YAMAHA HRVATSKA

....do daljneg servis radim u P&B Split (y) Dodje me nešto skuplje zbog troškova puta, ali zato uvijek imam dobar razlog za đir do Splita  :mrgreen:
 
Onaj tko se sprema radit nesto na motoru a unaprijed nenaruci dijelove sam si je kriv  8).  vec nekoliko godina sam servisiram sve svoje drloge, raspitam se sto i kako, narucim ono sta trebam i tek kad imam sve na hrpi rastavljam drlog, 90% dijelova kupujem na ibeju, razloga je nekoliko, recimo triput je jeftinije i brze stigne nego kad se preko servisa narucuje ;)
Da joke nije bio postenjacina i da me nije savjetovo i da nisu htjeli zamjenit o svom trosku nepada mi napamet da im platim dva soma kn za to govno kad je na ibeju taj tps senzor 77 dolara, stigo bi za 15ak dana i zamjenio bi ga sam za manje od sat vremena ;)
al eto, imao sam srecu pa se sve poklopilo, ali sutra da nesto trebam radit na tom smecu prvo bi narucio pa onda rastavljo ;)
 
KING RR said:
Onaj tko se sprema radit nesto na motoru a unaprijed nenaruci dijelove sam si je kriv  8).  vec nekoliko godina sam servisiram sve svoje drloge, raspitam se sto i kako, narucim ono sta trebam i tek kad imam sve na hrpi rastavljam drlog, 90% dijelova kupujem na ibeju, razloga je nekoliko, recimo triput je jeftinije i brze stigne nego kad se preko servisa narucuje ;)
Da joke nije bio postenjacina i da me nije savjetovo i da nisu htjeli zamjenit o svom trosku nepada mi napamet da im platim dva soma kn za to govno kad je na ibeju taj tps senzor 77 dolara, stigo bi za 15ak dana i zamjenio bi ga sam za manje od sat vremena ;)
al eto, imao sam srecu pa se sve poklopilo, ali sutra da nesto trebam radit na tom smecu prvo bi narucio pa onda rastavljo ;)

I ja uglavnom tako radim, ali zaista nisam mislio da može nastati problem sa jednom najobičnijom brtvom. :neznam:

Škola za drugi put. Nadam se samo da će stići, sutra, ili početkom drugog tjedna pa da i tu priču ostavim iza sebe.

P.S. Mislim, mogla bi se stara iskoristiti još jednom, malo poljepiti silikonom ili čime već, ali ne radim to, želim da bude kako treba.
 
zavisi jel imaju na centralnom skladištu ili ne, ako imaju dođe za dva-tri dana, a ako ne rok je do 15 dana šta plačeš? Joke vas je sve razmazio pa sad ako nije jučer ne valja  :jesus:
ima još jedna finta, nazoveš sve Yamahine servisere i provjeriš dal imaju na stanju, HP ili CityEx dostavi za dan, tvoj serviser ugradi i mirna bosna  :wink:
 
angelo.ma said:
zavisi jel imaju na centralnom skladištu ili ne, ako imaju dođe za dva-tri dana, a ako ne rok je do 15 dana šta plačeš? Joke vas je sve razmazio pa sad ako nije jučer ne valja  :jesus:
ima još jedna finta, nazoveš sve Yamahine servisere i provjeriš dal imaju na stanju, HP ili CityEx dostavi za dan, tvoj serviser ugradi i mirna bosna  :wink:

Kupac je uvijek u pRRavu. :mrgreen: :jesus:

Kod Joke nisam nikada ništa kupio. :jesus:
 
biker4life said:
.

P.S. Mislim, mogla bi se stara iskoristiti još jednom, malo poljepiti silikonom ili čime već, ali ne radim to, želim da bude kako treba.

ma proflisat ce prvi put kad se uvalis u guzvu i temperatura ode u nebesa  :?  znas mene, ljepio sam i kemijao sa svim i svacim al nista od toga, sa godinama ta se brtva skori, sve je dobro dok ju nediras trajat ce vjecno ali prvi put kad ju skines nikad ju vise nemozes vratit u istu poziciju kako je bila, mos ljepit sa cim hoces ali proflisa uvijek, jbga.  :?
 
KING RR said:
ma proflisat ce prvi put kad se uvalis u guzvu i temperatura ode u nebesa  :?  znas mene, ljepio sam i kemijao sa svim i svacim al nista od toga, sa godinama ta se brtva skori, sve je dobro dok ju nediras trajat ce vjecno ali prvi put kad ju skines nikad ju vise nemozes vratit u istu poziciju kako je bila, mos ljepit sa cim hoces ali proflisa uvijek, jbga.  :?

(y)
 
angelo.ma said:
zavisi jel imaju na centralnom skladištu ili ne, ako imaju dođe za dva-tri dana, a ako ne rok je do 15 dana šta plačeš? Joke vas je sve razmazio pa sad ako nije jučer ne valja  :jesus:
ima još jedna finta, nazoveš sve Yamahine servisere i provjeriš dal imaju na stanju, HP ili CityEx dostavi za dan, tvoj serviser ugradi i mirna bosna  :wink:
:misli: :mrgreen:
 
(y) pohvale, posebno za nešto što nije stalno zg-st... dobro je imati nešto kvalitetno i u slavonskom šoru
 
Author said:
(y) pohvale, posebno za nešto što nije stalno zg-st... dobro je imati nešto kvalitetno i u slavonskom šoru

Točnije, ipak je bilo SB-ST-ZG-SB :mrgreen:
 
5 godina sam odrzavao yamahu U big bike-u.
Kapa do poda cijelom timu posebno Peri serviseru.
Zao mi je sto vise ne vozim yamahu kako bi i dalje isao tamo.
 
naravno pohvale dobroj mreži, tako se radi kada rade ljudi koji znaju, kao i politika, to su veliki minusi voditeljima drugih marki, nije tema pa ne želim off, ali najviše suzukija u slavoniji, a kad zoveš usmjere te na pulu i karlovac  :palacdolje:

to je gotovo monopol kolko yamaha ima dobru servisnu mrežu naspram drugih, no sve pohvale za uspjeh onih koji su to stvorili
 
Svoje motore sam servisirao u Moto Markezu u Sv. Nedjelji , a to je zadnjih 10 godina .Iako sa motorima nisam imao nikakvih problema osim redovnih servisa i potrošnog materijala.Sa majstorima prezadovoljan , sve obavljeno dobro i na vrijeme .Kako obečaju tako i bude. Zadnje 3 godine tamo kod njih montiram i gume , koje mi Bimba pošalje direktno kod njih u radionu , oni nazovu kad gume dođu i sve gotovo za kratko vrijeme. Sve u svemu prezadovoljan i moja preporuka za sve koji gravitiraju prema zagrebačkom područiju , vezano za održavanje motora.