Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
Evo, gotov sam. Hvala svima na strpljenju. Tema je otkljucana. (y)
Nadam se da mi se nije nigdje potkrala neka sitna greskica, ipak pokriti talijane, sva godista, boje i modele/verzije... :LOL:

P.S. Ako netko zeli uciniti isto za 50ccm i novi model, samo dajte. (y)

malaguti said:
nije mi ovo jasno,pa to nije nikakva kilometraza :misli:

Također...? :misli:
Pa ta masina je i nakon 40 t kao nova... :neznam:
 
biker4life said:
Evo, gotov sam. Hvala svima na strpljenju. Tema je otkljucana. (y)
Nadam se da mi se nije nigdje potkrala neka sitna greskica, ipak pokriti talijane, sva godista, boje i modele/verzije... :LOL:
a di je novi model vx/vxr,pa st?

 
Editirao sam post iznad. Ako netko ima volje/zelje za uciniti isto sto i ja za nove modele, te za 50ccm od '97 na ovamo, slobodno.
Ipak, mislim da se najbolje razumijem u Runnere koje sam obradio, nemam ni slika a niti neznam kombinacije toliko precizno za isto uciniti s novim modelom, sorry.

(y)
 
malaguti said:
nije mi ovo jasno,pa to nije nikakva kilometraza :misli:

Zato sam to i naglasio.......želim reć da je skoro NOVI!!  :jesus:

Svaka čast biker4life na ovako opsežnim i informativnim postovima (y)
 
a ovo dva runnera si zaboravio  :B: ,jako su rijetki,ovog prvog sam vidio u zivo samo jednom i to je bio 50ccm..
 
zadnji fxr je bio dd

ima jos par razlika drugaciji karter, radilca s punim polutkama, i fxr je imao dellorta al s manjom diznom

drugaciji blokovi, matica van matica unutra, samim time i zadnje polutke

itd itd

fale ti sa bb blokovima i skiper 125-150, tajfun 125, hexagon 125-180 kao prve masine s bb lc i ac blokovima jos od 95-6  :misli:

na 125 i 150 je uzi dosjed na blokovima za cilindar

itd  :mrgreen:
 
biker4life said:
Ovoga drugog nisam zaboravio, to ti je 2001 VXR 180 4T, eno slika ranije, samo "moj" je bez zaljepnica.
Ovaj prvi... neznam, mislim da je to Photoshop najave za neku godinu, jer to je jedina slika tog modela koju sam vidio... ili neki 50ccm sa ljepnicama 200ccm... :misli:
onog prvog sam ja vidio u onoj bolji ali je bio 50ccm,tako da vjerujem da ima i jaci...a nisi stavio slike ovog zelenog,ti si stavio slike nekog sa zutog tj sivog sa zutom prednjom plastikom a ne zelenom :misli: ono nije original runner...
 
160R said:
zadnji fxr je bio dd

ima jos par razlika drugaciji karter, radilca s punim polutkama, i fxr je imao dellorta al s manjom diznom

drugaciji blokovi, matica van matica unutra, samim time i zadnje polutke

itd itd

fale ti sa bb blokovima i skiper 125-150, tajfun 125, hexagon 125-180 kao prve masine s bb blokovima jos od 95-6  :misli:

Znao sam neke od stvari koje si nabrojao (uglavnom ove razlike), ali ne i za ove skutere iz sredine 90ih (da su imali  taj blok). (y)
Nego, imas koju sliku FXR-a Dark Dream?
Iskreno, vidio sam par 50ccm Dark Dream, ali nikada FXR-a Dark Dream - cak ni na slici.
Mislim da se doticni u dobrom stanju daju nabrojati na prste jedne ruke, i to ne samo u HR. :misli:
 
malaguti said:
onog prvog sam ja vidio u onoj bolji ali je bio 50ccm,tako da vjerujem da ima i jaci...a nisi stavio slike ovog zelenog,ti si stavio slike nekog sa zutog tj sivog sa zutom prednjom plastikom a ne zelenom :misli: ono nije original runner...

Razlika je u nijansama boje, i moj nema naljepnice, tvoja slika je bolja. (y)
Ta zelena je, kao i narancasta, ful sklona bljeđenju. :? :palacdolje:
 
koje godine su na vxr alu cilindar i klip,koje godine je najduzi sekundar i jeli se moze kupiti novi alu klip i cil tj jeli se proizvodi
 
biker4life said:
Razlika je u nijansama boje, i moj nema naljepnice, tvoja slika je bolja. (y)
Ta zelena je, kao i narancasta, ful sklona bljeđenju. :? :palacdolje:
ma daj ono je bas zuta boja a ne izbljedena zelena...zelena boja bi na sucu postala svjetlija a ne pozutila onako...
 
malaguti said:
ma daj ono je bas zuta boja a ne izbljedena zelena...zelena boja bi na sucu postala svjetlija a ne pozutila onako...

OK OK. :mrgreen:

goga100 said:
koje godine su na vxr alu cilindar i klip,koje godine je najduzi sekundar i jeli se moze kupiti novi alu klip i cil tj jeli se proizvodi

ALU - mislim samo godista 02, 03. :misli:
Ajmo i mene zanima TOCNO. (y)
 
biker4life said:
Znao sam neke od stvari koje si nabrojao (uglavnom ove razlike), ali ne i za ove skutere iz sredine 90ih (da su imali  taj blok). (y)
Nego, imas koju sliku FXR-a Dark Dream?
Iskreno, vidio sam par 50ccm Dark Dream, ali nikada FXR-a Dark Dream - cak ni na slici.
Mislim da se doticni u dobrom stanju daju nabrojati na prste jedne ruke, i to ne samo u HR. :misli:

nemam

http://www.famoto.it/hexagon%20180%20850.jpg

e ovo je maxi skuter iz sredine 90ih, bb powa  :mrgreen:
 
ajde reci da je ova zuta boja bila zelena? vidis da je ova zuta boja farbana i svugdje jednaka,gle usporedbu,nemoze boja tako izblijediti...pogleda usporedbu pa reci da je to bila ista boja

alu cilindar se ugradivao do 2003 god i vise ga nema za kupiti...
 
biker4life said:
:misli:

Pa rekao sam vec gore. Tvoja slika je slika originalnog modela, moja je malo "drukcija", jednostavno sam jedva nasao i tu sliku. :wink:
nebi se zelio svadati :mrgreen: ali kako malo "drukcija" to je skroz druga boja i nije original runner..zuta je zuta a zelena je zelena :mrgreen: nemogu ja sad staviti sliku crvenog firefoxa i napisati da je plavi :misli:

idem spavati :LOL: