Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
Evo jedne ankete gore, bas me zanima... (y)

Anketa traje 30 dana, onda mijenjamo pa cemo staviti neko drugo pitanje.
Rezultate cemo zaliijepiti u temu.
Zasto ovo pitanje?
Zato jer obzirom da su ti Runneri uvijek meta krađe, zanima me kako se drugi s tim nose.
Ako vam se da, napisite kako se to dogodilo (noc, dan, itd itd).
 
evo slike i mog runnera :wink: sp125
mislim da zavrijeduje biti ovdje,skuter je vozio 1-vlasnik 1961god,uvezen prije 2mjes. iz njemacke
orginal 13500kilometara na satu  :jesus:
vlasnik je negdje glupo pao cak je zmigavac ostao citav,to me jako zivcira  :x trazio u piaggio splitu naljepnicu nema  :? do sad sam presao oko 1000kilometara i pre zadovoljan sam..plocice su kraju malo mi kocnica propada kad ne vozam dva-tri dana  :misli:
potrosnja 5-6l grad podi stani full gas naravno  :D

zadnja slika masine --kao nova  (y)



 
bas i nije masina kao nova na slici,sve je po karburatoru i prirubnici masno od ulja i benzina...
 
@yems: Skuter je (y) :cool: .

malaguti said:
bas i nije masina kao nova na slici,sve je po karburatoru i prirubnici masno od ulja i benzina...

To je SP, a kako bi rekli u masu servisa - to je normalno. :LOL:

Evo jos jedna slika mog. (y)

E da, i jedno pitanje, na koje na masu mjesta nalazim drukciji odgovor. Jeli se na kraju mogu uvoziti motori stariji od 7 godina u HR, ili kao i auti, ne? :misli: Jer u Italiji ima... za male pare... sa servisnim knjigama... kao iz salona... SP-aca svakakvih... 8)
 
malaguti said:
bas i nije masina kao nova na slici,sve je po karburatoru i prirubnici masno od ulja i benzina...

masina nije nikad oprana..nigdje nista ne kapi suva ko barut  :wink:
nije ni prana takva je kad je dosao iz njem.  :jesus:


biker4life kod nas je uvoz slobodan za motore i skutere nema veze godiste
imas kakav link da mi poslaljes moze i na pm gdje su ti u italiji  :shock:
 
yems said:
masina nije nikad oprana..nigdje nista ne kapi suva ko barut  :wink:
nije ni prana takva je kad je dosao iz njem.  :jesus:


biker4life kod nas je uvoz slobodan za motore i skutere nema veze godiste
imas kakav link da mi poslaljes moze i na pm gdje su ti u italiji  :shock:

Pa sad trenutno nisam gledao skutere vani, ali jesam pred par mjeseci na E-Bay Italy, bilo je prilicno ocuvanih 180ica za cca. 1000 €.
Međutim, ima i boljih oglasnika od E-Baya u Italiji, za motore/skutere, bili su ranije linkovi u nekoj temi, ali ne sjecam se. Sorry.
Znaci odi na Google, upisi ovo iznad i potrazi.
(y)
 
biker4life said:
Pa sad trenutno nisam gledao skutere vani, ali jesam pred par mjeseci na E-Bay Italy, bilo je prilicno ocuvanih 180ica za cca. 1000 €.
Međutim, ima i boljih oglasnika od E-Baya u Italiji, za motore/skutere, bili su ranije linkovi u nekoj temi, ali ne sjecam se. Sorry.
Znaci odi na Google, upisi ovo iznad i potrazi.
(y)

e znam i ja za 1000e da ima..trebas otici imas puta 300e + carine i pdv 100..
onda sjedis kuci i uzmes u hr..kod vas ih bar ima za cca 1500e..
u bih se skuteri isad smatraju luksuzom a ne potrebom..meni moji najbolji prijatelji se smiju kad spomenem runner :palacdolje:
bas me briga ja se sam vozam  8)

 
Cuj, od Pule do Trsta ima 110 km, nama je to "odmah tu". Istina, ostaje problem carine/trosarina, ali ocuvanih SP-a kod nas ima sve manje... ima ih puno, ali malo ocuvanih... VXR-a onih starih a dobrih se jos nađe... iako ovdje ima puno vise skutera nego kod vas, u Italiji ih ima bar 10000XXX puta vise... a cim je ponuda velika... nađe se svasta... Cuvaj tog svog u tvornickom stanju, ima ih sve manje!

(y)
 
meni je isplatnije uzet u hr bilo koji skuter nego vani..
sto sam i mislio da nije ovaj izletio  :wink:
svakog moram cariniti-
uzmem kombi jedno jutro odem do pule-zadra pa cak i zagraba ..
u podne sam nazad u Im,na carini u zavrsim isti dan sve-sutra reg i vozi  :)
trosak puta 100eura+100eura carine i pdv-a

ups skrenuo sam sa tebe skrozz  :crazy: