Yamaha XT 1200 Z Super Tenere

Kad se sitin... Servis na 50tkm, i to kakavih kilometara. Osim zamjene ležaja volana, ni jedne jedine greškice. Čak ni pregorene žarulje.
03bf6124e5a1444d436dd0eb9494a7d4.jpg
 
cosmic said:
Kad se sitin... Servis na 50tkm, i to kakavih kilometara. Osim zamjene ležaja volana, ni jedne jedine greškice. Čak ni pregorene žarulje.
03bf6124e5a1444d436dd0eb9494a7d4.jpg
uvik se okrenem za tenerom, motor mi je u klasi br. 1..al jebe moja visina i njena tezina..jbg
 
cosmic said:
Kad se sitin... Servis na 50tkm, i to kakavih kilometara. Osim zamjene ležaja volana, ni jedne jedine greškice. Čak ni pregorene žarulje.

Koliko km si napravio s njom? Je bilo kakvih problema kasnije? Obzirom na žbičane felge, i kroz maglu se sječam da si ganjao po terenu, je bilo tu kakvih intervencija ili su izdržale?


LALA3 said:
uvik se okrenem za tenerom, motor mi je u klasi br. 1..al jebe moja visina i njena tezina..jbg

Težina se ne osjeti kad kreneš, vozi se kao bicikla. Visina, tu nema pomoći. Meni je čak sic uvijek u višem položaju, a i zadnji am. je stegnut do kraja jer mi se tako i najljepše vozi, međutim na takvim postavkama meni sa 180 i sitno cm visine i 90+ kg je taman na granici da stignem do poda. Međutim, sve to zaboravim kad krenem, vozi se odlično.

Moja ima godinu i po i 25.000 km, nemam zamjerki.
 
biker4life said:
Koliko km si napravio s njom? Je bilo kakvih problema kasnije? Obzirom na žbičane felge, i kroz maglu se sječam da si ganjao po terenu, je bilo tu kakvih intervencija ili su izdržale?
Ako se dobro sićan, u šta sumnjam, proda san je nedugo nakon ovog projekta na 50tkm.
Šta se felgi tiče, na zadnjoj su se rađe laškale nedugo nakon servisa na 1000km. Posljedica je bila par iskrljivljenih rađa i savijeni obruč. Motor je već tada bija na terenu. Zastupnik u Splitu je riješia na garanciju obruč i rađe. Nakon šta je presloženo, nikad se više nije ponovilo. Da sake nije bia toliko dobar, nebi nikad ni čuli za taj "problem".
 
Da su na servisu pri 1000km pregledali radje nebi se to desilo.To govorim iz mog iskustva.Odmah poslije servisa na 1000km sam pregledao radje i nasao 5-6  na zadnjem kolu i 3-4 na prednjem kolu laskane.Uredno to prijavio ,a ni iz kurtoazije sa strane servisa ni izvinite...jeb..ga nasa posla...u biti samo treba pratiti manual i redovito pregledati i nikakvih problema..i na kraju jos najbolje da to nisu rijesili kad su sami sebi zakuvali...
 
Nostalgija... 
 

Attachments

  • 13502968_10154255174109941_9162050222186957598_o.jpg
    13502968_10154255174109941_9162050222186957598_o.jpg
    640.8 KB · Views: 163
Super ten ima 10 g, a izgleda bolje od vecine novih modela. To govori, koliko lose dizajneri nekih marki  rade, ili se meni tako cini. Pa danas po lipoti, kad bi isa uzet adv motor, MS je top, ali pun k love, onda africa i s ten podruku, sve drugo po izgledu odbacujem.imho
 
Nike11 said:
Super ten ima 10 g, a izgleda bolje od vecine novih modela. To govori, koliko lose dizajneri nekih marki  rade, ili se meni tako cini. Pa danas po lipoti, kad bi isa uzet adv motor, MS je top, ali pun k love, onda africa i s ten podruku, sve drugo po izgledu odbacujem.imho
Slazem se
Ne nuzno tim redoslijedom [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
eto vam malo za glabanje o s10, uspredite s "konkurencijom".
s10, prva registracija travanj 2014. do sada 163000 km.
vozim se i dalje. da je kao što nije ove godine bi došla do cca 200K km.
 
shokac said:
eto vam malo za glabanje o s10, uspredite s "konkurencijom".
s10, prva registracija travanj 2014. do sada 163000 km.
vozim se i dalje. da je kao što nije ove godine bi došla do cca 200K km.

Svaka cast. Nisam ni sumnja u yamahu. Plus je odrzavas kako treba, i eto sve 10/10
 
shokac said:
eto vam malo za glabanje o s10, uspredite s "konkurencijom".
s10, prva registracija travanj 2014. do sada 163000 km.
vozim se i dalje. da je kao što nije ove godine bi došla do cca 200K km.
S10 je stroj samo takav
Tu nema zbora
Nisan naisa na nikoga ko se potuzia na kvalitetu.Cak je njezin kardan primjer kvalitete
Jednostavno nije model ima srece.GS ju je otpuva a po meni totalno nezasluzeno
Samo da je auspuh na pravoj strani......[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
S10 je stroj samo takav
Tu nema zbora
Nisan naisa na nikoga ko se potuzia na kvalitetu.Cak je njezin kardan primjer kvalitete
Jednostavno nije model ima srece.GS ju je otpuva a po meni totalno nezasluzeno
Samo da je auspuh na pravoj strani......[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ima firma, mislim da se nine zove, moze bit opcia 2 topa ili se jedan prebaci na "pravu" stranu. Samo to kosta dosta...
 
pa3q said:
Ima firma, mislim da se nine zove, moze bit opcia 2 topa ili se jedan prebaci na "pravu" stranu. Samo to kosta dosta...
Sad je to passe
Ima. san stvarno namjeru uzet S10
Vec pocea kupit podatke ali onda san isa na nesto bolje za mene......


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Sad je to passe
Ima. san stvarno namjeru uzet S10
Vec pocea kupit podatke ali onda san isa na nesto bolje za mene......


Sent from my iPhone using Tapatalk
Di ces bolje od 1250GS hehe


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ono kad odradiš trku, popneš se na postolje, nakrcaš stvari i odeš doma. :inlove:
fedb073fd86d345c76d5071bfb5da972.jpg
 
Getriba said:
Di ces bolje od 1250GS hehe


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije to za mene.......[emoji23][emoji12][emoji2957]


Sent from my iPhone using Tapatalk