Fotografija općenito

danas s djecom malo po zidinama i samo za uporedbu da se vidi velicina valova

10945476_605564252877837_6779485476250162864_o.jpg


2s96pux.jpg
 
Ovo dizanje mora uz obalu mi je impresivno, samo moja je ideja jednoga dana imati svaku kapljicu mora full...
Ovo je otprilike ono kao kad na svakom amerićkom forumu digi foto pogledaš fotku slapova ponosnog vlasnika canipexa...
Nešto otprilike kao ovo... :wink:
To je inaće taj nikakav Pentax... :LOL:
 
pamzor said:
Ovo dizanje mora uz obalu mi je impresivno, samo moja je ideja jednoga dana imati svaku kapljicu mora full...
Ovo je otprilike ono kao kad na svakom amerićkom forumu digi foto pogledaš fotku slapova ponosnog vlasnika canipexa...
Nešto otprilike kao ovo... :wink:
To je inaće taj nikakav Pentax... :LOL:

    ...pa to je bar jednostavno. Daj brzinu zatvarača na 1/1000 i vidjet ćeš svaku  :misli:
 
OldBoy said:
    ...mislim ozbiljno. U čemu je problem dobiti na slici svaku kapljicu vala koji se razbije o stijenu?
Pa mislim da je sve objašnjeno u nazivu postupka, (nemoj se ljutkati), kad s Latinskog prevedemo, radi se o pisanju svijetlosti...
Koliko para toliko glazbe...Što brže staklovinje utoliko bolje kapljice... :smiley: (ili guze)... :LOL:
Nemam sad baš previše sekuda, ali malo kasnije ću objaviti jedan moj pokušaj HDR-a...
 
pamzor said:
Pa mislim da je sve objašnjeno u nazivu postupka, (nemoj se ljutkati), kad s Latinskog prevedemo, radi se o pisanju svijetlosti...
Koliko para toliko glazbe...Što brže staklovinje utoliko bolje kapljice... :smiley: (ili guze)... :LOL:
Nemam sad baš previše sekuda, ali malo kasnije ću objaviti jedan moj pokušaj HDR-a...

  ...nisam mogao na brzaka pronaći bolji primjer, jer ne slikam često pejzaže. Za kapi ne treba nikakav HDR, čak je običan JPG i to sa sporim teleobjektivom (blenda na 6,3). Sve vidiš iz exifa  :wink: (y)
 
OldBoy said:
  ...nisam mogao na brzaka pronaći bolji primjer, jer ne slikam često pejzaže. Za kapi ne treba nikakav HDR, čak je običan JPG i to sa sporim teleobjektivom (blenda na 6,3). Sve vidiš iz exifa  :wink: (y)
Zar ti na Olyu nisi "third four" format?
OK, evo neki moj pokušaj... :wink:
 
Velebit danas.

dsc01299.jpg
 
dsc01314.jpg
 
Pogled na Novigradsko more.

dsc01308.jpg
 
Jedna s mobitela

e384ffc6002100bac303cd0b409ccd4a.jpg



Don
 
Taman da ću pitat šta radiš navrh Velebita ....
 
Cist zrak, setnja, zdrav zivot... :mrgreen:


Don