vjetrobran. Cbf je dobro vukao, ali si ga trebao dizat na 6-7tis obrt, strom odmah vuce na 4tis. Malo je u gradu nemiran, vise voli otvorene ceste. Svjetlo je ubitacno.  Nisam nikad imao motor s tako dobrim osvjetljenjem. Potrosnja prosjek 6 lit.
 
tibertov said:
Cbf je odlican motor, sve je bilo kako treba, ali ja od uvijek vozim enduro motore pa sam se brzo vratio na stroma,  ........................................

A vidi i ja sam prije imao CBF-a al sam ostao na Hondi  :D