Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
onaj zeleni je 2002. godina:
http://www.cyberscooter.it/modelli/gilera/lettori/runnervxr200a.htm
da i ja doprinesem temi :LOL:
 
mala samo digresija sa teme,jel ona slika sa vasa 2 runnera(biker4life i malaguti) slikana na cesti pokraj Moscenicke Drage?? u biti na raskrscu sa glavne ceste?  :misli: :jesus: 
 
milanche said:
mala samo digresija sa teme,jel ona slika sa vasa 2 runnera(biker4life i malaguti) slikana na cesti pokraj Moscenicke Drage?? u biti na raskrscu sa glavne ceste?  :misli: :jesus:  

Da, 17.05. kada sam isao pred njega, pa nazad u PU na PH Skuteri i Supermoto. (y)
Vise ovdje: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,101229.msg2283868.html#msg2283868
 
evo i moja gilera



   
















[/URL]










4202_1141966955458_1415997545_30385270_889352_n.jpg

4202_1141966915457_1415997545_30385269_5772605_n.jpg

4202_1141966835455_1415997545_30385268_8159067_n.jpg

4202_1141966795454_1415997545_30385267_7816817_n.jpg

4202_1141966755453_1415997545_30385266_5556009_n.jpg

n1415997545_30397721_6046137.jpg


to bi bilo to zasad



 
biker4life said:
@josko: Lijepo je vidjeti na slikama kako je to polako sve islo. (y)

imam sad u planu još nešto  :mrgreen: ali treba vremena i novaca, pa će sačekati malo
 
evo i moj trkač  :mrgreen:



...prvi dan kad je doša...8000km..serijala nikad taknut(retrovizore san skinija cin san ga iskrca)  :mrgreen: :mrgreen: dok nije dosa u moje ruke



...pa san ga uredija malo na kiši  :mrgreen:




...nove plastike naprid...ruzan ko ponoc  :LOL:



...sad je to vec licilo na runnera  8)




...2 miseca nakon sklapanja..ja i pajdo dozivili prometnu...udarilo nas auto sa 70 km/h... :(((...i nakon ovoga san se odlucija napravit sta niko nema...znaci sve do zadnjeg detalja u styling i pomalo masinu...



...pomalo se radilo i skupljalo djelove...  :)




...pa san minja svoju masinu kojoj je radilica otisla za masinu vxr 180...alu cilindar...na nju stavljen multivar i delta...ide bolje od gus 200...  :mrgreen:

i produkt  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



...i to bi bilo to...i sad se slaze nesto bijesno  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:







 
biker4life said:
Znaci, 2004 nije vise ALU, jel tako. :misli:

Samo oni sa "starijim" tipom grafika na plastikama (2002 i 2003) su ALU, kao i VXR 180 (2001).
nisam siguran ali mislim da se samo do 2003 godista ugradivao alu cilindar...
 
malaguti said:
nisam siguran ali mislim da se samo do 2003 godista ugradivao alu cilindar...
Runner_VX_125 said:
2003 god 7 mj mislim  :misli:

Odakle taj podatak za srpanj 2003. godine? :misli:
Logicno bi bilo da su promjenom grafika i boja za sezonu 2004 mjenjali i ovo, cudno mi je u sredini sezone...?! :misli:
Kad bi se javio netko tko je malo bolje upoznat sa time, tipa da je radio u... npr... ovlastenom servisu...? :misli: :mrgreen:
 
I, samo Malaguti, ja i jos par deckiju pise u ovoj temi...? Nismo valjda tako strasni? :mrgreen: Raspisite se malo. :wink:
Ajmo da postavim par pitanja, pa cete mozda krenuti. :wink:

- Jel putujete sta sa svojim Runnerima? Gdje, kako, kada, slike?
- Kako vam se krece potrosnja?
- Koliko km radite godisnje, i kakvih (grad, otvoreno...)?
- Kako se borite s problemom krađe dijelova, koji su u velikim gradovima nazalost vrlo cesti?
- kako ste zadovoljni pouzdanoscu?
- Koliko dugo ste vlasnik svog Runnera?
- Jeli garaziran, a samim time, kako ste zadovolji s prekidacima?
- Koje gume imate na svom Runneru?
- Najcesce koristeni aftermarket dijelovi?
- ...

Zaista me zanimaju i vasi dojmovi... jer je nas par jedino koji ovdje pisemo... mozda imamo relativno dosta iskustva, ali uvijek me zanimaju i tuđi dojmovi/iskustva... samo kad odg ne zaboravite reci koji model i koje godiste vozite...
 
i ja sam ocekivao da ce vise biti runnera :misli: ja sam u prvom postu napisao da sam ih imao nekoliko, skuter je super,brz,lagan,dobar za zavoje i tuning,ja se dosta vozim i dosta daleko,problema nisam imao... (y)
 
Eto, ja se isto svuda vozim, grad, otvoreno, zavoji :inlove: prije i every-day voznje (sada samo za gust), ma sve.
Kad sam ga tek uzeo vozio sam se masu, 7-8 t km u 3 mjeseca, sada manje, ipak imam vise obaveza, a i XTX-a.
Garaziran je naravno, ali prekidaci bi zaista mogli biti kvalitetniji. Naime, ako se par puta smoce, slobodno mozete kupiti druge, po meni je najkriticniji onaj za kratko/dugo svjetlo. Vozim na Savi MC29 Sporty. ...

malaguti said:
i ja sam ocekivao da ce vise biti runnera :misli: ja sam u prvom postu napisao da sam ih imao nekoliko, skuter je super,brz,lagan,dobar za zavoje i tuning,ja se dosta vozim i dosta daleko,problema nisam imao... (y)

Je, pa ima ih i tu na forumu dosta, mislio sam da ce se ljudi vise javljati... pogotovo ljudi koji imaju korisne informacije, teme za raspravu, i sl.
:misli:
 
biker4life said:
I, samo Malaguti, ja i jos par deckiju pise u ovoj temi...? Nismo valjda tako strasni? :mrgreen: Raspisite se malo. :wink:
Ajmo da postavim par pitanja, pa cete mozda krenuti. :wink:

- Jel putujete sta sa svojim Runnerima? Gdje, kako, kada, slike?
- Kako vam se krece potrosnja?
- Koliko km radite godisnje, i kakvih (grad, otvoreno...)?
- Kako se borite s problemom krađe dijelova, koji su u velikim gradovima nazalost vrlo cesti?
- kako ste zadovoljni pouzdanoscu?
- Koliko dugo ste vlasnik svog Runnera?
- Jeli garaziran, a samim time, kako ste zadovolji s prekidacima?
- Koje gume imate na svom Runneru?
- Najcesce koristeni aftermarket dijelovi?
- ...

Zaista me zanimaju i vasi dojmovi... jer je nas par jedino koji ovdje pisemo... mozda imamo relativno dosta iskustva, ali uvijek me zanimaju i tuđi dojmovi/iskustva... samo kad odg ne zaboravite reci koji model i koje godiste vozite...
evo da i ja odgovorim na pusta tvoja pitanja
-ja sam za sad sa svojim runnerom zadovoljan nikad nikakvih problema  troši 4 litre kako god okreneš
-godišnje radim oko 10 000 km
-imam ga 1 god
Garažiran a sa prekidačima i strujom za sad nikakvih problema
imam prednju sava mc 28 a zadnju bridgestone molas i ne čini mi se baš najbolji izbor
evo par slika

snimo sam jedan video al njega neznam stavit na forum :(
 
imao runnera50 kupljen u jesen 2006 vožen do jeseni 2007 nabacio 8000km i sve je bilo ok i tada je pumpa vode propišala, prodao sam ga tako haha
bio sam vrlo sretan sa njim iako sam 3 puta bio na podu i stavljao nove plastike, prekidaći su radili besprijekorno
vozio sam se oko 50/50% cesta otvorena bio bi više na otvorenoj da sam bio malo brži npr sa marmitom onda bi letio čovjeće 90+ po satovima je išao frendov