Novi stacionarni radari



Ok, kolko kužim to je za fixne kamere, a kaj je sa ručnim samokresima? Drži ga u ruci ispod nadvožnjaka nabautocesti i kiša pada....kolko je to točno?
 
Koliko je tocan Google Maps sa svojim lokacijama kamera?
Do sad sam im uvijek vjerovao i uzimao ih zdravo za gotovo…

Vozio sam za vikend na D8 autom od RI do ZD.
Vidim kamera u Selinama koja nije bila na Google mapsu… sreca pa sam nesto cackao po mobitelu i vozio 60ak km/h…

Ima li jos koja kamera na D8 od Senja do Maslenice osim Sv. Juraj, Ribarica, Starigrad i Seline? 🙈
 
ako te uslikalo da čačkaš po mobitelu,ope dobro...:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: balky1
Koliko je tocan Google Maps sa svojim lokacijama kamera?
Do sad sam im uvijek vjerovao i uzimao ih zdravo za gotovo…

Vozio sam za vikend na D8 autom od RI do ZD.
Vidim kamera u Selinama koja nije bila na Google mapsu… sreca pa sam nesto cackao po mobitelu i vozio 60ak km/h…

Ima li jos koja kamera na D8 od Senja do Maslenice osim Sv. Juraj, Ribarica, Starigrad i Seline? 🙈
Radar bot pa si miran
 
Koliko je tocan Google Maps sa svojim lokacijama kamera?
Do sad sam im uvijek vjerovao i uzimao ih zdravo za gotovo…

Vozio sam za vikend na D8 autom od RI do ZD.
Vidim kamera u Selinama koja nije bila na Google mapsu… sreca pa sam nesto cackao po mobitelu i vozio 60ak km/h…

Ima li jos koja kamera na D8 od Senja do Maslenice osim Sv. Juraj, Ribarica, Starigrad i Seline? 🙈

Senj, ulazak u Senj iz smjera RI, gleda prema Rijeci, Cordon M-2
Jadranovo, kod pumpe Lukoil, stara kamera u kučištu, gleda prema Senju, po sjećanju

one kod Špara u Selcu mislim da više nema, to je bilo ono staro veliko kučište

Nego, pitanje, kamere kod tunela Sv. Marko (AC RI-ZG), prošao sam par puta sad nedavno, gledao gdje su i nisam ih vidio - jesu mi promakle ili su maknute?
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and Synth
Senj, ulazak u Senj iz smjera RI, gleda prema Rijeci, Cordon M-2
Jadranovo, kod pumpe Lukoil, stara kamera u kučištu, gleda prema Senju, po sjećanju

one kod Špara u Selcu mislim da više nema, to je bilo ono staro veliko kučište

Nego, pitanje, kamere kod tunela Sv. Marko (AC RI-ZG), prošao sam par puta sad nedavno, gledao gdje su i nisam ih vidio - jesu mi promakle ili su maknute?

Senj i Jadranovo znam, a kod Selca je nema vise, maknuli su.
Jel znas dal od Senja do Maslenice ima jos koja osim ove 4?

Sv. Marko ja nikad nisam vidio kameru tamo iako ima tu komentara da je kamera… prosao nebrojeno puta sa 150+ i nikad kazna stigla nije… e pa sad…
Jedino je pitanje ako i ima negdje gdje se ne vidi na koliko je nastimana.
 
Senj i Jadranovo znam, a kod Selca je nema vise, maknuli su.
Jel znas dal od Senja do Maslenice ima jos koja osim ove 4?

Sv. Marko ja nikad nisam vidio kameru tamo iako ima tu komentara da je kamera… prosao nebrojeno puta sa 150+ i nikad kazna stigla nije… e pa sad…
Jedino je pitanje ako i ima negdje gdje se ne vidi na koliko je nastimana.

vidio sam i da su tabele stavili kao radarska kontrola
prvi put kad sam prošao nisam znao :mrgreen: ali po sjećanju bila je gusta magla pa ne vjerujem da sam baš ložio
a naredne pute sam gledao gdje su i nisam ih vidio, navodno su dvije, sa svake strane tunela po jedna

ovo za d8 mislim da su sve po sjećanju, a i ovo mislim da je točno:
 
U Puli su u ponedjeljak stavili 4 komada koje nisu na ovoj karti, ulica Veruda, prva kod Vile Idole (50 km/h), druga kod gradskog bazena (30 km/h).

Jedna na Partizanskom putu, kod Korado Motori i jedna u gradu, sam centar, križanje Vukovarske i Stankovićeve.

Danas postavljene table za sve 4, grad ih je navodno platio, čeka se da se umreže sa MUP-om.

Umag isto 4 komada, jedna je od Croduxa prema Kopru, za ostale 3 neznam. Navodno isto Grad izfinancirao.

Ove u Puli više manje opravdno, na križanju Stankovićeve na dnevnoj bazi budu udesi, a bar jednom tjedno i teži, a i ove ostale su korektno pozicionirane obzirom kako ljudi voze tim ulicama. Puležani će znati, objektivno gledano nisu samo "za ubrat novce" nego da malo ljudi stanu na loptu jer su to prometnice gdje te i autom strah ići, pogotovo u noćnim satima.
 
  • Like
Reactions: snoopyx
Sa radarbotom ne jer ga nisam mogao nagovorit da narukvica vibrira ali CamSam Plus to odradjuje bez greske.
Hvala ti, to mi treba. Ovog glupana nikako slozit, a jos ima u postavkama da vibrira, no vibrira samo kad dobim obavjest da je na akciji pretplata.
 
SV. MARKO
SAMO TABELICA, za sad,...
Iako sam stavio info da je ima.
Prošao sam onuda pomalo, bio sam sam na cesti i virio u svaki kutak ceste i tunela.
Nula bodova, osim nadzornih kamera prometa.
 
...ovaj radarbot, je stvarno OK...nego dali se dobije sta bolje sa pretplatom...ima li ko pretplatu...
 
  • Like
Reactions: Freesty
Hvala ti, to mi treba. Ovog glupana nikako slozit, a jos ima u postavkama da vibrira, no vibrira samo kad dobim obavjest da je na akciji pretplata.

Da, vibriraju samo notifikacije koje odredjena app salje operativnom sistemu, a Radarbot ne salje notifikacije o kamerama (barem nije prije godinu dvije). Vibrirat moze ako se dobro sjecam samo telefon kad javlja za kameru.
 
...ovaj radarbot, je stvarno OK...nego dali se dobije sta bolje sa pretplatom...ima li ko pretplatu...
Je ok, samo ja sam htio da mi narukvica vibrira kad vozim motorom jer sad u zimi mi nista ne znaci mob u jakni. Meni u samoj aplikaciji pise da se placa mjesecno 6e gold verzija ali nema meni nista korisnije osim sto nema reklama.
 
  • Like
Reactions: Paf