YAMAHA HRVATSKA

Ghostrider-SB

New member
Obzirom nemam obicaj hvalit bilo koju firmu vezanu za moto svijet u rvaCkistanu nemogu a da neostavim komentar vezano za firmu iz naslova.

DakleN, vako jelte, oko bozica prosle godine postadoh ne bas ponosni vlasnik (  :mrgreen:  ) prerenomiranog đamahinog prometala prigodno nazvanog R1 iz 2005. godine, nekoliko tjedana poslije toga poceli su prvi problemi uslijed cega sam dijagnosticirao kvar na TPS senzoru i obratio za savjet kome drugom doli nasem Joki  :mrgreen:
Joke se kao pravi tataratirac iskazao u cijelom svom svijetlu ( fala Joke  :0648:  :jesus: ) te pojasnio, objasnio i uputio na koju adresu treba kucati... i jesam  :mrgreen:
Gospodin iz Yamahe HR u telefonskom razgovoru uputio me na otklanjanje kvara u ovlasteni servis BIG BIKE Slavonski Brod ni manje ni vise nego O TROSKU YAMAHE  :shock:  ..nadalje, zasto cudjenje ?! Zato jer sam ih upozorio da nisam prvi vlasnik, nisam imao pismo opoziva, nisam imao servisnu knjizicu, iako je proslo gotovo devet godina od kupnje i bla bla bla ali bez obzira na sve prihvatili su motor takav kakav je bez postavljanja glupih pitanja kako je obicaj kod nas.
Istog dana obratio sam se vlasniku BIG BIKEa gdinu N. Jagodicu koji je motor odmah preuzeo i unutar tjedan dana otklonio kvar, tj. ugradili su novi TPS senzor o svom trosku.

Gdin Jagodic i njegovi majstori pokazali su se kao izuzetni profesionalci u svom poslu, skolovani, pedantni i izuzetno azurni, te im se i ovim putem jos jednom zahvaljujem svima  (y)

Dakle Paciclittle, biker4life i drugi ponosni vlasnici R1 2004-06 ukoliko vam se desi problem takve prirode gospoda iz YAMAHA HR su vam na usluzi  (y)

Za pitanja, podpitanja, podjebavanja i ino moze sad  :jesus:





 
pošteno :mrgreen:

aj bar neki servis u Rvacku radi, unatoč tome što si se zajebo što si to sranje kupio :LOL:



Srki
 
Da nebude zabune za mene je đamahahahahaha i dalje smece  :mrgreen:  :LOL:  al servisna mreza im je jeeeeebeeeenoooo jaka  :shock:    (y)  to u ovi 17ak godina RR svijeta nikad nedozivih  :?  a izciganio bi sve sto se moglo  :LOL:
 
KING RR said:
Obzirom nemam obicaj hvalit bilo koju firmu vezanu za moto svijet u rvaCkistanu nemogu a da neostavim komentar vezano za firmu iz naslova.

DakleN, vako jelte, oko bozica prosle godine postadoh ne bas ponosni vlasnik (  :mrgreen:  ) prerenomiranog đamahinog prometala prigodno nazvanog R1 iz 2005. godine, nekoliko tjedana poslije toga poceli su prvi problemi uslijed cega sam dijagnosticirao kvar na TPS senzoru i obratio za savjet kome drugom doli nasem Joki  :mrgreen:
Joke se kao pravi tataratirac iskazao u cijelom svom svijetlu ( fala Joke  :0648:  :jesus: ) te pojasnio, objasnio i uputio na koju adresu treba kucati... i jesam  :mrgreen:
Gospodin iz Yamahe HR u telefonskom razgovoru uputio me na otklanjanje kvara u ovlasteni servis BIG BIKE Slavonski Brod ni manje ni vise nego O TROSKU YAMAHE  :shock:  ..nadalje, zasto cudjenje ?! Zato jer sam ih upozorio da nisam prvi vlasnik, nisam imao pismo opoziva, nisam imao servisnu knjizicu, iako je proslo gotovo devet godina od kupnje i bla bla bla ali bez obzira na sve prihvatili su motor takav kakav je bez postavljanja glupih pitanja kako je obicaj kod nas.
Istog dana obratio sam se vlasniku BIG BIKEa gdinu N. Jagodicu koji je motor odmah preuzeo i unutar tjedan dana otklonio kvar, tj. ugradili su novi TPS senzor o svom trosku.

Gdin Jagodic i njegovi majstori pokazali su se kao izuzetni profesionalci u svom poslu, skolovani, pedantni i izuzetno azurni, te im se i ovim putem jos jednom zahvaljujem svima  (y)

Dakle Paciclittle, biker4life i drugi ponosni vlasnici R1 2004-06 ukoliko vam se desi problem takve prirode gospoda iz YAMAHA HR su vam na usluzi  (y)

Za pitanja, podpitanja, podjebavanja i ino moze sad  :jesus:

… stvarno si me pozitivno iznenadio ovim postom  (y)

ali ne obzirom na pruženu informaciju, već zbog toga što si ti to napisao

  :mrgreen: :LOL:
 
Sta mislis kako je tek meni  :?  samarcina da nemoze bit veca  :LOL:  jbte sad vise nemogu ni pljuvat po njima  :palacdolje:  :LOL:
 
KING RR said:
Sta mislis kako je tek meni  :?  samarcina da nemoze bit veca  :LOL:  jbte sad vise nemogu ni pljuvat po njima  :palacdolje:  :LOL:

:LOL:

… nećemo mi ništa tu profitirati posebno ;) i sam to ne želim,  8)
  ali evo
kad već pišemo o tome, a trenutno je to i tvoja firma  :mrgreen:



Joke mi je na tel. nekoliko puta dao dobru informaciju  (y)
a
Jago ...evo jedan detalj ;)
kad su mi ugrađivali prošli nosač tablice koji je aftermarket i
izvan garantnog roka, Pero koji je vrhunski majstor – JBGa dogodi se
pobjeglo mu je i ogrebao je dio oplatice na repu, ali pazi sad;
ispod i to svega 10tak cm  … ja to vjerojatno uopće ne bih ni vidio ;)

… kod predaje su mi rekli da je već naručen novi o trošku firme i kad stigne,
da ću biti kontaktiran kako bi to zamijenili – a tako je i bilo  8)


P.S.
mogao bih niz detalja još napisati i tako mi svejedno kako će netko
to doživjeti, ali isto tako, kad je nešto loše, treba napisati i ako je dobro  (y)
 
KING RR said:
Obzirom nemam obicaj hvalit bilo koju firmu vezanu za moto svijet u rvaCkistanu nemogu a da neostavim komentar vezano za firmu iz naslova.

DakleN, vako jelte, oko bozica prosle godine postadoh ne bas ponosni vlasnik (  :mrgreen:  ) prerenomiranog đamahinog prometala prigodno nazvanog R1 iz 2005. godine, nekoliko tjedana poslije toga poceli su prvi problemi uslijed cega sam dijagnosticirao kvar na TPS senzoru i obratio za savjet kome drugom doli nasem Joki  :mrgreen:
Joke se kao pravi tataratirac iskazao u cijelom svom svijetlu ( fala Joke  :0648:  :jesus: ) te pojasnio, objasnio i uputio na koju adresu treba kucati... i jesam  :mrgreen:
Gospodin iz Yamahe HR u telefonskom razgovoru uputio me na otklanjanje kvara u ovlasteni servis BIG BIKE Slavonski Brod ni manje ni vise nego O TROSKU YAMAHE  :shock:  ..nadalje, zasto cudjenje ?! Zato jer sam ih upozorio da nisam prvi vlasnik, nisam imao pismo opoziva, nisam imao servisnu knjizicu, iako je proslo gotovo devet godina od kupnje i bla bla bla ali bez obzira na sve prihvatili su motor takav kakav je bez postavljanja glupih pitanja kako je obicaj kod nas.
Istog dana obratio sam se vlasniku BIG BIKEa gdinu N. Jagodicu koji je motor odmah preuzeo i unutar tjedan dana otklonio kvar, tj. ugradili su novi TPS senzor o svom trosku.

Gdin Jagodic i njegovi majstori pokazali su se kao izuzetni profesionalci u svom poslu, skolovani, pedantni i izuzetno azurni, te im se i ovim putem jos jednom zahvaljujem svima  (y)

Dakle Paciclittle, biker4life i drugi ponosni vlasnici R1 2004-06 ukoliko vam se desi problem takve prirode gospoda iz YAMAHA HR su vam na usluzi  (y)

Za pitanja, podpitanja, podjebavanja i ino moze sad  :jesus:

Dobro za znati. (y)
 
Ovako je to počelo, 19.01. ove godine  :mrgreen:

Pozdrav  (y)
Zvao bi al neznam gdje i kako uglavnom prica se po selu da imas yamaha servis  :mrgreen:

trebam TPS senzor za R1 2004-06 broj 5FL-85885-02
motor ima 22 soma i nije odradjen taj senzor u vrijeme kad je bio opoziv pa je naravno sad poceo rikavat, zanima me jel imas, novi, polovni, te koja je cijena?
 
Sa BIG BIKE servisom osobno isto imam samo pozitivna iskustva...
Profesionalno,stručno,u dogovorenom roku... (y)
Na kraju,motor izguraju van,a ručke umotane prozirnom folijom da se ne uprljaju... :0648: :0648:
  Nema šta,dovoljno dobro čak i za ultramotopicajzlu kao što sam ja... :mrgreen:
 
joke said:
Ovako je to počelo, 19.01. ove godine  :mrgreen:

Pozdrav  (y)
Zvao bi al neznam gdje i kako uglavnom prica se po selu da imas yamaha servis  :mrgreen:

trebam TPS senzor za R1 2004-06 broj 5FL-85885-02
motor ima 22 soma i nije odradjen taj senzor u vrijeme kad je bio opoziv pa je naravno sad poceo rikavat, zanima me jel imas, novi, polovni, te koja je cijena?

eee bas tako  :mrgreen:

nego daj pljuni cijenu za senzor i zamjenu da raja zna kolko si mi krznenih ustedio  8)  :mrgreen:
 
KING RR said:
eee bas tako  :mrgreen:

nego daj pljuni cijenu za senzor i zamjenu da raja zna kolko si mi krznenih ustedio  8)  :mrgreen:

...da sad ne kopam, radni sat je cca 200, a tps nekih 1200, dakle ukupno cca nekih 200 europljana
 
GSX 1402 said:
tko ima vezu za ulje vozi Yamahu  :mrgreen:

... kod tebe je sve ionako već naopako  :LOL:

BTW
moguće kod nekih starijih modela  :mrgreen: ali sjećam se i kad sam kupovao prošlu Yamahu,
plašili su me, osim za ulje i kako šarafi otpadaju, no za sada  :mrgreen: je sve OK

      ;)
 
joke said:
...da sad ne kopam, radni sat je cca 200, a tps nekih 1200, dakle ukupno cca nekih 200 europljana

Ma predivno  :mrgreen: 

Jel ima jos kakav opoziv da to sve prepakiram dok ste dobre volje  :LOL:
 
Koji je ovo k..ac :shock:, koje ulizivanje :povraca:, ja iman samo pozitivna iskustva sa servisom Yamahe(P&B) u Splitu pa o tome dostojanstveno šutin. :misli: 8)
 
eto.
treba samo znat koji motor kupit..  :LOL:
 

Malo sam online zadnjih par dana jer imam neke gRRađevinske radove doma :mrgreen: , pa nisam stigao pitati - King, kako ti se manifestirao problem sa TPS-om?

Pretpostavljam da se po broju šasije, u ovlaštenom servisu, može provjeriti jeli to mjenjano? Mada na mojoj je vjerovatno (?) promjenjeno, prvi vlasnik je nekoliko sezona bio kum od vlasnika Yamahinog salona u Puli (ako imam prave informacije, a mislim da imam), a vlasnik prije mene je bio upravo taj spomenuti vlasnik Motoboxa.

Hvala.

BTW zanima me jedna stvar - koliko čekate dijelove u ostatku HR, ako nečega nema na stanju kod lokalnog dilera? Kod mene taj rok varira nekada od par dana, pa i do 5-10 radnih dana, a to mi se čini malo previše. :misli: Konkretno čekam brtvu poklopca ventila i brtvu poklopca pick-upa od prošlog utorak (ili srijede)...


joke said:
...da sad ne kopam, radni sat je cca 200, a tps nekih 1200, dakle ukupno cca nekih 200 europljana

Nije (osjetno) više? :misli: